Skocz do zawartości

Promocje w hipermarketach


sepoy

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Cytat

Temat świeży. Akurat wracam z Leroy Merlin w Gliwicach, gdzie widziałem świetne wyprzedaże stolików ogrodowych.

Stolik pierwszy jest nieaktualny, bo już go wziąłem icon_smile.gif
(stoliki są pełnowartościowe, towar z ekspozycji)


normalnie takie stoliki koło 299 lub więcej, więc cena naprawdę super...nic tylko czekać do jesieni, aż znowu będą promocje na sprzęt ogrodowy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
ja kupiłam biurko komputerowe i żałuję... prawie mi się rozlecialo, a jeszcze miesiac nie używam :(
Musial mi mąż połowę na sruby na stałe poskręcać, żeby jakoś stalo, wiec ruchoma szuflada jest wysunieta na stale, ale nie do konca, zeby mi syn jej zaraz nie urwal :P
Jakos mam zal do takich hipermarketowych ostatnio.
Link do komentarza
Cytat

ja kupiłam biurko komputerowe i żałuję... prawie mi się rozlecialo, a jeszcze miesiac nie używam :(
Musial mi mąż połowę na sruby na stałe poskręcać, żeby jakoś stalo, wiec ruchoma szuflada jest wysunieta na stale, ale nie do konca, zeby mi syn jej zaraz nie urwal :P
Jakos mam zal do takich hipermarketowych ostatnio.




No to nie wiem co wy na tych biurkach robicie? nu nu nu ;)
Link do komentarza
Marudy jesteście i tyle ;P
Biureczko
Oto moje "cudo".
Tyle użytkowania, co stoi na nim komputer ^^
Ta wysuwana szuflada najpierw zaczęła sie sama wysuwac, a po kilku wsunięciach zostala na stale icon_smile.gif
Synek jest pierwszy do rozmontowywania wszystkiego, wiec musielismy skrecic szuflade na stale, bo pewnie razem z klawiaturą pewnego pięknego dnia by zniknela icon_smile.gif

Naprawdę, jakos mi to biurko nie wyszło. Gdzie nie dotknąć zaraz to czarne z wierzchu złazi i wychodzi spod spodu szare. Na rogach już jest porażka calkowita. A przeciez tylko przy nim siedze i na forum posty pisze icon_smile.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Marudy jesteście i tyle ;P
Biureczko
Oto moje "cudo".
Tyle użytkowania, co stoi na nim komputer ^^
Ta wysuwana szuflada najpierw zaczęła sie sama wysuwac, a po kilku wsunięciach zostala na stale icon_smile.gif
Synek jest pierwszy do rozmontowywania wszystkiego, wiec musielismy skrecic szuflade na stale, bo pewnie razem z klawiaturą pewnego pięknego dnia by zniknela icon_smile.gif

Naprawdę, jakos mi to biurko nie wyszło. Gdzie nie dotknąć zaraz to czarne z wierzchu złazi i wychodzi spod spodu szare. Na rogach już jest porażka calkowita. A przeciez tylko przy nim siedze i na forum posty pisze icon_smile.gif


No cóż można wymagać za takie pieniądze icon_lol.gif Jaka cena taki i towar icon_lol.gif (bez urazy i uszczypliwości piszę tak dla śmichu)
Link do komentarza
Cytat

No cóż można wymagać za takie pieniądze icon_lol.gif Jaka cena taki i towar icon_lol.gif (bez urazy i uszczypliwości piszę tak dla śmichu)



nie jest reguła ... chińskie klapki z jakiejś gazetki za 4,99 służyły mi 3 lata .... icon_lol.gif
dużo rzeczy kupowałam w promocjach - i było analogicznie jak w "nie promocjach" - jedno było ok , inne do doopy ... icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Bo nogi najlepszy przyjacielem człowieka... szczególnie jak się rozch... jeżdżają icon_lol.gif icon_lol.gif


Bo nogi najlepszy przyjacielem mężczyzny... szczególnie jak się rozch... jeżdżają icon_lol.gif icon_lol.gif
Sorki ale chyba tak miało być :takaemotka:
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

chyba , że są to nogi mężczyzny o drugiej w nocy na mieście ... wiecie : stawy rzekome i te sprawy ... jak u Bałtroczyka... icon_razz.gif icon_biggrin.gif


Ale wtedy jest zadowolenie tylko mężczyzny, a tam było zadowolenie zarówno obopólne cool.gif tongue.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Hasło dnia: promocja



hasło dnia dzisiejszego : kumulacja

wyjaśnienie :

Wraca facet do domu i od progu krzyczy:
- Jessss wygralem w lotto, jest udalo sie SZEŚĆ , SZóSTKAAA!
wydziera sie zadowolony z siebie. Patrzy, a tu zona siedzi smutna i płacze.
-Co się stało - pyta. Na to ona: - Mama dziś umarła.
Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss K*rwa KUMULACJA
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...