Skocz do zawartości

Izolacja akustyczna ściany


linek72

Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Cytat

Witam
Od jakiegos czasu mam kłopoty z sąsiadem, który bardzo głośno słucha muzyki. Może ktoś zna sprawdzony sposób na izolację akustyczną ściany dzielącej mieszkanie moje i sąsiada. Z góry dziękuję za pomoc.


Cze.Są w sprzedaży płyty korkowe dżwiękochronne plus tapeta i parę decybeli mniej.Pozdro
Link do komentarza
icon_redface.gif
Cytat

wełna mineralna stosowana jest w studiach i komorach bezechowych także na pewno pomoże:)
Innym sposobem jest zagłuszenie sąsiada icon_twisted.gif jakieś uciążliwe częstotliwości itp...


Mąż mówi że dobry i wykonalny ruch to wiercenie o 6 rano /bo można ,już po ciszy nocnej/wiertarką udarową w deskę przyłożoną do ściany tak ze 3 dni i propozycja ,,ja nie wiercę ty kupujesz słuchawki ,,Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wełny celulozowej. Najpierw przykręcić należy płyty gipsowe na stelażu drewnianym a puźniej wdmuchnąć pomiędzy ściane a płytę izolację celulozową Znam firmę co się czymś takim zajmuje. To firma elmet-system śą przedstawicielem isocella. Wełna celulozowa ma fenomenalne właściwości wygłuszające oprucz właściwości ocieplających icon_biggrin.gif .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...