Skocz do zawartości

czy ktoś wyprubował materiał HYDRONYLON?


jw12

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
To nie zamiana marketingowa Panowie! HYDRONYLON produkuje firma PROOF_TECH a Nylon Dekarski - Dacherman, dzwoniłem tu i tu, to są zupełnie dwie osobne firmy, niby to samo ale jednak nie, "prawie robi bardzo dużą różnicę"! Doradca techniczny w PROOF-TECHU, przyjechał do mnie, zrobił próbę, pokazał dokładnie jak zastosować technologię, mają specjalny podkład na papę, elastyczne zbrojenie i specjalne materiały nawierzchniowe, posiadają wszystkie certyfikaty do stosowania technologii, zrobiłem 250 mkw dachu na starej papie, poklejonej! Dach wygląda jak nowy, do tego w 100% się uszczelnił. Zdecydowałem się na nich, bo w odróżnieniu od konkurencji mieli czas przyjechać kilka razy do mnie, pomagali mi jak wykonać renowację, wypożyczyli mi maszynę do natrysku! Jeśli chodzi o kompetencje i wiedzę polecam PROOF-Tech, są merytorycznie i technicznie przygotowani w 101%!! Duży plus!! WWW.PROOF-TECH.COM Edytowano przez jw12 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

To nie zamiana marketingowa Panowie! HYDRONYLON produkuje firma PROOF_TECH a Nylon Dekarski - Dacherman, dzwoniłem tu i tu, to są zupełnie dwie osobne firmy, niby to samo ale jednak nie, "prawie robi bardzo dużą różnicę"! Doradca techniczny w PROOF-TECHU, przyjechał do mnie, zrobił próbę, pokazał dokładnie jak zastosować technologię, mają specjalny podkład na papę, elastyczne zbrojenie i specjalne materiały nawierzchniowe, posiadają wszystkie certyfikaty do stosowania technologii, zrobiłem 250 mkw dachu na starej papie, poklejonej! Dach wygląda jak nowy, do tego w 100% się uszczelnił. Zdecydowałem się na nich, bo w odróżnieniu od konkurencji mieli czas przyjechać kilka razy do mnie, pomagali mi jak wykonać renowację, wypożyczyli mi maszynę do natrysku! Jeśli chodzi o kompetencje i wiedzę polecam PROOF-Tech, są merytorycznie i technicznie przygotowani w 101%!! Duży plus!! WWW.PROOF-TECH.COM


Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

apropo! sądzę ,że już ,aż tak bardzo reklamy nie potrzebują! z tego co wiem naprawiają dachy w całej Polsce! Zaczęli być polecani, to chyba najlepsza reklama z możliwych! Pozdrawiam


icon_eek.gif Zaczęli być polecani ale widzę,że tylko przez Ciebie.
Bo innych tłumów poleceń nie widzę ,więc bo co to wysilanie się?
Ja też pozdrawiam i życzę abyś takiej reklamy nie robił bo więcej szkody niż pożytku z takiej subiektywnego polecania na siłę.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Jeśli komuś firma Proof-Tech nie w smak, niech nie pisze takich bzdur! Moja firma akurat wypróbowała w Warszawie materiał tej firmy na wszystkie modele. O dziwo inwestor posiadający dach 60 tysięcy mkw, poddał opinii niezależnego rzeczoznawcy, hydronylon i materiał renomowanej firmy zachodniej aby obiektywnie zdecydować, który zastosować, dodam też, iż kryterium ceny było drugoplanowe, biorąc pod uwagę inwestora ,który jest potentatem w swojej dziedzinie, w jego fabryce nie może być kropli wody pod dachem, tak więc kryterium jakości materiału było jedynym najważniejszym argumentem wyboru materiału !! o dziwo po kwartale badań i dokonanej próbie przed okresem zimowym i ocenie w kolejnym sezonie wiosenno-letnim, okazało się ,że Hydronylon HN nie uległ najmniejszej degradacji, czy uszkodzeniu, także wyniki laboratorium były miłym zaskoczeniem, że polska firma wysadziła z siodła prężną, profesjonalną firmę o podobnym profilu !! Kładziemy materiał Proof-Techu już 3 sezon, dach jest ogromy, tak więc robi się to sukcesywnie, ocena inwestora jest dla nas miłym zaskoczeniem. Z tego co mi wiadomo, Proof-Tech posiada na tą chwilę ich rekomendacje jak i wiele kolejnych, które chętnie udostępniają potencjalnym zainteresowanym ! Z pewnością to młoda firma ale z nie byle jakim potencjałem, prowadzą ją młodzi, prężni i bardzo rzetelni ludzie, i jak na tą chwile, jak wspominałem, za ciągłą 3 letnią współpracę daję im ogromny plus i z czystym sumieniem mogę ich zarekomendować każdemu! Na tą chwile wykonaliśmy przez 3 lata około 20 tys. metrów, dodam, że wykorzystujemy ten materiał na wiele innych sposobów, które ich karta techniczna nawet nie opisuje, świetliki, uszczelnienia szyb, pęknięcia foli dachowej i wiele innych, w żadnej z nich ten materiał nas nie zawiódł. Reasumując, kto ma wątpliwości niech wypróbuje ! Ja polecam. Pozdrawiam Edytowano przez techniczny30 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Bo widzisz kolego temat ten powstał z zamysłem pseudo reklamy i jak zauważyłeś albo nie piszą tu i zaglądają tysiące ludzi ale jakoś nikt nie kwapi się opisać zastosowanie tego materiału. A pochlebne posty piszą Ci którzy się logują aby napisać jeden ,dwa posty i tyle ich widzimy. Więc jak można podejść do takiej oceny obiektywnie?
A pisać każdy może,jeden lepiej drugi gorzej icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a co ma piernik do wiatraka, kiedy się kto loguje! mam swoje zdanie i opinię to piszę gdzie chcę o której chcę i jak chcę! Może Polska to z pozru kraj demokracji ale na tematy zastosowania materiałów budowlanych to jeszcze można się wypowiadać bez obawy przed cenzurą czy już nie?? Kogoś jednak temat męczy i to do granic możliwości! Pzdr




