Skocz do zawartości

Meble na zamówienie


Recommended Posts

Witam chciałbym polecić oraz poznać opinie na temat róznych producentów mebli na zamówienie nie chodzi tu o masowych producentów lecz firmy które mają typowo indywidualne podejście.

Ja ostatnio nawiązałem kontakt z firmą mebelserwis gdzie zakupiłem meble kuchenne. Jestem z nich zadowolony lecz szukam też innych tego typu producentów bo może znajdzie się sporo takich firm gdzie można przyjść z własnym pomysłem i wykonać coś nietypowego.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesiące temu...
Witam Drogich Forumowiczów,

nazywam się Michał Kurzela i reprezentuję firmę Simme. Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnych i funkcjonalnych mebli kuchennych oraz szaf wnękowych na zamówienie. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa oraz miast ościennych. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci jest dla nas największym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. Na wykonane i zamontowane przez nas meble udzielamy pełnej gwarancji na okres 12 miesięcy.

Dążąc do jak najlepszego spełnienia Państwa życzeń - każdą pracę rozpoczynamy od wizyty w Państwa domu, a cały proces poprzedzający montaż mebli czyli dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest całkowicie bezpłatny.

Na naszej stronie internetowej simmekuchnie.pl znajdą Państwo nasza realizacje, a także inspiracje, którymi się kierujemy. Zapoznać można się także z informacjami o tym, jak przebiega cały proces prac, z jakich materiałów produkujemy, a także zadać Nam pytania za pomocą formularza.

Udostępniamy Państwu także adres e-mail biuro@simmedesign.pl oraz numer telefonu 503-632-084, pod którym odpowiemy na każde z Państwa pytań.

Adres siedziby: Simme ul. Dąbrowskiego 25 Pruszków

Zapraszamy.

Z pozdrowieniami
Michał Kurzela, Simme Edytowano przez Simme (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...