Skocz do zawartości

telefonia internetowa


Recommended Posts

Zastanawiam się nad założeniem telefonu działającego na bazie internetu .....
Nie wiem ,może większość już to ma,a ja jestem jeszcze 100 lat za..... icon_mrgreen.gif
Zaciekawił mnie tlenofon,wiem ,że musiałabym zainwestować w bramkę VoIP ( koszt ok. 150 - 200 zł )
Ale,może są jakieś inne korzystniejsze oferty z których być może korzystacie....
Prosiłabym o jakieś pomocne porady co do wyboru
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nikt nie korzysta z takiego rodzaju telefoni .... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

A myślałam,że tylko ja jestem uwsteczniona icon_rolleyes.gif


czy niekorzystanie z VOIPu to oznaka uwstecznienia???
kilka lat temu, jak moja córka była w Wielkiej Brytwanii korzystałem z tlenofonu, a teraz po jej powrocie do kraju jako system łączności wystarcza mi telefonia komórkowa - w Playu mam możliwość rozmawiania praktycznie nieograniczonego icon_biggrin.gif Telefon stacjonarny, operowany (razem z 2MB nielimitowanym internetem) przez naszą miejską sieć internetową (abonament 10,00 zł, rozmowy w sieci po 0.01 zł, groszowe rozmowy z innymi sieciami), służy praktycznie do telefonowania do mnie... I to mi wystarcza i nie czuję się "uwsteczniony" icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
sama nie korzystam, ale znam w okolicy (na południe od Wrocławia) osoby, które korzystają z usług firm dostarczających internet i telefonię interetową, działa to, a innych możliwości w okolicy nie ma - brak wolnych numerów w centrali TPSA Żórawina chociaż przy domach są studzienki z możliwością podłączenia do istniejącego uzbrojenia
jedna z tych firm to GREENLAN (z niej korzystają znajomi), podobno w okolicy działa też PWPUNKT dostawca internetu bezprzewodowego (nie wiem co z telefonią i mają wyższe ceny)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Zdecydowanie polecam Ci Voipdiscount. Za 30 zł masz 3 miesiące dzwonienia po 300 minut tygodniowo (lokalne/międzymiastowe/komórki za granicę i w niektóre kraje za granicą).
Rewelka. Musisz najpierw kupić bramkę Voip, wpiąć w neta i wsio.

Ew. wiesz co... Warto obadać Netie. My teraz przesiedliśmy się z TP (net+podstawowy telefon + Voip) na Netie za ok 100 zł mamy 6mb łącze + telefon do woli (międzymiastowe też).
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...