Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Witam !!! Chciałem się pochwalić moją altaną jaką buduję wraz z ojcem .Zawsze marzyłem o altanie , teraz buduję lokal 50 m/2 będzie to (grillowisko )przeznaczony dla ludzi którzy kochają takie klimaty.Buduję go na wiosce zdala od cywilizacji ,myślę że wypali a jak nie to będę miał najładniejszą altanę we wsi -) -) . icon_biggrin.gif
Pozdrawiam Kuba


Nie używałbym tego sformułowania przy takim pokryciu dachu icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Ale tak serio - piękne grilowisko wystawiliście icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam !!! Chciałem się pochwalić moją altaną jaką buduję wraz z ojcem .Zawsze marzyłem o altanie , teraz buduję lokal 50 m/2 będzie to (grillowisko )przeznaczony dla ludzi którzy kochają takie klimaty.Buduję go na wiosce zdala od cywilizacji ,myślę że wypali a jak nie to będę miał najładniejszą altanę we wsi -) -) . icon_biggrin.gif
Pozdrawiam Kuba


A może takie z pressbetonu.pozdrawiam Darek gabrys2691@wp.pl

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Wszystko się zgadza - grilowisko solidne, oryginalne, urokliwe...
Z mojej strony tylko jedna uwaga - kąt nachylenia dachu gwarantuje trwałość pokrycia na poziomie zero.
Praktycznie dach chłonie wodę jak gąbka, co z pewnością widać w trakcie większych opadów na przekroju w okapie.
Normalna cyrkulacja nie jest w stanie wyprowadzić z pokrycia takiej ilości wilgoci i w związku z tym trzcina "parzy się" i gnije od spodu. Mogą się w niej lęgnąć masowo różne owady (bo ciepło i wilgotno).

Spotkałem się już z czymś podobnym w Danii - nie dało się normalnie pracować w lecie po godzinie 18. Wyglądało to jak pchła ze skrzydłami. Pchało się do oczu, ust, a najlepiej czuło się we włosach, ale co dziwne nie biegało tylko trzymając się odnóżami włosa zatapiało ryjek w skórze i chłeptało łapczywie. Brrr!
Przyczyną była strzecha wykonana z zaparzonej wcześniej trzciny, którą wymienialiśmy na nową (gdzieś podawałem link do filmu z realizacji w Danii w Horsens)

Ciekaw jestem co dziś powiedziałby na temat grillowiska autor pomysłu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...