Skocz do zawartości

stylowe meble niedrogo


Elżbieta

Recommended Posts

MWłoskie - to nie były aluminiowe krzesła - aluminiowe łączniki w nich pękały 2 razy w miesiącu. Dawali gwarancji 10 lat. Szukaj jej dzisiaj.....
Wiesz jakie najlepsze mebelki są?
Te - które tu na tym forum poleci sprawdzony forumowicz!

Chce ktoś mój stół. krzesła ?

Nie zawiedzie się - choć nie jestem ich producentem!
Link do komentarza
W krzesłach ważna jest precyzja w połączeniach oraz gatunek drewna z jakiego są wykonane. Stoły na rozsuwane na pewno lepiej sprawdzają się z oskrzynią pod blatem. Mają większą stabilność po rozłożeniu niż stoły bez oskrzyni. Dlatego jeśli chcemy stół bez oskrzyni pod blatem łączącej nogi lepiej zastosować wersje nie rozkładaną unikniemy wielu problemów z stabilnością. Jednak jeśli musimy wybrać stół bez oskrzyni rozkładany to warto dopłacić około 300zł do lepszych prowadnic wtedy unikniemy nie przewidzianych sytuacji podczas użytkowania stołu w momencie rozłożenia. Przy stołach bez oskrzyni rozsuwanych warto zastosować silikonowe podkładki pod nogami jeśli ustawiamy go na płytkach lub panelach zminimalizujemy wtedy efekt pływania całego mebla.



Cytat

MWłoskie - to nie były aluminiowe krzesła - aluminiowe łączniki w nich pękały 2 razy w miesiącu. Dawali gwarancji 10 lat. Szukaj jej dzisiaj.....
Wiesz jakie najlepsze mebelki są?
Te - które tu na tym forum poleci sprawdzony forumowicz!

Chce ktoś mój stół. krzesła ?

Nie zawiedzie się - choć nie jestem ich producentem!


Link do komentarza
Cytat

W krzesłach ważna jest precyzja w połączeniach oraz gatunek drewna z jakiego są wykonane.



nie wspominałaś (eś) wcześniej
Fachowiec (fachowczyni) jesteś.
Wspomnij o łączeniu
Wiesz
Jak się łączy - drewno
Zostaniesz na tym forum fachowcem u którego meble kupić warto.
Tylko wspomnij jak u Ciebie łączy się
Z 4 sklejek?
z 3ch?
lite są ramiona krzesła?


prowadnice w stole nie aluminiowe - ale frezowane - są niezawodne od lat i sprawdzone
Tak samo krzesła - zrobione z jak najmniej klejonek - sprawdzają się w trakcie użytkowania - po latach...


Wszystkim takie polecam - obojętnie jakiej firmy
Uczciwej i gwarantującej takie właśnie wykonanie
Link do komentarza
Krzesła są z litego drewna bukowego a połączenia na mikrowczepy. Cargi boczne krzesła z nogą łączone są na czopy wprowadzane pod kontem dodatkowo wystepują baki frezowane z 3 grzebieniami które łączą cargi boczne krzeseł co dodaje stabilności. Dzięki połączeniu baków na wpust otrzymujemy znacznie mocniejsze połączenie niż w przypadku łączenia na styk. W wolnej chwili załączę zdjęcie przykładowego stelaża z zastosowanym połączeniem.

Dzięki wprowadzeniu czopa pod kontem w połączeniu z tylnymi nogami uzyskujemy trwałość krzesła przy użytkowaniu ponieważ nie działa na to połączenie na wyciąganie dzięki temu nie powstaje sytuacja w której po czasie stelaż zaczyna nam pracować. Największe naprężenia powstają na skutek tak kołysania się na krześle i właśnie w tym momencie czop wprowadzany pod kontem nie działa na wyciąganie a skręcanie i tu właśnie jest różnica na budowie krzesła.






Cytat

nie wspominałaś (eś) wcześniej
Fachowiec (fachowczyni) jesteś.
Wspomnij o łączeniu
Wiesz
Jak się łączy - drewno
Zostaniesz na tym forum fachowcem u którego meble kupić warto.
Tylko wspomnij jak u Ciebie łączy się
Z 4 sklejek?
z 3ch?
lite są ramiona krzesła?

Edytowano przez M-wloskie.com.pl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Przesyłam zdjęcie teraz stosujemy trzy grzebienie na baku zamiast dwóch. Proszę zwrócić uwagę że cargi łączą się z nogą pod kontem o czym pisałem wcześniej. W zalezności od modelu krzesła kont może się odrobinę różnić to jest akurat przykład z dwoma grzebieniami na baku występuje on w art.1011 przy np. art 101 ,102 itd. występują 3 gdzebienie na baku zdjęcie jeśli będzie Pan chciał mogę wysłać żeby była jasność przy moim opisie.



