Skocz do zawartości

Tanie budowlane sklepy internetowe


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Szukałem w internecie płytek możliwie jak najtańszych do kotłowni w II lub nawet III gatunku, ale nic szczególnego nie znalazłem. Znajomy podpowiedzial mi o stronie http://www.strefaplytek.pl.
Sklep dosyć konkretny, zadzwoniłem i Pani podała mi po chwili, które płytki są dostepne w potrzebnej mi ilości i w najniższej cenie. Koszt płytek był zblizony do ceny farby, a jakość nie okazala się najgorsza. Kupilem glazurę po 7,90 brutto za metr! Co prawda III gatunek, ale do kotłowni rewelacja. Mają też inne markowe płytki gresowe w bardzo przystępnych cenach. Po przedpłacie na konto płytki dotarły do mnie przesyłką kurierską na drugi dzień, elegancko zapakowane na palecie. Kierowca towar zdjął z samochodu i płytki postawił w garazu. Polecam wszystkim, ja planuję u nich kupić gres polerowany CN Concept z Nowej Gali do kuchni, nigdzie nie znalazłem niższej ceny.
Pozdrawiam Maks

P.S a czy ktoś zna jakiś tani sklep internetowy z żaluzjami???
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

A moim zdaniem wogóle warto kupować.



też tak sądzę .....
schody wewnętrzne mam obłożone gresem ....
w pierwszym gatunku tani nie był , w drugim udało mi sie kupić połowę taniej .... biorąc pod uwagę, że trzeba było sporo przycinać (4 zabiegi) .... optymalnie udało się wykorzystać to co kupiłam ... wyszło mnie to połowę taniej ... niż zapłaciłabym za płytki w pierwszym gatunku ...
myślę, że nie ma co się przerażać słowami "drugi gatunek" ... bo może się okazać, że na jednej płytce z paczki jest jakaś skaza .... a cena sporo niższa ... kwestia obejrzenia tego co się kupuje ...
"trzeci gatunek" tez też niekiedy znośny .... dużo tańszy , a do garażu,kotłowni czy spiżarni spokojnie można wykorzystać....
Na pewno nie kupiłbym takich płytek przez internet .... ponieważ nie podlegają reklamacji ... wolałabym obejrzeć to za co płace i czego nie można potem zwrócić...
Link do komentarza
Cytat

też tak sądzę .....
schody wewnętrzne mam obłożone gresem ....
w pierwszym gatunku tani nie był , w drugim udało mi sie kupić połowę taniej .... biorąc pod uwagę, że trzeba było sporo przycinać (4 zabiegi) .... optymalnie udało się wykorzystać to co kupiłam ... wyszło mnie to połowę taniej ... niż zapłaciłabym za płytki w pierwszym gatunku ...
myślę, że nie ma co się przerażać słowami "drugi gatunek" ... bo może się okazać, że na jednej płytce z paczki jest jakaś skaza .... a cena sporo niższa ... kwestia obejrzenia tego co się kupuje ...
"trzeci gatunek" tez też niekiedy znośny .... dużo tańszy , a do garażu,kotłowni czy spiżarni spokojnie można wykorzystać....
Na pewno nie kupiłbym takich płytek przez internet .... ponieważ nie podlegają reklamacji ... wolałabym obejrzeć to za co płace i czego nie można potem zwrócić...



Dlaczego nie podlegaja reklamacji? Ja reklamowałem rzeczy kupione przez interent(allegro) i nie było problemu. Z tym ze wysyłka do sprzedawcy na mój koszt.
Każdy towar można reklamować, nie spotkałem się z tym ze akurat płytek nie. Ja zwracałem tez płytki które mi zostaly. nadwyzkę, i nie było problemu(pełne paczki do Obi)
Reklamacje http://reklamacje.wieszjak.pl/warto-wiedzi...cja-towaru.html
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego nie podlegaja reklamacji? Ja reklamowałem rzeczy kupione przez interent(allegro) i nie było problemu. Z tym ze wysyłka do sprzedawcy na mój koszt.
Każdy towar można reklamować, nie spotkałem się z tym ze akurat płytek nie. Ja zwracałem tez płytki które mi zostaly. nadwyzkę, i nie było problemu(pełne paczki do Obi)
Reklamacje http://reklamacje.wieszjak.pl/warto-wiedzi...cja-towaru.html



cytuję z artykułu w powyższym linku: icon_wink.gif


Reklamować można każdy towar, który jest niezgodny z umową. Obniżenie ceny
towaru z powodu promocji lub wyprzedaży nie wyklucza możliwości reklamowania go. Został kupiony jako pełnowartościowy, bez wad, tyle że okazyjnie, bo taniej.
Inaczej będzie, gdy powodem obniżenia ceny jest wada towaru, o której wiedzieliśmy w chwili zakupu. W takim przypadku nie można zgłaszać do sprzedawcy tej wady, o której nas poinformował. Jednak towar może mieć jeszcze inne wady i takie możemy reklamować.



