Skocz do zawartości

FOTY ...........


Recommended Posts

Na wstępie bardzo chciałam podziękować REDAKCJI w imieniu wszystkim forumowiczów uczestniczących w Jeśce za materiały konferencyjne ..... każdy otrzymał koszulkę i kubeczek z logiem , dostaliśmy także baner na tle którego zrobiliśmy zdjęcie ..... mam nadzieję, że Trzylwy szybko sie ogarnie i wklei .... icon_smile.gif
Przede wszystkim podziękowania należą się Ciril za zorganizowanie zlotu , poświęcenie czasu i energii ..... icon_biggrin.gif
Dziękuję także Depiemu za odebranie materiałów z Redakcji i dostarczenie na spotkanie .... oraz Piczmanowi za wykonanie identyfikatorów ..... i jeszcze tajemniczej osobie która tradycyjnie już pomogła nam z finansami ... no i oczywiście Labasowi i Basi za pycha oscypki ... icon_smile.gif


No to ...... zaczynam swoją fotorelację ...... mam nadzieję, że pojawią się także kolejne bądź chociaż foty ... icon_biggrin.gif


Podróż na zlot odbyłam z Xavieerem - już tradycyjnie , w końcu mieszka 10 km ode mnie ... dziękuję Mu za transport i przepraszam za piątkową podróżną jędzowatość ... icon_redface.gif icon_wink.gif
Podróż zaczęła się w piątkowy poranek - przygodą ..... w Katowicach padł na amen akumulator .... straciliśmy tam półtorej godziny .
Po uporaniu się z awarią ruszyliśmy w dalszą podróż , odwiedzając po drodze Yeti1 - tu podziękuję Jemu i Mirusi za gościnę , napasienie i pokazanie tego cudu jakim jest Ich posesja .... coś pięknego ..... icon_smile.gif

Brak obrazka
Brak obrazka

Na miejsce zlotu dotarliśmy późno ponieważ pobłądziliśmy zdeczko po drodze ..... było już ciemno , a ludziska zgrupowali się na zewnątrz - pogoda była sprzyjająca ..... siedzieliśmy do późna gadając do upadłego , były śpiewy i gitarra ..... icon_smile.gif

Brak obrazka

W sobotę dotarło jeszcze kilka osób ..... będąc w komplecie około godziny 16 zaczęliśmy oficjalną część spotkania ......

catering to arcydzieło ....

Brak obrazka


po obiedzie każdy został wyposażony w koszulkę i kubek z logiem BD .....

Brak obrazka
Brak obrazka

ponieważ pogoda była bajeczna a widoki boskie i bardzo zielone icon_biggrin.gif .... część czasu spędziliśmy na zewnątrz ....

Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka


a potem ...... tańce , pogadańce, żarty , radość ze spotkania ...... icon_biggrin.gif

Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka


Zlot, zlot i po zlocie ....... już nie mogę doczekać się kolejnego .
Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę..... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Miałam nie zanieczyszczać wewontku wpisem... alem nie dała rady...
Buuuuuuuuuu... czemu mnie z Wami nie było???
A wypiliśta chociaż me zdrówko??



jakieś toasty leciały ...... ale powiem szczerze , że paszcza mi się nie zamykała z gadulstwa co oznacza , ze jednocześnie sobie zagłuszałam to co inni gadali ..... pytaj tych co mało mówią ..... o, Trzipsy jeno sie z reguły gapi tym swoim prokuratorskim wzrokiem ..... On pewnie bedzie wiedział..... icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

jakieś toasty leciały ...... ale powiem szczerze , że paszcza mi się nie zamykała z gadulstwa co oznacza , ze jednocześnie sobie zagłuszałam to co inni gadali ..... pytaj tych co mało mówią ..... o, Trzipsy jeno sie z reguły gapi tym swoim prokuratorskim wzrokiem ..... On pewnie bedzie wiedział..... icon_razz.gif icon_lol.gif


Z toastów to zapamiętałem tylko "Za spotkanie", "Zdrowie aci" ii "No to siup". Ale za baru i pozostałych, co chcieli a nie mogli, zdrowie nadwyrężano permanentnie i z dużym zaangażowaniem, wszelako bez werbalizowania.
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Toż ja nie o tym icon_cool.gif
A tusza Twoja to tak na prawdę jest dość mizerna w zestawieniu z niektórymi okazami (tu myślę o Mojej Większej Połowie, żeby było jasne i żeby nikt się urażony nie poczuł icon_rolleyes.gif ).
icon_razz.gif


Soory Lwie, ale Większa Połowa Cieszki jest zdecydowanie więsza od Ciebie i z tym nie ma co dyskutować... icon_smile.gif Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Odeśpijcie intensywny weekend, a jutro musowo relacja icon_mrgreen.gif



