Skocz do zawartości

HB Anulka z garażem


Recommended Posts

Witam,
zastanawiamy się z rodziną nad projektem Hbstudio "Anulka z garażem" ale w wersji bliźniak (łączenie od strony garaży).
http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/hb_anulka_z_garazem.htm
13470_wizualizacje1_hb_anulka_z_garazem.jpg
13470_rzuty1_hb_anulka_z_garazem.jpg
Planujemy kilka zmian (drzwi na taras zmienić w okno z prawej strony, usunąc kominek, strop z drewnianego na betonowy).
Co myślicie o tym projekcie i zmianach? To nowa oferta, więc mało jeszcze jest informacji o nim.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

........Planujemy kilka zmian (drzwi na taras zmienić w okno z prawej strony, usunąc kominek, strop z drewnianego na betonowy).
Co myślicie o tym projekcie i zmianach? To nowa oferta, więc mało jeszcze jest informacji o nim.


nie wiem czemu zmieniasz strop, tu dach mozna załatwić wiązarami zrobionymi ze zwykłych desek, co chesz tym uzyskać? poddasza w pełni użytkowego nie uzyskasz nie zmieniając nachylenia dachu, na graty wystarczy drewniana konstrukcja, nie wiem w jakim stylu byś to urządzał, ale w salonie można pomyśleć o wyeksponowaniu części wiązarów dając izolację po połaci, nie na stropie (wtedy dać jakieściekawe rozwiązanie konstrukcji tych wiązarów), ale skoro rezygnujesz z kominka, to raczej skór i ryja dzika na ścianie nie strzelisz, rogaczy raczej też nie obwiesisz
osobiście mi się nie podoba fakt, że po wejściu do chałupy, łatwo trafić do części prywatnej zamiast gościnnej, coś bym tu przestawił, może dał drzwi, do zastanowienia się
Link do komentarza
Cytat

Tylko porządnie to ociepl icon_smile.gif

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?t=146761

Autorushd


Ten rozdział wielkiej księgi budownictwa dopiero będę czytał icon_biggrin.gif


Cytat

nie wiem czemu zmieniasz strop, tu dach mozna załatwić wiązarami zrobionymi ze zwykłych desek, co chesz tym uzyskać? poddasza w pełni użytkowego nie uzyskasz nie zmieniając nachylenia dachu, na graty wystarczy drewniana konstrukcja, nie wiem w jakim stylu byś to urządzał, ale w salonie można pomyśleć o wyeksponowaniu części wiązarów dając izolację po połaci, nie na stropie (wtedy dać jakieściekawe rozwiązanie konstrukcji tych wiązarów), ale skoro rezygnujesz z kominka, to raczej skór i ryja dzika na ścianie nie strzelisz, rogaczy raczej też nie obwiesisz
osobiście mi się nie podoba fakt, że po wejściu do chałupy, łatwo trafić do części prywatnej zamiast gościnnej, coś bym tu przestawił, może dał drzwi, do zastanowienia się


Do betonowego stropu przekonuje nas projektant, rodzina, własne doświadczenia.
Styl, o którym piszesz mi osobiście by pasował, ale żona ma inne zdanie. Skóry i wypchane zwierzaki będą musiały zostać w rodzinnym domu icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...