Skocz do zawartości

Wkrętarka Bosch PSR 14,4-2


JacekW81

Recommended Posts

Witam.

NIe wiem czy na tym forum jest ekspert z firmy Bosch, jeśli nie to może pomoże mi inna firma.

Mam problem z wkrętarką Bosch. Kupiłem ją w poniedziałek 4.10.2010 w Ciastoramie. Gdy zabrałem ją na moją budowę i zacząłem z niej korzystać okazało się, że oś wrzeciona (chyba tak to się nazywa) jest krzywa. Inaczej pisząc po włożeniu wiertła czy bita i włączeniu wkrętarki wiertło/bit kręci się nie w osi (bije na boki) ok 3mm. Byłem w Serwisie Ciastoramy tam mi powiedziano, że to NORMALE ponieważ nawet uchwyty SDS biją na boki. Byłem mocno zdziwiony ponieważ mam od dwóch lat młotowiertarkę PBH 2800 RE i w niej wogóle nie ma bicia (wiertło kręci się idealnie w osi). Niemniej jednak uparłem się przy swoim, kazałem na zgłoszeniu napisać że proszę o wymianę na nową, gdyż w chwili zgłoszenia reklamacji wkrętarka miała 2 dni.

Czy to rzeczywiście normale, aby nowiutka wkrętarka miała takie bicie?

Jak na firmę Bosch to jestem bardzo rozczarowany taką wtopą tej firmy.

Link do mojej wkrętarki:
http://www.bosch-do-it.pl/boptocs2-pl/Majs...23897/index.htm
Link do komentarza
Cytat

 Kupiłem ją w poniedziałek 4.10.2010 w Ciastoramie. Gdy zabrałem ją na moją budowę i zacząłem z niej korzystać okazało się, że oś wrzeciona (chyba tak to się nazywa) jest krzywa. Inaczej pisząc po włożeniu wiertła czy bita i włączeniu wkrętarki wiertło/bit kręci się nie w osi (bije na boki) ok 3mm. Byłem w Serwisie Ciastoramy tam mi powiedziano, że to NORMALE ponieważ nawet uchwyty SDS biją na boki. Byłem mocno zdziwiony ponieważ mam od dwóch lat młotowiertarkę PBH 2800 RE i w niej wogóle nie ma bicia (wiertło kręci się idealnie w osi). 
Czy to rzeczywiście normale, aby nowiutka wkrętarka miała takie bicie?Jak na firmę Bosch to jestem bardzo rozczarowany taką wtopą tej firmy.Link do mojej wkrętarki:Array="" target="_blank" rel="nofollow">http://www.bosch-do-it.pl/boptocs2-pl/Majs...23897/index.htm



To zielona wkrętarka nie oczekuj cudów przecież mają na stanie kilka możesz porównać sobie i wybrać czy inne też są tak słabo dopracowane  robione przez małe rączki . 
Link do komentarza
Cytat

Właśnie, że akurat następnej nowej nie mieli - hmm takim dziwnym trafem Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_sad.gif"> Tak na marginesie pisało na niej MADE IN TAJWAN!!!



To jest marka najbardziej podrabiana ,a części te oryginalne też robione przez małe rączki ,ja nie kupuję tych wynalazków ,ciekawe czy trybów niema z tworzywa  wewnątrz .
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...