Skocz do zawartości

pralka -nowa czy używana?


bacha975

Recommended Posts

Czy możecie doradzić mi w wyborze pralki?? Czy lepeij używaną czy nową? Moja córka wybiera sie na studia i w mieszkaniu, które wynajmuje nie ma pralki więc stwierdziliśmy z męzem że kupimy jakąś nie za dużą i najlepiej niedrogą. Trafiłam na ogłoszenie- używana pralka Amica za 700 zł i nie wiem czy warto :
elektronika.hiperogloszenia.pl/pralki/ogloszenie/128859-fantastyczna-pralka-automatyczna-amica-awcn10da-oferta-wroclaw/
Link do komentarza
Cytat

Czy możecie doradzić mi w wyborze pralki?? Czy lepeij używaną czy nową? Moja córka wybiera sie na studia i w mieszkaniu, które wynajmuje nie ma pralki więc stwierdziliśmy z męzem że kupimy jakąś nie za dużą i najlepiej niedrogą. Trafiłam na ogłoszenie- używana pralka Amica za 700 zł i nie wiem czy warto :
elektronika.hiperogloszenia.pl/pralki/ogloszenie/128859-fantastyczna-pralka-automatyczna-amica-awcn10da-oferta-wroclaw/



Nowa i może być mniejsza będzie może  tańsza np. ładowana z góry.

Może jest gdzieś pralnia samoobsługowa na żetony.


Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam Wszystkich na forum. Składka na pralkę byłaby najlepszym rozwiązaniem,ale skoro znaleźliście użwyana za 700zł,to dokładacie jakieś 200 i macie nową,na 5 letniej gwarancji. Moim zdaniem druga opcja jest zdecydowanie lepsza.



To może inaczej: jaką kwotę chcecie przeznaczyć na tę pralkę? Od tego trzeba wyjść...
Link do komentarza
Po ostatniej wizycie pana, który naprawił mi pralkę, zostałam bardzo uświadomiona, ze starsze pralki maja zdecydowanie dłuższą żywotność. Moja była ponad dziesięcioletnia, którą jeszcze dostałam od mojej mamy i jedyną rzeczą jaką trzeba było z nią robić to wyczyścić filtr. Stare są znacznie lepsze!!! Nowe pralki, które mają gwarancje na 3 lata, to dosłownie tylko na ten czas są sprawne i ani dzień dłużej. Taka była opinia starszego pana, który od lat zajmuje się naprawą pralek. Twierdził, że nowe pralki strasznie ciężko naprawić, gdy się zepsują i tak naprawdę nadają się na śmietnik. Ja jemu wierzę, bo jak na razie w mojej pralce trzeba tylko filtr czyścić i nic więcej, a nowe psują się na okrągło.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...