Skocz do zawartości

nowoczesna lazienka-projekt


kianek

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
bardzo mi się podoba, jedyne co bym zmieniła to lustro- pozostawiłabym je powyżej armatury. Z doświadczenia wiem, że niełatwo wokół armatury utrzymać czystość zwłaszcza na takiej powierzchni. BTW musisz mieć piękny widok z okna skoro zdecydowałeś się na takie duże. Jak dla mnie prostota , funkcjonalność i elegancja icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

co zmienic?
co dodac?



Podoba mi się to wielkie okno, ale niekoniecznie sądzę, że akurat sprawdzi się w łazience (trzeba używać wielkiego krzaka, aby mieć trochę prywatności. No i nawet trzeba się przebierać w kabinie prysznicowej. Widzę, że przy oknie zostały zamontowane zasłony, co dla mnie też wygląda trochę dziwnie - żaluzje lub rolety bambusowe byłby praktyczniejsze. Szkoda, że drzwi wejście wychodzą prosto na wc. Brakuje mi tam trochę koloru, więc może dobierz go przy dodatkach.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Faktycznie jak juz ktoś napisał , lustro będzie na bieżąco uciaprane ( wyżej ) .
Umywalkę daj taką :
b9ec8552ab9ae597.jpg
Te korytka na blacie już wychodzą z mody i są mało funkcjonalne . Woda wychlapana włazi w szczeliny .




Też mnie trochę martwi woda pomiędzy umywalka i blatem, mnie sie podobają osobiscie umywalki "stojace" na blacie, pomyślałam o ładnym blacie granitowym... czy ktoś ma coś takiego w łazience i jak to się sprawdza w czyszczeniu po osadach z mydła itp?
Link do komentarza
Ciekawa, nowoczesna aranżacja, przestronna, minimalistyczna i surowa. Trochę taka w stylu japońskim, ze względu na prostotę w formie, okno i roślinność. Dla ocieplenia klimatu i wprowadzenia większego komfortu i prywatności można by było zamontować bambusową roletę w oknie. Dla ożywienia całej aranżacji można też dodać jakiś akcent w intensywnym , żywym kolorze np. czerwieni , błękicie, turkusie czy w zieleni. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Umywalkę daj taką :
b9ec8552ab9ae597.jpg .




Hmmm, niezła taka podłużna, co prawda odpada w małych łazienkach ze względów praktycznych, ale przy przestronnych... Myślę, że chciałabym kiedyś spróbować zrobić aranżację łazienki z taką umywalką, bo idealnie pasuje mi nowoczesnego stylu, który ja też preferuję.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...