Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
konsta

sposób na miejsce pod schodami

Recommended Posts

Hej, mam dwukondygnacyjne (ale nieduże) mieszkanie. No i coś bym fajnego wykombinowała pod schodami, żeby nie tracić miejsca...jakieś wskazówki?

Ciekawy temat, tylko każdy wrzuca co tam na klawiaturę z google grafika wpadło. A może ktoś zagospodarował to miejsce i może się pochwalić "prawdziwym" zdjęciem z własnego domu?

Póki co schodów nie mam ... kiedyś będą drewniane i prawdopodobnie po nimi będzie legowisko dla mojego piesa ...
ale
Takie rozwiązania mi się podobają

Brak obrazka

z6027227O.jpg

Cytat

Póki co schodów nie mam ... kiedyś będą drewniane i prawdopodobnie po nimi będzie legowisko dla mojego piesa ...
ale
Takie rozwiązania mi się podobają

Brak obrazka

z6027227O.jpg

Jestem pod ogromnym wrażeniem icon_smile.gif

A moze akwarium z rybkami. Widzialem takie rozwiazanie u kolegi super sprawa pod warunkiem ze ma sie takie hobby.

Cytat

A moze akwarium z rybkami. Widzialem takie rozwiazanie u kolegi super sprawa pod warunkiem ze ma sie takie hobby.

To ja już wolę winko icon_smile.gif

Jak pod tymi schodami dziabnie się za dużo tego winka to schody same się zakręcą w oczach icon_biggrin.gif

może coś na styl przedpokoju zrobić? jakiś wieszak, kurtki itp...... jak ja bym miał wybierać to barek bo mi się szkło podoba icon_wink.gif

Barek podschodowy... Po namyśle stwierdzam, że zarąbisty pomysł. A poza tym... jaki to może być duży barek icon_smile.gif

Cytat

Szczególnie przy schodach jednobiegowych icon_biggrin.gif

tylko że po paru wyczyszczonych schodkach schody będą zakręcone

TAK A PROPOS... HISTORYJKA NIE MOJA. PIĘKNIE RECYTOWAŁ TO DZIEWOŃSKI icon_smile.gif

Osiemnaście butelek whisky

W mojej małej piwniczce trzymałem 18 butelek whisky. Pewnego dnia mama kazała mi wszystkie wylać do zlewu, albo ona… Wolałem nie słyszeć, co będzie, jeżeli tego nie zrobię, więc wziąłem się do roboty. Wyciągnąłem korek z pierwszej butelki i wylałem jej zawartość do zlewu, nie licząc jednej szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z drugiej butelki i postąpiłem z nią podobnie, nie licząc jednej szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z trzeciej butelki i wylałem whisky do zlewu, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem korek z czwartej butelki do zlewu i wylałem zawartość do szklanki, którą wypiłem. Następnie wyciągnąłem butelkę z następnego korka i wypiłem z niego jeden zlew, a resztę wylałem do szklanki. Następnie wyciągnąłem zlew z następnej szklanki i wylałem korek do butelki. Następnie wylałem zlew do korka, wyciągnąłem zawartość i wypiłem. Na koniec wykorkowałem zlew do szklanki, zabutelkowałem szklankę i zawartościowałem korek. Kiedy już wszystko opróżniłem, przytrzymałem dom jedną ręką, drugą policzyłem szklanki, korki, butelki i zlewy, których było razem 29 i, gdy dom akurat przebiegał obok, policzyłem je jeszcze raz i w końcu miałem wszystkie domy w jednej butelce, którą wypiłem.

Cytat

Prawie się posikałem. Cytaując klasyka - prawie mi cycki opadły... ale ja cycków nie mam :(

To co właściwie ci opadło? icon_mrgreen.gif

Cytat

ja pod schodami mam małe pomieszczonko na graty związane z moją działalnością

Tylko nie mów ,że tam te agregaty chowasz icon_biggrin.gif

my pod schodami mamy półki na byty ze starych mebli zrobione.....i nie oszukujmy się jest tam mała graciarnia.....bo nie widać, ale bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, które ktoś już tutaj pokazywał Brak obrazka

Gość adiqq
wygląda super, ale nie wiadomo jak z funkcjonalnością...

