Skocz do zawartości

problem z małą łazienką


ocoolistka

Recommended Posts

Czy znacie jakieś strony z projektami, gdzie są różne rozwiązania małej łazienki??mam mały problem ze swoją łazienką, która jest bardzo wąska i długa (mniej więcej 1,30m na 2,80m). Znalazłam na tej stronie
wystrój domów
jedno takie rozwiązanie, te z takimi płytkami w kwiatki różowe, czy macie może jakieś linki do stron z takimi łazienkami?? Bo ja szukam jakichkolwiek inspiracji i znalazłam tylko tyle... Edytowano przez ocoolistka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Może opisz trochę to "pomieszczenie" - gdzie drzwi, gdzie pion kanalizacyjny, czy i gdzie masz wodomierze, czy musisz zmieścić wszystkie urządzenia sanitarne, dopiero wtedy można pomyśleć o próbie jakiegoś rozwiązania icon_rolleyes.gif
Sedesu nie umieścisz byle gdzie, tylko w pobliżu pionu kanalizacyjnego fi110, resztę można pokombinować, chociaż wielkiego pola do manewrów tu, niestety, nie ma icon_rolleyes.gif
To realizacja sprzed 7 lat icon_smile.gif "miejsce siedzące" tylko dla "nieszerokich" icon_wink.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Dzięki za odpowiedź. U mnie całe szczęście wc jest oddzielnie, więc w tej lazience muszę umieścić prysznic, pralkę i umywalkę, a i jeszcze miejsce na kosz na brudną bieliznę musi jakieś być. Ta łazienka jest tak nieustawna, że każdy pomysł mój powoduje że dalej wydaje się zagracona.

W załączniku wysłałam jak ona wygląda. No i właśnie na tej stronie www.kreatornia.com.pl. Znalazłam takie rozwiązanie jak to zrobić, ale nie wiem sama. U mnie się chyba tak nie zmieści, bo moja pralka ma ok 55cm szerokości. Nie wiem co z tym zrobić...

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Dzięki za odpowiedź. U mnie całe szczęście wc jest oddzielnie, więc w tej lazience muszę umieścić prysznic, pralkę i umywalkę, a i jeszcze miejsce na kosz na brudną bieliznę musi jakieś być. Ta łazienka jest tak nieustawna, że każdy pomysł mój powoduje że dalej wydaje się zagracona.

W załączniku wysłałam jak ona wygląda. No i właśnie na tej stronie www.kreatornia.com.pl. Znalazłam takie rozwiązanie jak to zrobić, ale nie wiem sama. U mnie się chyba tak nie zmieści, bo moja pralka ma ok 55cm szerokości. Nie wiem co z tym zrobić...



Jest problem bo ma kształt wąskiego gardła .

Brak obrazka

po zmianie położenia drzwi
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Czy znacie jakieś strony z projektami, gdzie są różne rozwiązania małej łazienki??mam mały problem ze swoją łazienką, która jest bardzo wąska i długa (mniej więcej 1,30m na 2,80m).



Odwieczny problem, bo niestety na portalach jest niewiele aranżacji prawdziwie małych łazienek, bo przy artykułach na ten temat ilustracje są zupełnie nieadekwatne. Pewno ktoś sponsoruje te teksty, więc chodzi o to, aby pokazać jak najwięcej firmowych elementów w łazience. icon_razz.gif icon_wink.gif Pozostaje więc projektant lub własne aranżacje w programach do projektowania wnętrz
http://www.dobreprogramy.pl/Bezplatne-prog...ykul,11315.html
Link do komentarza
dokładnie, jak możliwość gdzieś przenieś pralkę (nawet do kuchni, to wbrew pozorom nie najgorsze rozwiązanie, brat tak ma i sobie chwali, też ma małą łazienkę). Wtedy i wanna może się zmieści...
Link do komentarza
Cytat

dokładnie, jak możliwość gdzieś przenieś pralkę (nawet do kuchni, to wbrew pozorom nie najgorsze rozwiązanie, brat tak ma i sobie chwali, też ma małą łazienkę). Wtedy i wanna może się zmieści...



Kiedyś miałam pralkę w kuchni, nie było z tym problemu, no chyba że była awaria, wylewała się woda i razem z siostrą robiłyśmy z kuchni basen dla lalek. icon_lol.gif Teraz jest łazience (inne mieszkanie) i też w niczym mi nie przeszkadza, a nawet przydaje się, bo służy jako półka na kosmetyki. icon_wink.gif Czasami trzeba ustawić ją tam gdzie jest miejsce, odkładając na drugi plan nasze upodobania w tej kwestii i spróbować zrobić to tak, aby ogólny projekt pomieszczenia wyglądał jak najkorzystniej (np. ukryta pralka podblatowa).
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
I to są właśnie uroki mieszkania w blokach. Pralka za drzwi, albo po prostu kupić węższą żeby było przestronniej icon_smile.gif
Fajny efekt powiększonej łazienki daje lustro umocowane na całej szerokości ściany (w tym przypadku tej szerszej). Jasne kolory płytek i odpowiednie oświetlenie też dają bardzo dużo.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
W przypadku małej łazienki zawsze lepiej zrezygnować z wanny na rzecz kabiny prysznicowej i znaleźć inne miejsce dla pralki. Oprócz tego warto zastosować triki, które pozwolą optycznie powiększyć łazienkę - lustra i jasne, chłodne kolory ścian i mebli. Niestety takie kolory nie pasują do wszystkich wnętrz i nie wszyscy je lubią. Meble do małej łazienki, oprócz tego że jasne, mogą mieć powierzchnię odbijającą światło.
Link do komentarza
Cytat

I to są właśnie uroki mieszkania w blokach. Pralka za drzwi, albo po prostu kupić węższą żeby było przestronniej icon_smile.gif
Fajny efekt powiększonej łazienki daje lustro umocowane na całej szerokości ściany (w tym przypadku tej szerszej). Jasne kolory płytek i odpowiednie oświetlenie też dają bardzo dużo.



Gorzej jak pozostałe pomieszczenia są równie małe. Co wtedy?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...