Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: ZOF-MAR


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
  • 1 rok temu...

Muszę przyznać,że wielki plus...Super zaopatrzona hurtownia,cen nie porównywałem,szybki i solidny transport i pomocni pracownicy.Super się z Wami współpracowało. Dziękuję za fachowe doradztwo i konkretną obsługę przy zakupie Eurofali.Szybko ,konkretnie i pokrycie w dobrej cenie .Polecam wszystkim rolnikom. Naprawdę solidne podejście i profesjonalnie załatwione dostawy.Polecam współpracę z tą firmą i dziękuję za obsługę. Bardzo profesjonalnie,dużo towarów,szybki transport.Ceny na średnim poziomie.

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Gość Klientka
Profesjonalne podejście do trudnego klienta.Ekspresowa dostawa.Trudny wjazd na budowę ale profesjonalny i przemiły kierowca dużego auta poradził sobie bez problemu.Dziękuję.
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dobre wrażenie.Bardzo dużo towaru, którego nie uświadczysz w innych sklepach.Dostawa studni w mgnieniu oka,punktualna,profesjonalne podejście kierowcy auta z dźwigiem,nie jest łatwo do mnie wjechać, kilku innych wcześniej próbowało ale się poddali.Polecam ten sklep !
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Wszystko w porządku,stal pocieli na wymiary,szybki transport,bezproblemowo...Ceny też ok.

 

Dużo różnorodnych towarów i w sklepie ale też jeśli chodzi o szeroko pojętą budowlankę,mają nawet piasek,pospółę i żwiry z dostawą a to rzadkość.Polecam

 

Duży wybór stali z cięciem na wymiary,bezproblemowo,mogę polecić.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...