:takaemotka:
ano ma to do tego, że jak ktoś się rejestruje na forum i chwilę później wypisuje peany pochwalne na cześć środka xxxx firmy yyyy to w 99,99% jest to reklama, dodatkowo bardzo nieudolna, nachalna i moim skromnym zdaniem szkodząca tylko wizerunkowi takiej firmy. Ja osobiście, wszystkie produkty i firmy reklamowane w taki sposób, omijam szerokim łukiem, bo jaką mam mieć opinię o firmie, która traktuje mnie jak idiotę? bo taka reklama, to traktowanie mnie i wszystkich forumowiczów jak idioty....

:spam:
:ban:

Cytat

Jakiej pseudo reklamy! Ja podałem konkretny przykład, jeśli ktoś ma chęć zobaczyć dach i samemu ocenić proszę zadzwonić do Proof-Techu i poprosić o wizję lokalną fabryki w Warszawie! Z pewnością udostępnią dach bo robili to nie raz. Pozdrawiam



jak już napisałem, na pewno nigdzie nie będę dzwonić, wręcz będę odradzać.....
Link do komentarza
Noo, efekt dźwięczących nożyczek udało Ci się uzyskać.

Cytat

a co ma piernik do wiatraka, kiedy się kto loguje!


W sumie nic.
Rozumiem... obudziła Cię dziś rano myśl, że demokracja w Polsce być może się kończy, a puki co branży budowlanej cenzura jeszcze nie sięgnęła, więc pierwszą rzeczą po zjedzeniu śniadania było odpalenie komputera.
Jakieś głębokie wewnętrzne przeświadczenie podpowiadało Ci że jest taka jedna firma, której na pewno Twoja obiektywna opinia się przyda do poprawy wizerunku, tudzież przypomnienia światu że istnieją.
Błyskawicznie kierowany intuicją odnalazłeś to nieuświadomione forum, w nim dział i wątek w którym mimo napomknięcia już rok temu o w/w firmie oddźwięk czytających i cały czas niedoceniających to rozwiązanie (technologię) forumowiczów pozostał na co najmniej mizernym poziomie.
Bo jakby nie było, pięć postów na przestrzeni roku na kolana nie rzuca.
Wiedziony wewnętrzna potrzebą czynienia dobra od razu podjąłeś czynności pozwalające na umieszczenie całkowicie obiektywnej opinii na tym publicznym forum... zalogowałeś się.

Taki wewnętrzny głos, intuicja podpowiadająca właściwą drogę postępowania to na prawdę wielki skarb.
Dbaj o nią. Edytowano przez Jani_63 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

CO ZA PIERDOŁY !!!!????  mhtyl  kłóci się z początkującym a odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Dobry jest ten HYDRONYLON czy nie. Gdzie w Bydgoszczy zobaczę jak wygląda po kilku latach ???? Pierwszy post z 2010 roku więc już pewnie jakieś efekty, negatywne lub pozytywne będą. A może jakieś zdjęcia chociaż. 

Edytowano przez WALDAS (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...