Skocz do zawartości

Wisienkowy domek


Recommended Posts

dziękuję icon_smile.gif

moja technika to żadna tajemnica, juz piszę -jestem z siebie dumna, że komuś się spodobało

Dwa pasy na których powstała całość wykonałam z gładzi, która następnie przeczesałam drucianą szczotką.
Później całość pomazałam farbami - trochę pędzlem, trochę gąbką i szczoteczką do zębów icon_wink.gif
Wykorzystałam 3 kolory farb - 2 odcienie fioletów i szary. Następnie calość pokryłam werniksem srebrnym.
i oto efekt
Link do komentarza
ooo tak, fajne podswietlenie obowiązkowo. ale to później, czekam na jakiś przypływ gotówki icon_wink.gif

Tak w ogóle doszły meble w salonie, więc robi się coraz milej. Widoczny sprzęt na szafce RTV oczywiscie jest chwilowy, pufa "robi" za stolik tez tylko na moment icon_mrgreen.gif Myslę intensywnie nad żaluzjami i chyba zdecyduję się na drewniane, jakoś mnie tak zauroczyły

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Gratulacje!!!! Prezentuje się wspaniale! Tylko pozazdrościć.



dziekuje


Cytat

A nie AŻ na dole ? icon_eek.gif icon_lol.gif



zależy jak na to patrzec icon_wink.gif niestety AZ prawie cała góra została do zrobienia... jak sobie o tym pomysle to az słabo sie robi

a tak w ogole wczorajsza noc była pierwsza w NASZYM domku .... jupi.... cudowne uczucie- byc w końcu na swoim icon_wink.gif
a dzis rodzice i tesciowie byli u nas na obiedzie i kolacji, na jutro przewidziany ten sam scenariusz

Ale jest fajnie u siebie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Bardzo fajny blog no i rewelacyjny domek! Bardzo w moim stylu i kolorystycznie i stylistycznie icon_smile.gif
Przeczytałam dzisiaj od początku do końca Twoją kronikę budowy, my zaczynamy lada dzień, z trochę większą gotówką ale też z obawą czy jednak wystarczy, żeby wszystko dopieścić. Bardzo krzepiące jest to że udało Wam się wprowadzić w ciągu roku od rozpoczęcia budowy. Wasz przypadek dodaje człowiekowi otuchy.
Czy mogłabyś wrzucić skan rzutów waszego domu lub chociaż wymiary salonu i dolnej łazienki?
Powodzenia z dalszą wykończeniówką, nie dajcie się wykończyć icon_wink.gif czekam na kolejne zdjęcia z realizacji
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Piękne te żaluzje icon_smile.gif Gratuluję wyboru icon_smile.gif



a dziękuje icon_wink.gif niestety mocno się kurza

Cytat

Bardzo fajny blog no i rewelacyjny domek! Bardzo w moim stylu i kolorystycznie i stylistycznie icon_smile.gif
Przeczytałam dzisiaj od początku do końca Twoją kronikę budowy, my zaczynamy lada dzień, z trochę większą gotówką ale też z obawą czy jednak wystarczy, żeby wszystko dopieścić. Bardzo krzepiące jest to że udało Wam się wprowadzić w ciągu roku od rozpoczęcia budowy. Wasz przypadek dodaje człowiekowi otuchy.
Czy mogłabyś wrzucić skan rzutów waszego domu lub chociaż wymiary salonu i dolnej łazienki?
Powodzenia z dalszą wykończeniówką, nie dajcie się wykończyć icon_wink.gif czekam na kolejne zdjęcia z realizacji



dziekuje, niezmiernie mi miło. A Wam na pewno tez sprawnie pójdzie, choć szczerze to nie zazdroszę rozpoczynania całości. Ja gdybym usłyszała, ze mam znowu się budowac to bym chyba padła, troche energii jednak straciłam icon_wink.gif
Skanu rzutów tu nie mam a wymiary raczej pamietam, salon 34m2, dolna łazienka ok. 4m2

Na razie z pracami stoimy w miejscu, choć zaczynamy planowac zrobienie schodów
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Chcemy schody debowe lub jesionowe, same stopnie drewniane, a podstopnie podobaja mi sie szklane- niestety to wyjdzie chyba troszke za drogo

