Skocz do zawartości

Opis budowy bramy garażowej uchylnej


Recommended Posts

Witam jstem tu nowy, poszukuje jakiego opisu, schematu bramy garażowej uchylne, ponieważ chce taką zamontowac w domu, a z racji że nie chce niszczyć elewacji, to musze dostosować tą bramę do obecnej ościeżnicy. Bramy na zamówienie(mam nietypowy wymiar) są drogie zaczynają się od 210zł/m2 więc jak nie wiedać różnicy to po co przepłacać????
Z gry dziękuję i pozdrawiam.
Link do komentarza
Markus wiodziałem tą stronke wcześniej ale to niezbyt mi mówi jak zbudować bramę, tzn wiem jaka ma być konstrukcja, ale chce dokłądniej wiedzieć jaka powinna być długość ramienia podnoszącego bramę(chodzi mi jak obliczyć to bo ja chce niewymiarową brame zrobić) jakieś fotki, ryunki jak dopasować sprężyny do ciężaru bramy itp.

Nie chce bramy kupoić tylko zrobić, za taką bramę musze dać min 2000zł a koleś już robił we własnym zakresie i za materiał wyszło go 350zł i zrobil to sam, ja też uważam że mam zdolności manualne, robiłem już brame wjazdową (podobno doobrze jest zrobiona) balustrade metalową do wypełnienia, ganek drewniany i jestem z tego zadowolony, więc uważam że z brammą nie wpoinno być problemu.

[ Dodano: 2006-02-13, 18:35 ]
Witam, to znowy ja, nikt mi nie pomoże????
Poszukuje takiego schmatu, rysunku bramy, tylko większego zeby moc coś na tym zobaczyć.
http://img111.imageshack.us/my.php?image=124pi.jpg
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Moim zdaniem wykonanie bramy garazowej uchylnej we własnym zakresie nie da pożądanych efektów. Ja bramę uchylną o wymiarach 2,20 x 2,50 [m], ocieploną, kupiłem za 900,00 zł (brutto).
Link do komentarza
Dobrze może w twoim przypadku było lepiej kupić gotową bramę, ale w moim na pewno nie ponieważ mam starą bramę której wymiar jest 2,74x3,33m więc bramy o takich wymiarach nie kupie, chyba że na zamówienie, ale to będzie kosztować min 2tys, musze mieć bramę na wymiar bo nie mam zamiaru rys ścian otynkowanych przed rokiem i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tego zabiegu powtarzać bo to jest zbędne, jakbym iwedział że w tym roku tak właśnie się stanie to na pewno pomyślałbym wcześniej o tym ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu ponieważ taki wymiar bramy akurat mi pasuje i mniejeszego nie moge mieć.

Z reszta nikt nie chce pomóc to.............. bardzo wam dziekuje, tu jest tak jak na innych forach wszyscy by chcieli uzyskać odp na swoje pytania a odp innym sie nie chce.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...