Skocz do zawartości

Wanna z hydromasażem- opinie?


Recommended Posts

Jestem na etapie poszukiwania porządnej wanny z systemem hydromasażu. Nie chce oszczędzać na zakupie, ale z drugiej strony nie chcę też przepłacać. Poszukując idealnej wanny w dużych sieciach handlowych znalazłam bardzo ciekawe produkty. Wyglądają elegancko ale przyznam szczerze, pierwszy raz słyszę o tej firmie. Być może ktoś z was mógłby mi pomóc?
Link do komentarza
Hej, tak, ja mam wannę [usunięta nazwa firmy przez administratora] z hydromasażem. Uważam to za jeden z lepszych zakupów w moim życiu. Wanna nie była droga (ok 3 tysięcy) a jest z bardzo solidnych materiałów. Mam znajomego, który trochę zna się na tym sprzęcie i on tak mi doradził, jak dotąd chwalę dzień, w którym zapytałem go o radę. Największym problemem w przypadku tej marki (akurat w moim regionie) jest jej mała dostępność w dużych sklepach (tzw. sieciówkach), nie wiem dlaczego właściciele u nas ich nie zamawiają, za granicą te wanny bardzo dobrze się sprzedają, a trzeba zaznaczyć, że producentem jest polski przedsiębiorca. Dyktuję to na kolejny plus dla tej firmy, trzeba wspierać naszych. Podsumowując Saniform robi świetne wanny w dobrej cenie, ja bym się nie wahał ani minuty dłużej. Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dołączam się do przedmówcy - [usunięta nazwa firmy przez administratora] to świetna marka Trzeba tylko pamiętać o czyszczeniu wanny specjalnymi środkami, no ale o tym to chyba każdy kto ma trochę oleju w głowie pamięta

Mamy naszą wannę od 1,5 roku i jest w tej chwili niezastąpiona. Akurat robimy remont drugiej łazienki i myślę, że w niej też zamontujemy wannę tej marki.
Link do komentarza
Cytat

Uważam to za jeden z lepszych zakupów w moim życiu. Wanna nie była droga (ok 3 tysięcy) a jest z bardzo solidnych materiałów. Podsumowując [usunięta nazwa firmy przez administratora] robi świetne wanny w dobrej cenie, ja bym się nie wahał ani minuty dłużej.



Nie wahaj się kup jeszcze sobie na zapas  icon_razz.gif

Cytat

Dołączam się do przedmówcy - [usunięta nazwa firmy przez administratora] to świetna marka Trzeba tylko pamiętać o czyszczeniu wanny specjalnymi środkami, no ale o tym to chyba każdy kto ma trochę oleju w głowie pamięta
Mamy naszą wannę od 1,5 roku i jest w tej chwili niezastąpiona. Akurat robimy remont drugiej łazienki i myślę, że w niej też zamontujemy wannę tej marki.



Jeszcze zamontuj w pokoju i w kuchni . icon_lol.gif
A co sprzedaż ci spadła ? że dwa posty napisałeś,nie lubię reklamiarstwa
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
A ja mam wannę z hydromasażem firmy [usunięta nazwa firmy przez administratora] . Jestem z niej bardzo zadowolony. Mojej żonie zależało właśnie na tego typu produkcie. W sklepie, w którym ją zakupiliśmy polecano mi właśnie produkty firmy [usunięta nazwa firmy przez administratora]. Wanna działa bez zarzutów, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, dlatego mogę z czystym sercem poleciś wszystkim Forumowiczom produkty tej firmy.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

A ja mam wannę z hydromasażem firmy SANPLAST.



dobrze, że o tym wspomniałeś - u mnie w domu jest podobnie. jesteśmy z żoną świeżo po przeprowadzce i gruntownym remoncie praktycznie całego mieszkania, w tym naszej łazienki. długo zastanawialiśmy się między prysznicem a wanną z hyromasażem i zdecydowaliśmy się na tę drugą opcję. Podpisuję się pod postem poprzednika - wanna z SANPLAST jak najbardziej spełnia nasze oczekiwania i nie żałujemy wydanych pieniędzy (i problemów z utrzymaniem czystości też jak dotąd nie było i liczę, że nie będzie icon_smile.gif ).
Link do komentarza
Cytat

dobrze, że o tym wspomniałeś - u mnie w domu jest podobnie. jesteśmy z żoną świeżo po przeprowadzce i gruntownym remoncie praktycznie całego mieszkania, w tym naszej łazienki. długo zastanawialiśmy się między prysznicem a wanną z hyromasażem i zdecydowaliśmy się na tę drugą opcję. Podpisuję się pod postem poprzednika - wanna z SANPLAST jak najbardziej spełnia nasze oczekiwania i nie żałujemy wydanych pieniędzy (i problemów z utrzymaniem czystości też jak dotąd nie było i liczę, że nie będzie Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif"> ).