Juz rozmowy z dwoma stolarzami mamy za soba jeden schody z dębu wycenił na 7200, a drugi z jesionu na 5500
Ale musze sie zorientowac ile mnie uczynia podstopnie ze szkła.
Link do komentarza
Cytat

no szybko przeleciałam zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że jestem pełna podziwu....oryginalny salon, a zawsze myślałam, że szarości są nudne...a tu proszę, bardzo ładnie się komponuje.....czekam na ciąg dalszy wykańczania góry....no i oczywiście gratuluję bycia na swoim icon_biggrin.gif



dziekuje icon_biggrin.gif Mnie szarości zawsze się podobały, trudniej było przekonać męża, który wielbi beże i brązy. ale jakoś udało sie dojść do kompromisu. Niestety na razie na wykańczanie góry się nie zanosi, ale śmiejemy się z mężem , że do 30tki może uda nam się wszystko zrobić ;)

Cytat

Wiesz Ewcia... myślę, że większość ludzi boi się szarości w domu, bo nude i przygnębiające, ale jak się tę szarość ładnie "ubierze"... to plauszki lizać... szkoda, że nie mam takich zdolności...



Ciril ja myslę, że tu żadne szczególne zdolności nie są potrzebne ;) po prostu robisz tak żeby Ci się podobało... ja tę szarość "ubrałabym" jeszcze ładniej tylko niestety fundusze ograniczone
Link do komentarza
Gratulacje i Wszelkiej pomyślności w nowym nomu!!! Jestem pod wrażeniem aranżacji wnętrz każde jest inne ale stanowią całość , Cóż pogratulować (i pozazdrościć gustu) , Ktoś powiedział że" o gustach się nie dyskutuje . "BZDURA Ja twierdzę że gust się ma lub nie. Bardzo mi się Wasz dom podoba na prawdę wszystko. I już wiem że jak przejdę na emeryturę to kupie sobie szary wypoczynek właśnie taki i będę w im siedział w domu przez rok. icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Gratulacje i Wszelkiej pomyślności w nowym nomu!!! Jestem pod wrażeniem aranżacji wnętrz każde jest inne ale stanowią całość , Cóż pogratulować (i pozazdrościć gustu) , Ktoś powiedział że" o gustach się nie dyskutuje . "BZDURA Ja twierdzę że gust się ma lub nie. Bardzo mi się Wasz dom podoba na prawdę wszystko. I już wiem że jak przejdę na emeryturę to kupie sobie szary wypoczynek właśnie taki i będę w im siedział w domu przez rok. icon_wink.gif



gawel dziekuję! Normalnie jak słysze taki miłe rzeczy o duma mnie rozpiera icon_biggrin.gif ciesze się, że tak wiele osob doceniło nasz prace... nie sadziłam, że to bedzie az tak cudowne uczucie. a wypoczynek jest mega wygodny, moje ulubione miejsce- w samym narożniku ;)

a ja zaczynam szaleć z dodatkami hihi nie mogłam się powstrzymać
http://www.meble.vox.pl/artykuly-dekoracyj...zy--62640,1262/

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90110061

dzis otrzymałam wyniki z egzaminu. ZDAŁAM!!! icon_smile.gif czyli studia skończone i w 100% mozna oddać się dalszemu wykańczaniu
Link do komentarza
Cytat

no super....ja mam podobną w pokoju jednym, tylko ,że z trzema lampkami i kwardatowymi....trochę niefajnie się myje to lusterko icon_biggrin.gif



oj u mnie już tyle rzeczy niefajnie sie myje, że ten kolejny mały dodatek juz nie zrobi wielkiej różnicy ;)
dziś muszę męża zmolestować żeby przymaocował na miejsce.

Tak w ogóle mam problem aby dobrać lampy do kolejnych pomieszczen, najwiekszy problem mam z miejscem nad stołem i nad kanapa. nie sadziłam, że to bedzie takie trudne
Link do komentarza
Cytat