i w takiej aukcji albo na stronie Ci na przykład pisze : "towar w drugim gatunku , posiada wady" lub "towar pozagatunkowy, posiada wady" .... przecież nie będzie Ci wymieniał po kolei na których płytkach jest skaza , prawda? to jak mu udowodnisz , że Cię oszukał i badziew wcisnął? przecież pisał, ze posiada wady ..... i często z dopiskiem "towar w drugim i trzecim gatunku nie podlega reklamacji" - co i w normalnych nie internetowych sklepach jest normą....
ale w normalnych sklepach możesz obejrzeć fizycznie co bierzesz i się na to godzisz albo nie .... a kupując w necie towar nie w pierwszym gatunku - nie widzisz fizycznie co kupujesz ..... a hasełko "zdarzają się skazy" może oznaczać bardzo wiele ...


i masz pozamiatane ....



Link do komentarza
Maile też istnieją. Trzeba napisać do sklepu zapytać dokładnie co oznaczają "wady i skazy" i czekać na odpowiedz. Dla mnie wydaje sie, że jakoś bardziej starają sie tacy sprzedawcy internetowi. Niewymienienie przez sprzedawcy wady towaru, w takiej odpowiedzi jest podstawa do reklamacji.
"
Cytat

.... przecież nie będzie Ci wymieniał po kolei na których płytkach jest skaza , prawda? to jak mu udowodnisz , że Cię oszukał i badziew wcisnął?



W zwykłym sklepie też nie oglądasz każdej płytki z pudełka. Tylko, że jak było w naszym przypadku, płytki czasami czekają na położenie kilka mcy. Mając "na papierze" określenie wad, czuję sie trochę bardziej bezpiecznie niz w zwykłym sklepie gdzie "pan Janek" powie : Pan zwróci jak sie nie bedzie podobało nie bedzie problemu.
A potem bujaj sie chłopie, bo "pana Janka" nie ma, nie pracuje albo nie pamięta co powiedział.
"Papier" nie kłamie icon_wink.gif

Kupowałem w tym miesiącu opony w sklepie internetowym wraz z felgami. Przez tydzień korespondowałem z panią. Wszystko określone, dopytane. Założenie opon na felgi i wyważenie w cenie. Dostawa do domu. A można tez założyć koła do samochodu w warsztacie, z którym współpracują i mają umowę. I mail zachowany dla potomności. I w razie reklamacji mam wszystko na piśmie icon_biggrin.gif
A jakbym kupił opony w realu to załóż se je na felgi sam, wyważ i znajdź serwis gdzie ci je profesjonalnie założą i zrobią geometrie. I przynajmniej z 1000 więcej za felgi z oponami. 10 faktur i kazdy by zwalał, że to nie jego wina. A tak mam wszystko w jednym miejscu.
Link do komentarza
Z przecenami różnie bywa. Kolega pracował w jednej z dużych sieci supermarketów z materiałami budowlanymi i opowiadał jak wygladała promocja. Na towar za 200zł dawali cenę 500zł i napis promocja 50% zniżli! I towart wart 200zł sprzedawli w promocji za 250zł. icon_evil.gif
Czasem oglądam złotówkę 10razy zanim ja wydam, czasem nie icon_confused.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 5 lata temu...
Ja niestety mam bardzo zle skojarzenia dotyczace zakupow na odleglosc. Dokonalam ich w http://www.strefaplytek.pl/ . Pomimo bardzo niskich cen (co oczywiscie zachecilo nas do zakupu) towar dojechal polamany w 20 % (zakupilismy ok 140 m2 ).Próbowano zrzucic wina na zly transport lecz w tym przypadku w opakowaniu palety znalezlibysmy kawalki polamanych plytek co nie mialo miejsca.Plyty 120x60 nie zapakowane w "NIC", polozone poprostu luzem, nie zabezpieczone niczym. Powiedzialabym, ze reklamacja nie zostala uznana (Pani stwierdzila "groząc" , że sprawe bedziemy załatwiać w inny sposób). Zdecydowanie nie polecam tak daleko idacych oszczednosci i zachwalam zakup w renomowanych sklepach gdzie klient jest traktowany profesjonalnie. No coz, czlowiek uczy sie cale zycie :-)
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Moje doświadczenie sprowadzają się do tego, że chociaż koszty materiałów budowlanych w sklepach czy hurtowniach internetowych są niższe, to mają bardzo drogą dostawę i w sumie wyjdzie drożej niż kupując u lokalnego dostawcy. Kiedyś chciałem kupić płyty osb i szukałem i szukałem w necie, aż w końcu odkryłem, że przecież mam pod nosem dobry sklep. Podjechałem i za godzinę miałem płyty w domu. No, ale jak macie gdzieś w pobliżu zamieszkania taką hurtownię online, to może się opłaca.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...