Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Gemini


Recommended Posts

Kupowałem mat. budowlane, nie można powiedzieć wybór duży z dostawą też bez problemu, ale jeśli chodzi o ceny to... można kupić w mieście taniej jednak za późno się człowiek zorientował.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Marcin
Bardzo miła obsługa, z fachowym doradztwem bywa różnie ale od doradzania to jest majster i wykonawca - oni są od sprzedaży. Odnośnie cen: najtańsi nie są, ale biorąc materiał w większych ilosciach czy w ogóle na całą budowę ceny po których sprzedali mi towar były bardzo atrakcyjne, zważywszy jeszcze na fakt że większość towaru załatwiałem przez telefon i z dowozem na miesce budowy. Co z tego że jakiś tam market czy hurtownia we Włocławku czy Inie ma taniej skoro trzeba samemu po to jechać ok 100km w obie strony i jeszcze mieć na to czas... Poza tym - nie od dziś wiadomo że to co idzie na markety budowlane różni się jakościowo od tego co idzie na rynek detaliczny - pomimo iż ma nalepkę tego samego producenta...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość witek
Witam, u każdego cos można sie dopatrzyć, nie ma idealnych, ja lubie załatwiać na telefon, majster zamawia na budowe dowiozą, auta z dżwigiem rozładują, ja jade raz na tydzień po fakture i jest SUPER. Szczerze mówiąc to konkurencja nie poczeka z kasą a oni tak. Czy mają drogo , raczej nie ja buduje od fundamentu i mam fajne ceny, może za współprace ale zawsze tak było im więcej tym taniej....... Koledze proponuje porównać towar tej samej jakości i tego samego producenta. Zresztą ja jestem na TAK dla nich........... Długo trzeba było czekać na mini market u nas a im się udało z korzyścią dla nas
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość Rozczarowany!!!
Reklamacje powinno się uwzględniać w ciągu dwóch tygodni a nie po czterech, i jeszcze na dodatek kłamać że się reklamacje zgłosiło do firmy a w ogóle się tego nie zrobiło, trochę szacunku dla klienta...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Gość Gemini
Witam, Pan już wydał wyrok a prawda jest taka, że reklamacja była złożona a 2 tygodnie to nie czas na załatwienie końcowe a na zgłoszenie reklamacji i zapoznanie się z nią. To że PRODUCENT nie spełnił Pana oczekiwań to jedno a oskarżać o KŁAMSTWO to druga kwestia. Sklep jest pośrednikiem a nie producentem......
Link do komentarza
Bo dupa nie inwestor, co pisze zgłoszenie reklamacyjne.

Powinien napisać do sprzedawcy, że towar nie jest zgodny z umową – a wtedy sprzedawca zupełnie inaczej „śpiewa”.
A wspomniany termin 14 dniowy dotyczy sprawa z uznaniem lub nie roszczeń klienta, jeśli w ciągu 14 dni sprzedawca nie ustosunkuje się do „żądań” inwestora, to z mocy prawa jego żądania są uzasadnione, w zakresie takim jakim wskazał.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość Artur Ratajczyk
Odmawiam wszystkim zakupów w ww sklepie są niesłowni , nierzetelni niefachowi, dział meblowy to istna katastrofa, są kompletnymi partaczami, niesłownymi , zakłamanymi i kompletnie nieprofesjonalnymi to istna katastrofa handlowa, brak mi słów bardzo odradzam wszystkim chyba że jesteście masochistami. Pozdrawiam wszystkich i bardzo odradzam.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Zawiedziona para małżeńska
Naprawdę czyste partactwo jak wspomniał poprzednik poza tym towar nie był zrobiony tak jak było w zamówieniu ,nie polecam tego sklepu,pomimo że są pośrednikami w sprzedaży to również odpowiedzialność jakąs muszą ponieść pozdrawiam wszystkich którzy nie mieli jeszcze kontaktu w tym sklepie.

Naprawde ten sklep na Zielnej we włocławku to czysta paranoja owszem uprzejme przyjecia dotyczy mebli wykonywanych na wymiar,ale wykonanie ich to makabra nie sa wykonane tak jak w opisie zamówienia często jest taka wymówka że my tego nie produkujemy,ale pieniądze to ma kto brać nie polecam tego salonu raz sie nakaraliśmy i długo bedziemy o tym pamiętać ,a innych przestrzegać,aby w takie coś nie dali sie nabrać pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Kupowałam rolety jak je zaczęłam montować okazalo sie ze hu sa po "przeróbce" krzywo poucinane a towar miał byc wpelni nowy i wartościowy a tu takie rozczarowanie... Brak słów poprostu...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...