Tak w ogóle mam problem aby dobrać lampy do kolejnych pomieszczen, najwiekszy problem mam z miejscem nad stołem i nad kanapa. nie sadziłam, że to bedzie takie trudne



przerabiałam ostatnio poszukiwania lampy do saloniku - nie jest to takie proste jakby się wydawało icon_lol.gif .... niby dużo tego i śliczne , a jak trzeba się na coś zdecydować to ciężki orzech ... może właśnie dlatego że dużo i śliczne ... icon_biggrin.gif

bardzo mi się u Ciebie podoba ..... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

może to Ci pomoże i po lewej do wyboru, do koloru icon_biggrin.gif



o dzieki ;) na tej stronce jeszcze nie byłam icon_mrgreen.gif

Cytat

przerabiałam ostatnio poszukiwania lampy do saloniku - nie jest to takie proste jakby się wydawało icon_lol.gif .... niby dużo tego i śliczne , a jak trzeba się na coś zdecydować to ciężki orzech ... może właśnie dlatego że dużo i śliczne ... icon_biggrin.gif

bardzo mi się u Ciebie podoba ..... icon_smile.gif



no ale Tobie w końcu się udało ;)

dziękuje icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Ewiq0 myślę że i mi ta stronka pomoże, Rewelacja przez duuuuże R icon_smile.gif

India jakiej firmy masz baterię kuchenną? uważasz po tych 2 miesiącach że wlewka na wysięgniku jest przydatna czy to zwykły bajer?



bateria ferro teramo http://www.ferro.pl/produkt-bateria-zlewoz...-3620-BTT4.html

Ja z baterii jestem bardzo zadowolona i dziś kupiłabym dokładnie taka samą, dla mnie istotne jest , że wylewka jest ruchoma i przed wszystkim, że natrysk jest wyciagany icon_wink.gif korzystam często
Link do komentarza
India, czy te zdjęcia kuchni przedstawiają ją na serio po 2 miesiącach użytkowania???? icon_eek.gif Jeśli tak to gratulacje i w szoku jestem że tak wszystko masz elegancko pochowane po szafkach, nic nie stoi na wierzchu......rany icon_eek.gif
Musze przyznać,ze jak dla mnie wyglada jak kuchnia...dopiero co przygotowana do użytku icon_mrgreen.gif
Fajnie........ icon_biggrin.gif - niestety ja należę do tych osób co uwielbiają jak wszystko jest schowane i nic nie wala się na wierzchu,ale sama mam zdolności wywlekania wszystkiego "na wierzch" a potem masowego chowania icon_wink.gif
.Wnerwia mnie to strasznie!!!Ale myślę,że jak ma się już swój wymarzony kącik to aż chce się wszystko mieć w idealnym porządku.
A co do tych plis-to super wybór;bardzo sa wygodne.Ale nie wiem czemu pomyślałam,ze w kuchni już masz żaluzje-takie jak w salonie icon_biggrin.gif Takie tez by pasowały-fajna kontynuacja wystroju.
Generalnie podziwiam nadal wasze tempo i jestem pod wrażeniem!!!Pozdrawiam!
Link do komentarza
Czapi nie sądziłam, że kogoś to może dziwić ;) Ja nie należe do osób lubiących przesiadywać w kuchni, jestem tam gdy to konieczne. Zrobi się sniadanie, obiad czy kolacje i po tym się sprzata ;) W sumie mój maz ma większa obsesje na punkcie takiego porzadku niż ja ;) czasem zdarza mi sie coś zostawić, ale mąż czuwa. Tak samo naczynia brudne od razu wkładane są do zmywarki, więc nic nie zalega. Do zew. ozdób kucennych dojdzie jeszcze chlebak i stojak na noze, ale jeszcze nie trafiłam na taki co mi się podoba- no ok stojak widziałam, ale uznałam, ze jego cena 240zł to lekka przesada ;) tak raczej już nic innego się nie pojawi, reszta w szafkach.
Na poczatku chciałam takie żaluzje jak w salonie, ale niestety nie są mozliwe do zamontowania maja 5cm i się nie zmieszcza na wnękę, bo bateria jest osadzona zbyt blisko okna, a montowane na ramie okna uniemożliwia jego otwieranie. Jest jeszcze mozliwe by kupić te węzsze 2,5 cmdo zamontowania na ramie okiennej, ale szczerze to te pliski bardziej mi się spodobały ;)
co do tempa niestety w ostatnim czasie bardzo zwolniło icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
mi też się podoba jak nic nie jest na wierzchu ale niestety nie wychodzi mi to przy trzech chłopach w domu nic a nic......jak przyjechałam kiedyś do kumpeli to postanowiłam, że u mnie też będzie wszystko pochowane....nie da się przy dzieciach, albo po prostu ja nie umiem
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...