Skocz do zawartości

Firma z Ełku - opinia


Recommended Posts

Witam. Jestem na etapie poszukiwania wykonawcy domu. Na ogłoszenie zamieszczone w portalu oferia.pl odpowiedziało kilkanaście firm. Część z nich to duże fabryki domów prefabrykowanych. Pozostali to firmy większe lub mniejsze, specjalizujące się w budowie domów szieletowych oraz z bala. Zgłosiła się do mnie również firma [nazwa firmy usunięta przez moderatora] z Ełku - nazwa tej firmy jest dokładnie taka jak nazwisko ministra, Pana Marka B. który kilka lat temu wprowadził słynny podatek od zysków kapitałowych.. Przedstawicielka ww. firmy zadzwoniła do mnie w ub środę. Przemiła rozmowa i sporo konkretów. Najważszniejsze oświadczenie jakie padło z ich strony to cena za którą mogą wybudować nasz dom. Padła konkretna, atrakcyjna cena za jaką są oni w stanie zbudować ten dom. Jeszcze tego samego dnia miałem otrzymać obiecany przez nich kosztorys. Do dnia dzisiejszego go nie otrzymałem. Kłamstwo kłamstwem podparte. Dzwonię do nich codziennie i zawsze ta sama odpowiedź, że kosztorys zaraz będzie wysłany. Dziś dowiedziałem się, że nawet go nie raczyli przygotować. Ale najlepsze co usłyszałem dziś z ust właściciela firmy to: "To jak się panu coś nie podoba, to niech pan sobie szuka gdzie indziej. Mamy w tej chwili kilka budów i mamy co robić....." Hahahahah dobre ! Co za prostactwo i ignoranctwo ! To daj Panie Boże żeby się Wam zawsze tak wiodło, bo jak się robota skończy to będzie lament i płacz. Poza tym świetną opinię sobie ta firma wyrabia. Brak słów ilu mataczy, krętaczy, o nieprofesjonalnym podejściu zajmuje się budownictwem. I na koniec taka myśl mi się nasuwa, skoro tak wyglądają wstępne rozmowy z tą firmą, to nie chcę wiedzieć jak wygląda z ich strony jakość i terminowość usług, oraz profesjonalizm przy realizacji powierzonych zadań....

A propos pozostałych firm, to wszystko na czas, sumiennie i rzetelnie. Jeśli ktoś obiecywał na dziś kosztorys, to tego samego dnia był. Kompletny i szczegółowy. Kilku potencjalnych wykonawców już wybrałem, teraz zostały szczegółowe rozmowy i negocjaje. Edytowano przez stjefan (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...