Skocz do zawartości

Galeria fuszerki


Recommended Posts

 
A gdzież tam, jedna sztuka na województwo. I zostajesz milionerem.
 
z28893130IH.jpg
 
Takich efektów nie da się zrobić oblewając czymkolwiek. Chyba, że ktoś ma do dyspozycji natrysk o powierzchni większej niż ten słomiany obiekt.
Bardziej mi chodziło o sabotaż, ale na większą skalę. Przypominają się stare dobre czasy:


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
 
Obracałeś się na różnych budowach, a ten majstersztyk niewielu płytkarzy potrafiłoby zrobić. 
Dlatego też napisałem, że Ty@podczytywacz powinieneś ocenić fachowość tego wykonania, bo według mnie ten fachowiec w sumie nieźle wyszedł z opresji, a często podkreślałeś swoje kwalifikacje w tym kierunku.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
1 godzinę temu, vlad1431 napisał:

nieźle wyszedł z opresji,

Tia,,, nieźle powiadasz... pobawił się bezsensownie  z dopasowywaniem, a mógł to zrobić o wiele prościej i to tak, że nie trafiłoby to do tego wątku...

Mnie nigdy nie przyszłaby myśl do takiej "zabawy"...

 

Słowem - to nie żadem MAJSTERSZTYK, tylko brak pomyślunku...

 

O  opinię raczej poproście joksa - TERAŹNIEJSZEGO MISTRZA, choć - póki co - jeszcze bez papierka, potwierdzającego jego mistrzostwo...

 

Aaaaaa, nie o joksie myślałem, pisząc o INNYM USERZE w poście cztery godziny temu...

Link do komentarza
15 minut temu, Elfir napisał:

chyba za darmo te wanne dostał

Nie bardzo rozumiem, jak wywnioskowałaś, że dostał ją za darmo??? :icon_eek:

Po ustawieniu baterii na ścianie wygląda, że miał w kącie prysznic, i - oszczędnościowo, bez grzebania w rurach - zamienił ją samodzielnie na wannę... obudował jak umiał i jest jak jest...

Ale wymoczyć się można...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...