Cytat

nie nie trzymam tam kablarki icon_smile.gif

To takie co na Ciebie kablują? Kiedyś nazywano takich konfidenci icon_biggrin.gif

Cytat

my pod schodami mamy półki na byty ze starych mebli zrobione.....i nie oszukujmy się jest tam mała graciarnia.....bo nie widać, ale bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, które ktoś już tutaj pokazywał Brak obrazka

Proste i genialne!

Cytat

Fajne to rozwiązanie jak schody są bardziej w przedpokoju. icon_smile.gif Choć w głębi domu można wykorzystać te szuflady na inne rzeczy. icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam serdecznie zacne grono, bardzo proszę o poradę. Jestem na etapie ocieplania domu i posiadam rolety zewnętrzne podtynkowe. Niestety dwie rolety od dużych tarasowych okien wystają od sciany prawie na 20 cm tyle co położony styropian. W jaki sposób zasmakować je? Myślałem o dołożeniu styropianu i zrobić gzyms nad dwoma tymi oknami ale wizualnie mi się to nie podoba - reszta rolet okiennych ładnie schowana pod styropianem. Czy jest możliwość nałożenia siatki z klejem na aluminiową obudowę rolety? Czy będzie to pękać po jakimś czasie? Może macie jakieś inne patenty na zamaskowanie rolety? Z góry dziękuję za każde porady, sugestie. P.S. odkładanie styropianu na całą ścianę nie wchodzi w rachubę.
    • No właśnie, jak widać nikogo nie razi a Ciebie tak. Warto więc chyba zastanowić się nad sobą, bo może tam nie wszystko jest dobrze poukładane.
    • Nie wiem na co chce sie powołać geodeta, gdy będzie już postawiony dom w SSZ - co niby miało by to zmienić? Zapis w MPZP jest jednoznaczny, minimalna powierzchnia działki to 15a.   Z punktu widzenia banku na pewno lepiej gdy działka będzie podzielona. Ale nawet bez tego na pewno da się załatwić te formalności. Tyle że będzie trochę trudniej. Popytaj może w innych bankach...
    • Kable grzejne+PV też wydaje się dużo lepszą opcją do małego domu, niż proponowany zestaw PV+PC, który tak jak napisałeś, wyjdzie drogo inwestycyjnie. Może w przyszłości, gdy dachówki PV będą dużo tańsze i gdy w cenie dachu będzie już PV będzie miało to większy sens. Niedawno interesowałem się tematem (na potrzeby brata) to uznałem, że nie ma to sensu, właśnie ze względów ekonomicznych.
    • Mam trochę inne doświadczenia i spostrzeżenia w temacie. Inwestowanie w dużą instalację PV i PC oraz CO to potężny nakład in inwestycyjny i trzeba być bardzo  młodym, aby się zwrocił. PV -40k, PC 30k do tego centralne 20k to jest lekko 90 k w mojej ocenie drogo. Nie rozumiem zdania o dbaniu o duże zużycie prądu w domu  i jako przykładu takiego urządzenia podanie pompy ciepła, to jest mylenie pewnego organu z ogórkiem.   Przy tak dużej instalacji można mieć śmiało ogrzewanie elektryczne i oszczędzimy 60k kupując grzejniki elektryczne i PC cuw powietrzną.  Osobiście mam takie rozwiązanie z ta różnicą że zainstalowałem PV o mocy 4 kw bo zależy mi na optymalizacji rachunku za prąd a w szczególności zmniejszenie/zniwelowaniu  zużycia w I strefie (30% mojego zużycia) Taryfa nocna jest tania i nie możliwa do uzyskania z PV za wyjątkiem 2h/dobę co można sobie podarować.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...