Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: E.D. BAU


Recommended Posts

Najbardziej fachowa obsługa jaką znam , bardzo dobre doradztwo .Dopiero po wizycie w tej firmie zrozumiałem jak byłem\\\" bajerowany \\\"w innych hurtowniach. Rzetelny sprzedwca jakich mało. Towar dostarczyli punktualnie na miejsce . Choć minęły trzy lata od zakupu to mogłem niedawno bez problemu dokupić dokładnie ten sam odcień dachówki i dokończyć daszek nad wiatą .Od tej pory polecam ich wszystkim znajomym .
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Nie wnikam czy jedyny i bardzo pozytywny komentarz jest autoreklamą czy nie... Być może przez ostatni rok właściciele z jakiegoś powodu (!?) pogrążyli się we frustracji...Nie wiem. Ja w każdym razie spotkalem się z obsługą skandaliczną i poza wszelkimi standardami. Historia jest krótka: Na początku listopada wraz z żoną spotkałem się w siedzibie firmy w Biskupicach z p. inż. M. Wolnym (zapewne współwłaścicielem firmy) i wysłuchałem długiego (ok. 45 min.), pasjonującego wykładu pana inżyniera na temat dachówek, ich rodzajów i zastosowań, pokryć dachowych, nieuczciwości niektórych fachowców i gustów wszelakich w ogólności. Skonfundowany i nieco zmęczony opuszczałem firmę z otrzymaną próbką proponowanej mi dachówki H14. Zgodnie z ustaleniami w parę dni później (dokładnie 9 listopada 2011) przesłałem na podany mi adres e-mail rzut dachu z realizowanej przeze mnie inwestycji, w oczekiwaniu na obiecaną wycenę. W międzyczasie na forach internetowych dowiedziałem się, że oferowane poprzez firmę E.D. BAU dachówki firmy Nelskamp często posiadają wadę i jest poważny kłopot z przeprowadzeniem reklamacji. Bliższe przyjrzenie się posiadanej preze mnie próbce potwierdziło internetowe "rewelacje" - dachówka na całej swojej długości posiadała nieestetyczne wybrzuszenie. Mocno już zniechęcony ale i "zaintrygowany" brakiem odpowiedzi na mojego maila zadzwoniłem do firmy E.D. BAU, na moje, jak szybko się przekonałem nieszczęście, trafiając po drugiej stronie słuchawki na... pana inżyniera! Najpierw w milczeniu przeszukiwał skrzynkę mailową, żeby, odkrywając wreszcie przesłanego dokładnie m-c wcześniej maila wymruczeć: "co my tu mamy.." Na zadane przeze mnie pytanie dot. wadliwości dachówek usłyszałem, że: "inne są jeszcze gorsze!" a pomocnicze pytanie: "czy w ten sposób zachęca mnie do zakupu?" spotkała reakcja: "Nawet nie zamierzam" (Sic!) Chwilę później pan inżynier odlożył słuchawkę nie dając mi dokończyć mojego zdumionego komentarza. Ufff, trochę się rozpisałem ale od kilkunastu lat funkcjonuję w szeroko pojętej branży handlowej i z takim buractwem i brakiem profesjonalizmu dotąd się naprawdę nie spotkałem. Nawet w czasach kiedy pan inżynier pracował zapewne w jakimś tzw. "dziale zbytu", adekwatnym dla jego poziomu. Bogu dzięki jest na szczęście ogromna konkurencja i dlatego z całego serca odradzam korzystanie z usług firmy E.D. BAU !!!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
a ja kupilem ds5 w grafitowym kolorze i mam juz kilka lat na dachu i jestem zadowolony zarowno z dachowki jak i sprzedawcy , a koledze ktory sie tak negatywnie rozpisal powiem jedno : nie dla psa kielbasa ( z pewnoscia kupil jakas gimele i ma juz zazielenialy dach)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
MORWA : SPLACILES JUZ KREDYT NA DOM . A JAK TAM SIE SPRAWUJE BLACHODACHÓWKA NA TWOIM DOMU , JAK JUZ CI PRZERDZEWIEJE TO JEDZ DO BISKUPIC ,PRZEPROŚ CHLOPAKÓW ZA BEZNADZIEJNĄ OPINIE , TO MOZE CI COŚ DOBREGO SPRZEDADZĄ , BO NELSKAMP TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH DACHOWEK , ALE CIEBIE NIE BYLO NA NIĄ STAĆ. CZYTAJĄC TWOJA OPINIE NIE DZIWIE SIĘ ŻE NIE CHCIELI Z TOBĄ GADAC .
Link do komentarza
Potwierdzam to o napisał "Morwa" - sprzedawcy w tej firmie to zwykłe buradztwo. Nie chodzi mi tylko o wygląd... Zero profesjonalizmu. Sklep obsługują w dwójkę. Uwielbiają prowadzić dłuuugie, niczego niewnoszące rozmowy, czasem dodać od siebie jakiegoś poniżającego Cię sucharka. Gdy wspomisz im o opiniach czytanych na tym forum, mówią że to konkurencja z którą kiedyś się pokłócili (chodzi o Morwe).
Zero komunikacji między dwoma pseudo właścicielami - jeśli umówisz się na coś z jednym, na drugi dzień drugi próbuje Ci wmówić że jest inaczej, bo ten pierwszy pewnie się pomylił. I tak kilka razy w różnych sytuacjach, naprzemiennie między sobą... Żenada. Dachówka rzeczywiście - ma długie pionowe wybrzuszenia, ale w przypadku modelu który wybrałem, nie przeszkadza to jakoś szczególnie (przynajmniej mi).
Sumując - jeśli nawet Morwa jest konkurencją, to ja jestem ich zwykłym przypadkowym klientem i zdecydowanie nie polecam konkretnie tego sklepu. Sprzedawca (ten bardziej "wyliniały") czuje się kimś więcej od Ciebie, bo skończył inżynierkę, nie przyjdzie mu nawet do głowy, że Ty zrobiłeś doktorat... BURAKi.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...