Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Cytat

a i na jednym zdjęciu chyba mignąłeś mi obok recepcji, a laska zza kotarki ma usta otwarte w zwrocie "szefie"



Cholera, a mówiłem żeby laska wywaliła wszystkie zdjęcia icon_biggrin.gif

Cytat

Dzięki że nam podałeś cenę o 15% zawyżoną niż narciarzom z Warszawy -icon_smile.gif
Kredyt hipoteczny - jasna sprawa - wszyscy na forum są wyrozumiali -icon_smile.gif



No, trza auto zmienić icon_lol.gif
Link do komentarza
znaczy mam Ci dzieciaczka dopisać , tak? ale nie "zamiast" małża , ino "oprócz" ? icon_biggrin.gif
kurcze .... On malusi jest .... trza bedzie Wam jakiś mniejszy pokoik przyporzadkować ... icon_biggrin.gif

kurde ... nie kleje tego ... jak z małżonką ... to karalne jezd u nieletnich ... icon_lol.gif icon_eek.gif

chyba chodzi o jakiegoś kumpla z małżonką ... ale sie wole upewnić... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
policzmy... chyba dobrze pamiętam ....
Urzut (2007),
Warszawa - Pałac Prymasowski (2008),
Urzut (2009) ,
Rusiec (pożegnanie lata 2009) ,
Koniaków (kulig 2010),
Rusiec (LetKA 2010) ,
Dzierżązna (JeśKA2010)

czyli ten kulig będzie moją ósmą imprezą oficjalną.... icon_biggrin.gif
do tego dochodzą parapetówy , lokalne nasiadówy , narty w Szczawnicy .... ojjjjj , by się uzbierało drugie tyle ... icon_biggrin.gif
jedyne co mogę powiedzieć ...... WARTO.... dla ludzisków kofanych ..... no bo jak tu Ich nie lubić i za Nimi nie tęsknić? wub.gif
Link do komentarza
Cytat

Zaliczkę wysłałem ... i pytanie mam.
Czy da się zorganizować sprawę tak, żeby resztę wpłacić dopiero w styczniu? Bo grudzień to wiadomo ... grudzień.




W ogóle to na pewno musimy czekać na kompletną listę ..... zatwierdzoną przez labasa .... tą która ma zostać zamknięta w połowie stycznia , zobaczyć kogo da się jeszcze "wcisnąć" , zamknąć oficjalnie listę i dopiero wtedy wyznaczyć konkretną ostateczną datę wpływu pozostałej kasy ... czyli tak myślę - koniec stycznia . Ale poczekajmy jeszcze - jak to widzi labas.


Cytat

eee... ekhm... zaliczkę wyślę najwcześniej w sobotę (w piątek mam wypłatę) a wiecie, że przy wykańczaniu domu wykończenie finansowe co miesiąc przychodzi troszkę szybciej icon_wink.gif



Myślę , że w poniedziałek będzie na koncie u labasa ... nie ma co się martwić... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

mam pytanko odnośnie kuligu o której będzie ?kiedy go planujecie -pewnie w sobotę a potem imprezkę czy tak ?



Kulig pewnie ok.17 w sobotę, a później imprezka.

Cytat

W ogóle to na pewno musimy czekać na kompletną listę ..... zatwierdzoną przez labasa .... tą która ma zostać zamknięta w połowie stycznia , zobaczyć kogo da się jeszcze "wcisnąć" , zamknąć oficjalnie listę i dopiero wtedy wyznaczyć konkretną ostateczną datę wpływu pozostałej kasy ... czyli tak myślę - koniec stycznia . Ale poczekajmy jeszcze - jak to widzi labas.




Tak samo to widzę.
Link do komentarza
Cytat

Śmiejcie się, u mnie już drugi śnieg w tym roku spadł. Co najlepsze cały czas lekko pruszy, ale narazie z deszczem.



hm .... a na kulig to sie z nami nie wybiera? icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


Cytat

Ktoś sobie życzy klimę do sań? icon_lol.gif



piszesz tak jakby to komuś sprawiło różnicę..... nawet gdyby była teoretycznie taka możliwość... icon_wink.gif icon_razz.gif icon_mrgreen.gif


Cytat

a sanie mają ciągnąć gołe baby
i w ośrodku obok ma być Jaro Kaczyński
a wódę ma polewać Rydzyk
o!



na pewno nie pomyliłeś w wersach ? icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

wygrywa ten kto do sań wsiada bez gaci.
Myślę że nikt wyżej nie jest w stanie licytować - przynajmniej przed drugą butelką kwasu.......


patrząc na sięw lustrze stwierdziłem, że bez spodni to nie halo,
ale aby być wysoko punktowany to w zamian proponuję, że strzelę sobie tatuaż na całym czole o treści "TAXI", powinno być cool, he?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...