To rozkręć sobie te rurki co masz pod wanną a ,którymi przepływa woda w trakcie hydromasażu  i opowiadaj  co tam znajdziesz ciekawego .
Link do komentarza
Cytat

Zauważcie, że z 5 osób zarejestrowało się na form tylko po to żeby zareklamować nam wannę z hyromasażem firmy [usunięta nazwa firmy przez administratora] . Warto żeby Moderator zainteresował się taką kryptoreklamą



Albo jedna osoba lub dwie usilnie próbuje wypaczyć prawdę o wannach z hydromasażem .


To najbardziej niehigieniczna kąpiel ,tylko pierwsza osoba ma komfort przy kąpieli każda następna kompie się razem z tymi poprzednimi to jak by  ktoś próbował  wykąpać w muszli ustępowej .
Link do komentarza
Osób jest więcej niż dwie. Pierwsza prosi o radę sugerując określoną markę [usunięta nazwa firmy przez administratora] ale niby się waha. Druga przekonuje do niej, a kolejne utwierdzają nas w pozytywnych odczuciach z użytkowania z wanien [usunięta nazwa firmy przez administratora] . Wszystkie osoby zaczynają od zera postów na forum.

Co do kwestii higieny ... masaż wodny nie jest kąpielą. Jest jeszcze instrukcja stosowania i zalecenia producenta a przede wszystkim odczucia OBIEKTYWNYCH użytkowników. Jeśli rzeczywiście są obiektywne, to czemu nie posłuchać icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Osób jest więcej niż dwie. Pierwsza prosi o radę sugerując określoną markę [usunięta nazwa firmy przez administratora] ale niby się waha. Druga przekonuje do niej, a kolejne utwierdzają nas w pozytywnych odczuciach z użytkowania z wanien [usunięta nazwa firmy przez administratora] . Wszystkie osoby zaczynają od zera postów na forum.

Co do kwestii higieny ... masaż wodny nie jest kąpielą. Jest jeszcze instrukcja stosowania i zalecenia producenta a przede wszystkim odczucia OBIEKTYWNYCH użytkowników. Jeśli rzeczywiście są obiektywne, to czemu nie posłuchać



Albo ta sama osoba ma kilka kont na forum .

A da się wejść do wanny bez skóry żeby naskórek nie odpadał  podczas masażu ,nie wspomnę że trzeba by zrobić sobie lewatywę albo czopa jakiegoś dopasować do pewnego (pewnych) miejsc-a ,albo obserwować jak drobinki tego czegoś pomykają sobie w wannie . icon_lol.gif
Mamy tu do czynienia z dynamicznym przepływem wody ,powietrza .

Najbardziej higieniczna kąpiel to prysznic .
Link do komentarza
Nie mam w domu wanny z hydromasażem, dlatego nie jestem w stanie stwierdzić stopnia znieczyszczeń uwalnianych przy jej eksploatacji, ale przedstawiony powyżej sposób argumentacji do mnie nie przemawia.

Odpadające naskórki, "resztki z oworów" (a fe, kto myśli o takich rzeczach) icon_eek.gif ... wszystkie te rzeczy w mniejszym lub większym stopniu i tak nas będą otaczać, czy tego chcemy, czy nie - w bieliźnie, pościeli, wydychanym powietrzu itp.
Aby się ustrzec przed oddziaływaniem tych czynników wystarczy zachować elementarne zasady higieny. W innym przypadku najpierw musiałbym zrezygnować z basenów publicznych, później ppodawania ręki, a później ... do tego miejsca doszedł Michael Jackson.
Trzymajmy się rozsądku icon_wink.gif
Link do komentarza
Ja mam za to panel prysznicowy deante, i powiem wam ze ogólnie jest ok, ale te dysze brudzą sie , zachodzą kamieniem. Ogólnie kiszka. Dla tego chyba rzadko korzystam. Gdybym miał szukać wanny z hydromasażem to raczej koło itp ale to już jest droższa impreza bo ok 10tys. A ponieważ jestem po remoncie łazienek to temat mnie absolutnie nie dotyczy i jestem z tego bardzo zadowolony icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
a jak jest z ciśnieniem wody w kontekście wanny z hydromasażem ? czy to podawane z sieci wystarczy?
bo po to , żeby sie posmyrać strumieniem to se mogę słuchawką prysznicową po ciele pojeździć .... dla mnie hydromasaż musi mieć dużą siłę, żeby spełnił swoje zadanie .... nie ma z tym problemu?
nie wydałabym takiej kasy tylko po to, żeby hydromasaż okazał się tylko nic nie znaczącym i nic nie wnoszącym gadżecikiem ... icon_rolleyes.gif
tak okazało się u mnie w kabinie prysznicowej - z hydromasażem notabene ..... pic na wodę fotomontaż , a nie hydromasaż.... icon_confused.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Czyli w takiej wannie podczas kąpieli raczej ryzykowne byłoby używanie pumeksu,jakichś peelingów ...
gdyż instalacja mogłaby ucierpieć ?
Tak ... ?