Cytat

nie w wolnej chwili - tylko dawaj już!
Skoro piszesz że warto je kupić i zainwestować w nie!

północ na zegarze - jutro sprawdzę i obejrzę. Pozdrawiam


DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Przesyłam zdjęcie teraz stosujemy trzy grzebienie na baku zamiast dwóch. Proszę zwrócić uwagę że cargi łączą się z nogą pod kontem o czym pisałem wcześniej. W zalezności od modelu krzesła kont może się odrobinę różnić to jest akurat przykład z dwoma grzebieniami na baku występuje on w art.1011 przy np. art 101 ,102 itd. występują 3 gdzebienie na baku zdjęcie jeśli będzie Pan chciał mogę wysłać żeby była jasność przy moim opisie.



no
podoba mi się - zaangażowanie

kont poprawimy w opisie jako kąt - będzie prawie poprawnie

Włoskie!

Ty mnie nie dymaj po cichu
Masz pokazać - stół - chociażby
I pokaż - że ma frez - zrobiony maszyną
Wiesz

bo to na zdjęciu - niczego nikomu na forum nie jest w stanie udowodnić że masz fajne mebelki...
Taki drewniany
A jak pokażesz na zdjęciu - że krzesła są na mikro wczepy - i jak to w realu wygląda
Masz moje błogosławieństwo.
Dawaj! Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Gość stach
Cytat

Kupiłam wraz z mężem mieszkanie i teraz czas na jego urządzanie. Jesteśmy na etapie mebli i nie wiem co wybrać :( Możecie coś polecić?



Tak głupio wyszło, że wróż Maciej jeszcze nie wrócił z majówki...
Spojrzałby w swoją kulę czarodziejską i wyczytałby z niej coś o Waszym portfelu, wielkości i rozkładzie Waszego mieszkania, o Waszych upodobaniach, zwyczajach, gustach...
A tak to co, , musimy poczekać na jego powrót, albo na jakieś informacje uściślające od Ciebie...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Tak głupio wyszło, że wróż Maciej jeszcze nie wrócił z majówki...
Spojrzałby w swoją kulę czarodziejską i wyczytałby z niej coś o Waszym portfelu, wielkości i rozkładzie Waszego mieszkania, o Waszych upodobaniach, zwyczajach, gustach...
A tak to co, , musimy poczekać na jego powrót, albo na jakieś informacje uściślające od Ciebie...



Nie musisz być taki uszczypliwy icon_smile.gif Chyba, jak większość młodych ludzi lubimy nowoczesny styl. Im mniej zdobień, tym lepiej, bo mniej ścierania kurzu. :P Kolorystyka raczej jasna. Wystarczy? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Kupiłam wraz z mężem mieszkanie i teraz czas na jego urządzanie. Jesteśmy na etapie mebli i nie wiem co wybrać :( Możecie coś polecić?



Jeżeli rzeczywiście szukasz konkretnych porad to najlepiej załóż osobny do tego wpis.
Aby móc cokolwiek doradzić, m.in. musiałabyś podać ilość pomieszczeń i ich wielkość, ile osób będzie mieszkało,
ile osób będzie przebywało w mieszkaniu..
Jeżeli podoba Ci się jakiś konkretny styl, to także warto, abyś o nim wspomniała.
W przeciwnym wypadku, tak jak stach napisał, doradzanie bez podstawowych informacji to jak wróżenie z fusów icon_smile.gif Edytowano przez meblonista (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Nie musisz być taki uszczypliwy icon_smile.gif Chyba, jak większość młodych ludzi lubimy nowoczesny styl. Im mniej zdobień, tym lepiej, bo mniej ścierania kurzu. :P Kolorystyka raczej jasna. Wystarczy? icon_biggrin.gif




Zawsze mnie bawi określenie "nowoczesny styl" icon_smile.gif

minimalistyczny? skandynawski? drewno czy lakierowany MDF?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Tanie i fajne meble widziałam na sprzedajemy. Nie trzeba od razu kupować nowych mebli do mieszkaniu lub domu. Fajnie, że jest taki duży wybór a tu czytałam o ciekawych pomysłach na małe wnętrza: http://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-meble...e-meble-art1327 . Takie funkcjonalne meble przydadzą się nie tylko w małym domu, co myślicie? Ja uwielbiam takie funkcjonalne meble.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Sorry, ale jednak meble stylizowane to nie to samo...



dokładnie tak.... dla mnie większą wartość ma fotel z prl, nawet późnego, który po odnowieniu wygląda spoko niż dębowa szafa wykonana w tym roku a stylizowana na wczesne rokoko ;)

nie lubię stylizowanych - wszystko ma swoje miejsce. można coś odnowić i dać mu trochę nowoczesnego wymiaru, ale na odwrót - robić coś specjalnie od nowa i stylizować na stare to nieeee nie dla mnie ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...