Skocz do zawartości

naklejki na lodówke


bacha975

Recommended Posts

Hej!!!
Właśnie remontuje kuchnie, nie stac mnie juz na zakup nowych sprzętów AGD a chciałbym odnowić moja lodówke i znalazłam cos takiego:
elektronika.hiperogloszenia.pl/urzadzenia-do-zabudowy/ogloszenie/130537-naklejki-na-lodowke-i-zamrazarke—oferta/#ogloszenia-ze-zdjeciem130537
Bardzo spodobał mi sie ten pomysł ale obawiam sie, że naklejki moga sie odklejać lub odstawać po jakimś czasie. Może ktos z was miał takie naklejki na swojej lodówce i może mi doradzic czy to dobry pomysł??
Link do komentarza
Aha moja mama ma w kuchni zeberke. Juz jakies pol roku uzytkuje plus dwa koty i pies w przelocie moje dziecko i pare imprez firmowych i wyglada naprawde fajnie. Trzeba tylko dokladnie oklejac. Do poki nozami nie bedziesz rysowac bedzie ladnie. Pamietajcie o dokladnym umyciu i odtluszczniu szczegolnie w kuchni!!! tego co bedzie oklejane. A naklejke kupila w Leroy M. To sie nazywa okleina taka w rolkach samoprzylepna;D Dzialajcie i prosze zdjecia.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...


Też namawiam innych domowników na taką ozdobę w kuchni, ale jak na razie są przeciwni, co jest dla mnie całkowicie dziwne. Rozumiem, że nie chcieli fototapety za szkłem (choć zaproponowałam że wspólnie wymyślimy projekt graficzny) bo przy tym jest trochę więcej roboty, ale zwykła naklejka? icon_sad.gif

Cytat

Czy nie zaczynają one się po pewnym czasie odklejać? Wtedy to by wyglądało gorzej, niż po prostu biała lodówka, bez żadnych dodatków.



Chyba producenci pomyśli o takiej ewentualności i zastosowali klej, który nie zostawia śladów, a przynajmniej który można zmyć. Przecież kiedyś naklejka może się znudzić, więc po jej usunięciu lodówka powinna być równie dobrym stanie co na początku.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Szczególnie jak są małe dzieci, tego się nie uniknie icon_biggrin.gif



To mi oczywiście przypomniało, że w dzieciństwie (to już ponad 20 lat temu!) oklejałyśmy lodówkę naklejkami.icon_lol.gif Kiedy nasz ojciec jechał w trasę na Polskę i do Niemiec, to zawsze przywodził ze sobą owoce np. banany, mandarynki, kiwi na których były naklejki. My z siostrą zawsze je przyklejałyśmy na lodówkę i wyszła nam z tego nawet niezła kolekcja. Jeśli się dobrze zastanowić, to mogę to uznać za początki mojego zainteresowania urządzaniem i ozdabianiem wnętrz. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...