Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

Parę informacji:
Alkoholu jednak nie możemy wyrzucić z zestawów oferowanych przez Trzy Korony.
Do końca listopada muszę wpłacić 1000zł zaliczki.
Na terenie ośrodka jest kawiarnia, tak że nie ma potrzeby brać ze sobą kawy, czajników, alkohol też jest.
500m od ośrodka są prawdziwe źródła wody mineralnej - 4 rodzaje, można brać wiadrami, bo w Krościenku prawie wszystko jest za darmo icon_lol.gif
Ot, narazie tyle.
Link do komentarza
Czyli reasumując .....

koszty :

kulig z kiełbaską i oscypkiem - 55zł

nocleg ze śniadaniem w klasie turystycznej - 34zł (jeśli ktoś przyjeżdża na 1 noc, to dopłata 3zł)

obiad to prywatna sprawa każdego - nie zajmujemy się tym - jeśli ktoś chce , to na miejscu sobie wykupi....tak?

menu na imprezę - do wyboru 50 zł lub 70zł ...... trzeba się zdecydować i podąć ogółem decyzję ....

bo - trzeba nazbierać do końca listopada z wpłat 1000zł na zaliczkę .... a żeby ludzie wpłacali, to musimy zdecydować się do menu żeby mieć konkretną kwotę do zapłaty .....
jeśli kilka osób zdecyduje się wpłacić teraz - to jest szansa, że uda się uzbierać na zaliczkę.... ja mogę wpłacić już teraz bo wiem, ze na bank pojadę...

labas .... będziesz mógł udostępnić konto do wpłat kiedy już wszystko zostanie ustalone?
Link do komentarza
Może prościej, lekko zaokrąglając.

Jednodniowy (sobota/niedziela) koszt pobyt (1 nocleg ze śniadaniem) + kolacja + kulig - od 145zł do 165zł (zależy od kolacji)

Dwudniowy (piątek/sobota/niedziela) pobyt (dwa noclegi ze śniadaniem) + jw. – od 175zł do 195zł.

dopisalem:

Ja optuję za tańsza kolacją i ceną pogrubioną, bo będziemy po kiełbasie (oscypku), a dodatkowo, jak znam życie , coś, ktoś, doniesie (nie mylić z donosicielstwem). Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
super, bajbaga ... icon_biggrin.gif

to teraz zajmijmy się "widełkami" czyli opcją żarełka .....

jestem za opcją menu za 50zł ..... od tej za 70 różni się niewiele .... głównie tym, że w tej za 50zł jest tylko jeden ciepły posiłek (barszcz z krokietem) , podczas kiedy w opcji za 70 jest dodatkowo obiad (ziemniaki, mięsko, surówki)

jestem za tą opcją za 50zł bez dodatkowego obiadu , bo jeden ciepły posiłek według mnie wystarczy .... dodatkowo na kuligu będzie jeszcze przecież kiełbaska i oscypek na ciepło....
mnie to wystarczy ..... choć - nie każdemu musi , więc proszę się wypowiadać.... bo musimy coś wybrać....

Cytat

Z kontem nie ma problemu, ale poczekajmy do końca listopada.



a zaliczka? jeśli poczekamy do końca listopada , to nie uzbieramy na czas na zaliczkę....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...