Skocz do zawartości

Łatanie dziurek w oknach pcv


zangetssu

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Przecież są markery maskujące do wszystkich kolorów jakie dany producent okien rozprowadza.
Wystarczy tylko otwór czymś wypełnić.
Tak na marginesie dobry producent okien obecnie montuje roletki do listew przyszybowych, które można w razie demontażu roletki również wymienić.
Link do komentarza
Cytat

Dodam jeszcze... Jeśli lubicie zaciemnić pokój, to zamawiajcie na roletki materiał, który jest podgumowany. Taki materiał nie przepuszcza światła.




Słuszna uwaga! Może to będzie dziwne ale ja lubię kombinować i kupiłem system rolet. Po kilku miesiącach zamieniłem materiał "roletowy" na blockout z nadrukiem (palmy itp icon_smile.gif dobra perspektywa) 0% przepuszczalności światła! pod projektor w sam raz, na pewno polecam.

pozdrawiam
Adam
Link do komentarza
Cytat

Słuszna uwaga! Może to będzie dziwne ale ja lubię kombinować i kupiłem system rolet. Po kilku miesiącach zamieniłem materiał "roletowy" na blockout z nadrukiem (palmy itp icon_smile.gif dobra perspektywa) 0% przepuszczalności światła! pod projektor w sam raz, na pewno polecam.



Racja! A takie roletki dotatkowo chronią pokój przed przegrzaniem w słoneczne dni.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...