Skocz do zawartości

Jaki kolor pokoju?


stokrotka5

Recommended Posts

Owszem, można zastosować beże, kremy, tylko, że wtedy trzeba przygotować się na to, że pokój może okazać się mdły i nudny. Ja radziłabym pobawienie się kolorami, np. szary (szalenie modny w tym sezonie), może biel, krem na części ścian rzeczywiście, ale jedna pomalowana na bordo? lub intensywna zieleń? niebieski? Warto wykorzystać fakt, że te kolory znajdują się na dywanie.

Moim zdaniem dość ciekawe mogłoby okazać się położenie niebieskiego w takim odcieniu jak na dywanie lub zbliżonego do szarej kanapy np. na ścianie z meblami i pomalowanie pozostałych na jakiś jasny beżowy odcień. Im mniej rzucający się w oczy, tym lepiej.

Po więcej porad, inspiracji, a także po gotowe rozwiązania odsyłam na serwis http://www.koloriwnetrze.pl/ icon_wink.gif
Pozdrawiam

Ekspert serwisu: www.koloriwnetrze.pl
Link do komentarza
ale ten twój pokoik to malutki raczej chyba? Jak zaczniesz kombinować z kolorami na takiej powierzchni /nie mając doświadczenia ani "zamysłu"/ możesz przekombinować... Wybierz coś neutralnego... "Modny w tym sezonie szary" może okazać się passe za pół roku... a ściany będą wyglądały jak brudne... proponuję łamane biele... /kup białą farbę, pigment - zółty, brązowy.../ i stwórz własny odcień...
Link do komentarza
Cytat

łamane biele to bardzo fajny pomysł, ale moim zdaniem, dobrym pomysłem będzie dodaje czegoś na ścianę, najlepiej naklejkę wielkoformatową, które dodają fajnego klimatu, wydaje mi się, że taka naklejka do jaśniejszych ścian będzie fajnie pasować: http://decorations.pl/Naklejka_wielkoforma...ST_041-251.html do tego na pewno pokój będzie o wiele bardziej przytulny z taką naklejką niż gdyby były puste ściany


naklejki wielkoformatowe na małej ścianie moim zdaniem się nie sprawdzą - duże wzory "przytłaczają" i optycznie zminiejszą ci przestrzeń. Możesz ewentualnie spróbować z borderami - to sa takie paski wykończeniowe, co prawda niby do tapet, ale ja mam w sypialni bordowy border /ściana - świetlisty poranek duluxa/ . Optycznie wydłuża, powiększa i zawsze to jakiś akcent... A... i nie musisz martwić się o równe "odcięcie" ściany od sufitu.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...