Weekend odespany ... ale nie odczarowany .... jeszcze ..... tak do tyłu z tydzień bede chodzić na pewno - jak zwykle ..... z nadmiaru wrażeń ..... dziś "tylko" zapomniałam dziecku zabrać tornistra do szkoły oraz przegapiłam zjazd na drodze która uczęszczam od 2 lat dwa razy dziennie ..... icon_redface.gif icon_lol.gif
zabieram się za zgrywanie fot ... a potem dam linka .... icon_smile.gif

acha ... wszystkie mam dawać ? te niecenzuralne z warunkami Ciril także? icon_lol.gif icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Weekend odespany ... ale nie odczarowany .... jeszcze ..... tak do tyłu z tydzień będę chodzić na pewno - jak zwykle ..... z nadmiaru wrażeń ..... dziś "tylko" zapomniałam dziecku zabrać tornistra do szkoły oraz przegapiłam zjazd na drodze która uczęszczam od 2 lat dwa razy dziennie ..... icon_redface.gif icon_lol.gif
zabieram się za zgrywanie fot ... a potem dam linka .... icon_smile.gif

acha ... wszystkie mam dawać ? te niecenzuralne z warunkami Ciril także? icon_lol.gif icon_razz.gif


No jasssny gwint!!
To co Wyście tam wszyscy wyprawiali, hę??
Wszystkie zdjęcia kcem!! Niecenzuralne tyż!! Szczerbata napewno nie będzie miała nic przeciwko... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

No jasssny gwint!!
To co Wyście tam wszyscy wyprawiali, hę??
Wszystkie zdjęcia kcem!! Niecenzuralne tyż!! Szczerbata napewno nie będzie miała nic przeciwko... icon_mrgreen.gif



no dobra , dobra ... tylko chyba wyczerpałam limit na imageshack .... wgrałam 50 i dalej ni hu hu .... piernicze -
zakładam drugie konto , wszak foty być mają ..... jeno zajmie mi to więcej czasu niż planowałam .... a tu w międzyczasie pracować trza ... albo chociaż stwarzać pozory ... icon_redface.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Foty niezłe.
Miło się ogląda icon_biggrin.gif


A gdzie Ty je widzisz?

p.s. Piczmanie, kierowca mi zameldował właśnie, że trasę robi z odwrotnej strony niż zakładałem. Powinien być ze dwie godziny wcześniej niż informowałem. Jeśli nie będziesz mógł podjechać, to już wymyslaj jakieś miejsce gdzie będzie można paczkę dla Ciebie zostawić. Nie wiem, stacja benzynowa jakaś, bar przy drodze ... no coś wykombinuj.
Link do komentarza
Cytat

Potwierdzam, na Googlach nie ma problemów.



Ty , patrz ... nawet tam kiedyś coś korzystałam, bo login mam .... ech , ta dalekoposunieta zależna od wieku skleroza ... icon_lol.gif
dobra ... to działam .... Tomek .... tam się pozmieniało ... jak tam teraz album zrobić ? masz gg ? możesz mnie poprowadzić ? 1709458 - moje pracowe .. jak masz , to napisz ....
Link do komentarza
Cytat

Ty , patrz ... nawet tam kiedyś coś korzystałam, bo login mam .... ech , ta dalekoposunieta zależna od wieku skleroza ... icon_lol.gif
dobra ... to działam .... Tomek .... tam się pozmieniało ... jak tam teraz album zrobić ? masz gg ? możesz mnie poprowadzić ? 1709458 - moje pracowe .. jak masz , to napisz ....


Ino pierdziutko!!!!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Bara ... ja tu juz ledwo żyje .... z telefonem u twarzy siedze non stop ... party line po tym urlopie piątkowym ... icon_evil.gif
do tego miałam włamnanie do łazienki firmowej i demolke .... moment , sie ogarne i zrobie .... Tomek mi pisze na gg ... mi pomoże ... moemento ino .... icon_wink.gif



Jak to włamanie??? icon_eek.gif do łaaazieeenkiii?????????????. Ja pierdykam ale jazda a co ukradli szczotkę do kibla??? icon_mrgreen.gif albo może sam wcet icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif Albo może kogoś przycisnęło po prostu icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak to włamanie??? icon_eek.gif do łaaazieeenkiii?????????????. Ja pierdykam ale jazda a co ukradli szczotkę do kibla??? icon_mrgreen.gif albo może sam wcet icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif Albo może kogoś przycisnęło po prostu icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif



podpalone co się dało , strzykawki i flaszki po kątach ....
nieważne ... mam naprawdę fajne zdjęcia , ale musicie dać mi troche czasu .... sorki z góry ...
Link do komentarza
Cytat

Ta fotka mi się podoba.... icon_lol.gif
Jak zwykle - tyłem...
http://picasaweb.google.pl/tomkwas/JesKA20...272947791766034

Te aparaty chyba specjalnie polują na mój rewers i profile....

Adam M.



Obejrzałem resztę zdjęć i faktycznie... Jak już gdzieś Jesteś to tyłem, a jak już przodem, to niby przypadkiem Zasłaniasz twarz ręką. Czy Ty czasem w swojej szerokiej karierze zawodowej nie Otarłeś się o tzw. Służby? icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...