Można używać pumeksu,tutaj nie ma żadnych przeciwskazań,natomiast co do peelingu to granulki mogą osadzać się na dnie instalacji,co po dłuższym czasie może ją uszkodzić. Trzeba regularnie czyścić taką wannę i wszystko będzie w porządku.
Link do komentarza
Cytat

a jak jest z ciśnieniem wody w kontekście wanny z hydromasażem ? czy to podawane z sieci wystarczy?
bo po to , żeby sie posmyrać strumieniem to se mogę słuchawką prysznicową po ciele pojeździć .... dla mnie hydromasaż musi mieć dużą siłę, żeby spełnił swoje zadanie .... nie ma z tym problemu?
nie wydałabym takiej kasy tylko po to, żeby hydromasaż okazał się tylko nic nie znaczącym i nic nie wnoszącym gadżecikiem ... icon_rolleyes.gif
tak okazało się u mnie w kabinie prysznicowej - z hydromasażem notabene ..... pic na wodę fotomontaż , a nie hydromasaż.... icon_confused.gif



Witam.W wannach z hydromasażem montowane są w zależności od rodzaju pompy wody i powietrza,więc ciśnienie powinno być większe od masażu kabinowego gdzie siła strumienia z dysz zależy od ciśnienia w instalacji.Ale ale masaż wannowy i kabinowy to dwie różne sprawy.W kabinie woda bezpośrednio uderza o ciało w wannie jest inaczej.Leżysz w wodzie która krąży wypływając z dysz.A co do czyszczenia.Można kupić opcje z dezynfekcją a poza tym producent dodaje butelkę płynu do płukania i instrukcje obsługi.
Link do komentarza
Cytat

Witam.W wannach z hydromasażem montowane są w zależności od rodzaju pompy wody i powietrza,więc ciśnienie powinno być większe od masażu kabinowego gdzie siła strumienia z dysz zależy od ciśnienia w instalacji.Ale ale masaż wannowy i kabinowy to dwie różne sprawy.W kabinie woda bezpośrednio uderza o ciało w wannie jest inaczej.Leżysz w wodzie która krąży wypływając z dysz.A co do czyszczenia.Można kupić opcje z dezynfekcją a poza tym producent dodaje butelkę płynu do płukania i instrukcje obsługi.


Dupa Jaś.
Cytat

W kabinie woda bezpośrednio uderza o ciało w wannie jest inaczej


Ktoś tu się opił.

Tak jak napisałem w drugim poście.
Cytat

Mam nadzieję, że wiesz, że wanna z hydromasażem nie służy do mycia.



kto tego nie zrozumiał, niech sobie daruje. Ja nie mam takiej wanny, bom stary jak piernik, ale ma mój syn i synowa. I doskonale wiem ile zachodu wymaga utrzymanie tego w jakim takim stanie. A na razie nie mają dzieci!!! Po prostu kupili mieszkanie z takim sprzętem. I synowa od dawna mówi:
NIGDY WIĘCEJ!!!

Jak będą dzieci, to sprzedadzą to mieszkanie (Warszawa, 2-pokojowe, piszcie, kto zainteresowany) i zapowiedzieli: JEŚLI WANNA Z HYDROMASAŻEM, TO TYLKO W DRUGIEJ ŁAZIENCE!!! ALBO WCALE, BO BASEN JEST LEPSZY.
A nie jako sprzęt podstawowy, do mycia.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Powiem tak... mam taką wannę od kilku lat i drugi raz bym nie kupił. To może jest zależne od człowieka, ale po kilku użyciach przestało to na mnie "działać". Ale mniejsza o większość, bo to subiektywne odczucia. Weź sobie do serca fakt, że trzeba o taką wannę mocno dbać i używać do czyszczenia specjalistycznej chemii.

P.S. Temat sprzed 3 lat, więc pewnie dylemat rozwiązany ;)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Hydromasaż jest dobrym rozwiązaniem, jesli masz też prysznic. Jeśli myjesz się w wannie z hydromasażem to możesz zatykać mydlinami dysze... Po każdej takiej kąpieli powinno się dezynfekowac wannę... nalezy nalać czystą wodę, wlać środek do dezynfekcji i włączyć hydromasaż - trochę to kosztowne i uciążliwe... ja mam u siebie taką wanienkę, ale używam ją tylko do masażu. Więc dezynfekcje robie, raz na tydzień albo nawet dwa. Z wanną dobrą jakościowo nie powinno być dużo problemów.
Mam około pół roku i żadne glony nie pordukują się w dyszach ;), ale tak jak powiedziałam - dezynfekuje przynajmniej raz na 2tyg icon_smile.gif Oprócz tego, łatwo utrzymać w czystości, dysze nie przeszkadzają w czyszczeniu. No i mam w domu domowe jakuzzi icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...