Skocz do zawartości

Wisienkowy domek


Recommended Posts

Cytat

ależ ten mój fachowiec od łazienki się ociąga.... a ja juz lazienke bym chciała miec zrobiona


Warto było czekać na łazienkę. Też jestem pod wrażeniem icon_smile.gif
Wszystko mi się w niej podoba, ale szczególnie przypatruję się jak rozwiązaliście półkę nad geberitem. Ja mam po prawej stronie pion kanalizacyjny do ukrycia i niestety wejdzie mi na ścianę z półką.
Link do komentarza
Cytat

nie sądziłam, że szare/grafitowe płytki tak ładnie będą współgrały z drewnianymi, świetny efekt! na tych ciemniejszych kafelkach to prysznic będzie?
bardzo oryginalne drzwi, z jakiej firmy braliście? nie widziałam takiego szkła nigdzie



dziekuję ;) mam nadzieje, że jak już wszystko w niej wykończymy to nadal bedzie fajnie wyglądac - szczerze to licze na jeszcze lepszy efekt ;) w tej wnęce ( z oknem zreszta) bedzie wanna narożna, prysznic mamy w łazience na dole, a wanny po mału zaczyna mi brakować i tam włąnsie bedzie taki kacik relaksu icon_smile.gif
Drzwi to firma DRE

Cytat

Warto było czekać na łazienkę. Też jestem pod wrażeniem icon_smile.gif
Wszystko mi się w niej podoba, ale szczególnie przypatruję się jak rozwiązaliście półkę nad geberitem. Ja mam po prawej stronie pion kanalizacyjny do ukrycia i niestety wejdzie mi na ścianę z półką.



dziekuje ;) no własnie u nas po prawej stronie tez sa ukryte rury. Na poczatku chciałam zabudować jeszcze z lewej strony, aby było symetrycznie, ale po dłuzszych przemuysleniach stwierdziłam, ze zostaje tak jak jest teraz by nie stwarzac za duzego "klocka" ;) mam nadzieje, ze jak pomalujemy łazienke na jasniutki szary (taki jak korytarz) to bedzie to lepiej wyglądało ;)

Cytat

India pięknie icon_smile.gif




Cytat

piękna łazienka .... bardzo mi się podoba ...




Cytat

piękna...ech te szarości icon_biggrin.gif



dziekuje za tak miłe opinie, teraz wiem, że warto było upierac się przy takim zestwieniu (chciałam dodać, że maż nie był przekonany)

a jutro jade się zrelaksować, 3 dni w SPA w koncu mi sie należą po tych remontowych przezyciach icon_smile.gif
Link do komentarza
relaks był icon_smile.gif szkoda, ze tak szybko minelo

Cytat

No jak zwykle SUPER!!!!
icon_biggrin.gif
Cały czas chodzi mi po głowie ten kolor schodów-India, na jaki kolor wybrawili Ci to drewno?Mieszali kolory?Może wiesz jakie?



czapi nie mam pojecia jaki to kolor, bo to była mieszanka. Mieszali tak długo az uzyskali akceptacje. dla ułatwienia dałam panel z salonu i miało byc podobnie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

relaks był icon_smile.gif szkoda, ze tak szybko minelo



czapi nie mam pojecia jaki to kolor, bo to była mieszanka. Mieszali tak długo az uzyskali akceptacje. dla ułatwienia dałam panel z salonu i miało byc podobnie icon_smile.gif



Ech...no cóż -no ja ostatnio stwierdziłam właśnie,że nie zadowalają mnie gotowe kolory ...ale efekt osiagnełaś SUPER icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...