Skocz do zawartości

Parapety wewnętrzne


Recommended Posts

Podobnie jak autor artykułu uważam, że parapety są istotnym elementem wyposażenia domu i tutaj nie warto oszczędzać na materiale.
Gdy kupowałem okna plastykowe, drewnopodobne w mieszkaniu w bloku pamiętałem o tym i zdecydowałem się zabudować parapety z konglomeratu o strukturze identycznej jak w oknie. Wydawało się, że wszystko będzie idealnie.
Zapomnieliśmy jednak określić głębokość parapetów i zamiast dostojnych okien mamy teraz okna ... tylko poprawne.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość obserwatorka
Mieszkam w bloku i podczas wymiany okien wypłynął temat parapetów.. Zażyczyłam sobie pozostawienie dotychczasowych betoniaków z lat 60-tych. Wszyscy byli zdziwieni (tzn. ekipa montażowa i mój malżonek), ale stare parapety są bardzo wygodne, mogę na nich stać podczas mycia okien!!! Bez strachu ustawiłam mnóstwo donic z kwiatami. Pan, który u nas wykonywał remont zaszpachlował mi wszystkie nieróności tych staruszków szpachlą samochodową i polakierował je ładnie kilkukrotnie od góry i od dołu dzięki czemu bez trudu mogę utrzymać czystość. Kolor idealnie dobraliśmy do ram okiennych. Napiszcie jak to jest z tymi nowymi parapecikami - są takie cieniutkie, jak wytrzymują ciężary? Mycie okien tylko z krzesła? Ciężkie donice wykluczone? Zastanawiam się, bo planujemy budowę domu....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...