Skocz do zawartości

Oświetlenie w półce podsufitowej


Recommended Posts

I to jest to czego szukałem od dłuższego czasu. Wielkie dzięki :) Proszę tylko o wyjaśnienie - etap 8: w jaki sposób przymocować ukształtowany fragmenty profilu do profilu przyściennego? Od spodu ok ale co ze ścianą - na kołkach rozporowych do betonu? Z góry wielkie dzięki za wyjaśnienie..
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Pomysłowa zabudowa tylko zastanawiam sie po jakim czasie powstaną pęknięcia i obluzowania przy ścianie takiego panelu,zamiast świetlówki której słychać prace wstawiłbym listwę z diodami Abram1972@o2.pl.
Link do komentarza
Cytat

Proszę tylko o wyjaśnienie - etap 8: w jaki sposób przymocować ukształtowany fragmenty profilu do profilu przyściennego? Od spodu ok ale co ze ścianą - na kołkach rozporowych do betonu? Z góry wielkie dzięki za wyjaśnienie..


Myślę, że kołkami do ściany łapiesz tę główną listwę. A ukształtowane profile przykręcasz wkrętami. Podoba mi się ten artykuł. DIY - konkret.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Gość praktyk
1. Profili nie wolno ciąć szlifierką. Błąd karygodny.
2. Po co tworzyć tak skomplikowaną konstrukcję. Wystarczy zadzwonić do doradcy technicznego producenta płyt jak to zrobić. Morza dużo prościej.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...