Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: BAT


Recommended Posts

Witam. Do firmy po raz pierwszy zawitałam na wiosnę tego roku. Pierwsze wrażenie nie było zbyt ciekawe ze względu na lokal. Ale teraz na tym nowym miejscu jest o niebo lepiej. Pojawił się również kolejny miły i rzeczowy sprzedawca ( chyba pan Janusz). U pań też miło się kupuje, choć nie zawsze chce im się wyjść na magazyn żeby coś pokazać. Ale ogólnie firma i obsługa ok.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam. Do firmy po raz pierwszy zawitałam na wiosnę tego roku. Pierwsze wrażenie nie było zbyt ciekawe ze względu na lokal. Ale teraz na tym nowym miejscu jest o niebo lepiej. Pojawił się również kolejny miły i rzeczowy sprzedawca ( chyba pan Janusz). U pań też miło się kupuje, choć nie zawsze chce im się wyjść na magazyn żeby coś pokazać. Ale ogólnie firma i obsługa ok.


chyba mielismy sie tu uskarzac a nie pochwalac...pozdrawiam
Link do komentarza
  • 5 lata temu...
Gość Budowlaniec
Witam! chciałbym dać bardzo pozytywną opinie, pracownicy bardzo mili i konkretni, są też tacy którzy kiedyś pracowali w konkurencji, nic tylko gratulować BATOWI ich pozyskania! dzięki temu pozyskaliście nowych klientów - którzy kiedyś bywali w innych hurtowniach
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość Andrzej 13
Byłem w tym roku w firmie Bat i nie zachęcają mnie do robienia u nich zakupów...
Zamówiłem towar to czekałem trzy tygodnie na dostawę, a po dostarczeniu towaru zaskoczyło mnie że nie było kompletne... jednym słowem firma dziadowska... za pewne już nigdy u nich nie zrobię zakupów...
A jestem wykonawcą i za pewne dużo kupuję towaru budowlanego... moim klientką nie polecam firmy Bat... a żałujcie...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...