Skocz do zawartości

grzejniki dekoracyjne


jenis_joplin

Recommended Posts

Bardzo spodobały mi się niektóre grzejniki z tego tematu, ceny trochę mniej... icon_eek.gif Na szczęście nie potrzebuję grzejnika z dużą mocą grzewczą, więc mogę sobie swobodnie wybierać to, co mi się spodoba i zmieści się w budżecie. Do nowej kuchni grzejnik dekoracyjny będzie idealny.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Powracając do grzejników....
Grzejniki firmy Viessmann oferowane są jako uniwersalne do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia, jak również w wersji łazienkowej. Atrakcyjne wzornictwo grzejników pozwala na wkomponowanie ich we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i wielu innych. Zapewniająca efektywne oddawanie ciepła konstrukcja grzejników korzystanie wpływa na podniesienie sprawności całego systemu grzewczego. Grzejniki firmy Viessmann oferowane są w kilkunastu rozmiarach umożliwiając dopasowanie ich do wielkości zabudowy oraz parametrów zasilania wody grzewczej - z kotła grzewczego lub pompy ciepła. Trwałość powłoki lakierniczej grzejników uzyskiwana jest na drodze złożonych procesów produkcyjnych.

Stalowe grzejniki płytowe oferowane przez firmę Viessmann zaspokajają najwyższe wymagania. Są przy tym idealnym uzupełnieniem dla nowoczesnego systemu grzewczego niezależnie od tego czy źródłem ciepła będzie np. kocioł kondensacyjny czy też pompa ciepła.
Grzejniki łazienkowe o konstrukcji drabinkowej nie tylko zapewniają przyjemne ciepło, ale również stanowią miły dla oka element wyposażenia wnętrz. Ich prosta, filigranowa konstrukcja ze smukłymi elementami rurowymi nadaje im elegancki i lekki wygląd doskonale harmonizujący z wnętrzami łazienek.
Grzejniki łazienkowe drabinkowe niezależnie od podłączenia do instalacji grzewczej mogą być wyposażone w grzałkę elektryczną. Takie rozwiązanie przydaje się w miesiącach letnich, kiedy ogrzewanie jest wyłączone, a zdarzają się chłodne, deszczowe dni: przyjemnie jest wtedy mieć w łazience ciepły grzejnik.


Szczegóły: TUTAJ
Pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...