Skocz do zawartości

meble gotowe czy na wymiar?


ONA78

Recommended Posts

Czy meble sa solidne czy nie zależy przede wszystkim od tego z czego są zrobione. W sypialni najważniejszy mebel to łóżko i dlatego trzeba zwrócic na nie największą uwagę. Najlepiej jak wszystkie elementy łóżka zrobione są z drewna lub sklejki. Takie wykonanie daje pewność ze łóżko będzie służyło długie lata. Jeżali łóżko jest zrobone z płyty, to choćby było wykonane na zamówienie, czy kupione w super firmie, może będzie ładnie wyglądać ale na pewno nie będzie długo służyć.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam
ciekawa jestem czy wasze meble do sypialni sa robione na wymiar czy kupione gotowe? jesli sa to meble gotowe to jaka dobra i solidna firme polecacie?
co sadzicie o firmie black&red&white?



Proponuje zamówić meble na targu które jest w każdym mieście czy też miasteczku. Firma black&red&white jest firmą bardzo drogą a rzemieśnicy robiący medle wstawiają je także do sklepów typu Kaczor, Agata itp. W takiego rzemieśnika można zakupić meble na każdy wymiar, kolor i sa o wieele tańsze.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Proponuje zamówić meble na targu które jest w każdym mieście czy też miasteczku. Firma black&red&white jest firmą bardzo drogą a rzemieśnicy robiący medle wstawiają je także do sklepów typu Kaczor, Agata itp. W takiego rzemieśnika można zakupić meble na każdy wymiar, kolor i sa o wieele tańsze.


Ja się wcale nie zgadzam że Firma black&red&white jest bardzo drogą firmą... Ja meblowałam ich meblami wszystkie pokoje i nie uważam, że było to jakoś drastycznie drogo. Poza tym ta firma ma szeroki zakres systemów meblowych od stylów starodawnych do bardzo nowoczesnych systemów modułowych, które są na czasie. ceny podane na stronie tego producenta mebli jest inna niz w salonach a jak każdy wie w każdym sklepie ceny są różne, gdyż zależy od zlokalizowania sklepu. Jeśli chodzi oWarszawę to najlepiej zobaczyć meble w Jupiterze a zakupić w zupełnie innym miejscu. Polecam te meblę ponieważ są naprawdę bardzo dobrej jakości a cena prawdę mówiąc wcale nie jest wyższa od producenta z bazaru. Poza tym każdy sklep ma swoje promocje, których wcale nie jest mało i uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie... Gorąco polecam...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...