Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI ...


Recommended Posts

Mam pytanie...
Czy ja dobrze policzyłam byłam, że będzie nas cztery baby bez pary??
No i cały czas mam nadzieję Smitkę jaką piątą zobaczyć...
Maciek!
Na stronce mają podane różne koszty za spanie w zależności od ilości łóżek... Jak to w końcu jest? I co my jsteśmy? Klasa turystyczna pawilon E??
Link do komentarza
Cytat

też nie łapię - i jeszcze jedno - czy impreza jest w tym samym budynku w którym sie nocuje?
(o młodego pytam - wolałbym mieć go nad sobą a nie gdzieś z boku)



ja tam samców nie liczę - ale typuję remis -icon_smile.gif


Eeee tam - samców zawsze wiency jest icon_wink.gif
PS. Ty faktycznie chcesz młodego wlec ze sobą??
Link do komentarza
Rozmawiałam z Maćkiem przed chwilą...
Doszliśmy do wniosku, że należy brać pokoje dwu i trzyosobowe, bo chyba pod tym kątem kalkulowano nam koszty.
Maciek ma jeszcze zapytać o kulig, bo nie ma co mydlić oczu - nie jest to tania impreza. Czy chcecie kiełbachę, herbatkę z prundem i łoscypka?
Się wypowiedzcie!
Link do komentarza
Cytat

nie idź na operację
przyjedź
zoperujemy metodą filipińską...
po co ten stres, jak można bez



i znieczulenie ekologiczne Retra kwasem - a nie jakaś farmakologia , tfu,tfu - i tylko efekty uboczne to dźganie wątroby rano -icon_smile.gif

Cytat

Maciek ma jeszcze zapytać o kulig, bo nie ma co mydlić oczu - nie jest to tania impreza.



ale nie muszą ciągnąc sań araby z Ochab...zwykła kobyła niech jest miejscowa i wałach do pary....... -icon_sad.gif

dlaczego na liście są wpłaty 175 zł i 50 zł - bo tego to wcale nie potrafię zrozumieć. Te 50 to zaliczka a 175 całość? tak?
Link do komentarza
Cytat

dokładnie Prezesie! jak ktoś pewien na 100%, że jedzie, to se wpłacił od razu całość icon_wink.gif

w kwestii kiełbaski, herbaty, oscypka i ogniska, się nie wypowiem, jako ta dziewica zlotowa, ale się podporządkuję icon_wink.gif



no to ja wpłacam dzisiaj 50zł i chcę tak:
- pokój 3 sobowy
- klimatyzację
- śniadanie nie za późno i nie za wcześnie
- rosół nie za gorący i nie za zimny
- ciepła woda od 7 do 18 - gorąca od 18 do 24
- akwarium w okoju, tv ze świńskimi filmikami
- telefon
- barek
- zasłony w kolorze blue

i by było na razie chyba
no i na wyciąg zawozi mnie bus i podają w nim barszczyk gorący ale nie w kubkach jednorazowych....
Link do komentarza
Cytat

Ciril i Trzylwy zgodnie uważają, że należy takie pytanie zadać.



z tego co pamiętam - Elcia pisała, ze za wcześnie dla niej na tak odległe plany .... więc podejrzewam, że zapisze się na listę rezerwową.... szczerze wierzę, ze uda się wcisnąć jeszcze te kilka osób dodatkowych na imprezę....
Link do komentarza
Cytat

icon_wink.gif

Ciril i Trzylwy są za tym by elutek przymusem, bez jej woli i wiedzy, wpisać do rezerwy icon_smile.gif



a to nie trza najpierw osoby ubezwłasnowolnić? icon_wink.gif icon_lol.gif


Cytat

Jak będą w lutym jeszcze wolne miejsca, a ze mną będzie wszystko ok. to na pewno się zjawie icon_smile.gif A miała być jeszcze lista dodatkowa dla niezdecydowanych czy ona powstała?



tak, powstała i na podstawie tego wpisu wpisuję Cię na nią z nadzieją, że wreszcie będziesz mógł wziąć udział....
a co do kłopotów zdrowotnych - życzę zdrówka .... dużo zdrówka, żebyś szybko doszedł do siebie .... icon_smile.gif


Cytat

no to ja wpłacam dzisiaj 50zł i chcę tak:



nie dostałam żadnej informacji od labasa , ze przelew dotarł.... na razie wpisuję Cię na rezerwową.... jak labas potwierdzi przelew i wyrazi zgodę - dopiszę Cię do listy głównej.....


Cytat

dobra
to ja wstępnie też bym się wybrała
nie doczytałam tylko ile zaliczka



wpisuję Cię na listę rezerwową.... chyba ,że jesteś stuprocentowo zdecydowana na obecność na zlocie , wpłacisz dziś zaliczkę i labas zgodzi się wciągnąć Cię na listę główną.....
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Mam prośbę... wykreślcie z listy mojego syna z żoną.... zdecydowali, że jednak nie jadą :/



nie wykreślę, bo nam się finanse nie zgodzą - nie prowadzę nigdzie notatek tylko wpisy na forum ....
zaznaczę po prostu, że nie jadą.....


Cytat

I pytanie... tracę w ten sposób zaliczkę, czy zalicza mi się na poczet wpłaty???



z tym pytaniem - do labasa .... On załatwia, On zarządza ....
Link do komentarza

LABAS USTALIŁ, ŻE DO KOŃCA STYCZNIA
TRZEBA WPŁACIĆ POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ PIENIĄŻKÓW ZA POBYT
NUMER KONTA KAŻDY DOSTAŁ PRZY OKAZJI ZALICZEK -
JEŚLI KTOŚ NIE MA , PROSZĘ ZGŁASZAĆ
przypominam , że podniosła się kwota o 9zł za dobę -
z powodu otrzymania pokoi z łazienkami -
info na ten temat w wątku informacyjnym w pierwszym wpisie ...
w razie wątpliwości proszę pytać...

LISTĘ OBECNOŚCI DEFINITYWNIE ZAMYKAMY 31 STYCZNIA ....
DO TEGO CZASU PROSIMY O ZAPISY I WPŁATY -
JEŚLI KTOŚ JESZCZE CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W IMPREZIE

ZACHĘCAM ..... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ....
icon_twisted.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...