Skocz do zawartości

Co na ściany do łazienki


Recommended Posts

Robię mały remont łazienki i teraz zastanawiam się co dać na ściany. Ale po kolei. Wyrzucam wannę i w jej miejsce wstawiam kabinę prysznicową. Ściany (narożnik ) gdzie będzie kabina obłożę płytkami, nieznacznie szerzej niż ścianki kabiny. Podobnie zrobię przy umywalce. W pozostałe miejsca nie chciałbym dawać płytek i zastanawiam się co można zrobić w tych miejscach? Zależy mi aby było to tanie rozwiązanie więc wszystkie drogie tynki itd. odpadają. A może samo malowanie wystarczy? Obecnie na ścianach nie ma płytek...
Link do komentarza
Cytat

Wszystko zależy od systemu wentylacji,jeżeli jest kiepski to para oraz wilgoć z czasem zacznie osadzać się na ścianie,problem rozwiązało by położenie płytek również na jej górnej częsci.



Prawda. Nie wiem, czy to z powodu pary, czy braku izolacji przeciw wilgotnościowej ale u mnie w różnych nieciekawych miejscach (w fugach przy prysznicu, albo na suficie) pojawiają się zaczątki ognisk pleśni.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

problem rozwiązało by położenie płytek również na jej górnej częsci.



Heh, lepiej nie powtarzać tej rady zbyt głośno, bo zaraz paru projektantów zacznie narzekać, że to bezguście. icon_wink.gif Ja tam się z tym nie zgadzam, wszystko zależy od łazienki i tego jak płytki zostały wykorzystane - w moich projektach w Decorze robiłam z takie kafelkami pod sufit i tylko częściowo pokrywającymi ścianę, w zależności od koncepcji. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Heh, lepiej nie powtarzać tej rady zbyt głośno, bo zaraz paru projektantów zacznie narzekać, że to bezguście. icon_wink.gif Ja tam się z tym nie zgadzam, wszystko zależy od łazienki i tego jak płytki zostały wykorzystane - w moich projektach w Decorze robiłam z takie kafelkami pod sufit i tylko częściowo pokrywającymi ścianę, w zależności od koncepcji. icon_biggrin.gif




zrobiłem u siebie po sufit płytki na szerokośc brodzika a dalej do końca ściany na wys. 125 cm i bardzo fajnie to wygląda w połączeniu z kolorem ściany...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...