Skocz do zawartości

Projekt kuchni


katee

Recommended Posts

Moja budowa co prawda jeszcze w polu, jednak powoli zastanawiam się nad aranżacją "newralgicznych" pomieszczeń, czyli kuchni i łazienek. Trzeba pomyśleć, gdzie doprowadzić jaki przyłącze i stąd moja prośba. Jeśli wpadła wam w oko kuchnia "z klimatem" - podzielcie sięicon_wink.gif na początek "mój typ"

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg


Link do komentarza
Ano trzeba trzeba, ja sobie odplymw kuchni zrobilam w takim beznadziejnym miescu i teraz nic z tym nie moge zrobic, no chyba ze by sie uparl to w scianie mozna podkuc i puscic odplyw, a reszta instalacji tez bym musial przeniesc. Horror! 5 tys razy jeszze sie zmienia plany, zrobisz wg tego czu innego projektu a za pol roku bedziesz inny dopasowywac do tego co juz masz.

Nie ma co sie oszukiwac-Jestemy tylko kobietami i mamy setki pomyslow na minute takze ciezko jest nad tym zapanowac;D
Link do komentarza
katee, ja Ci raczej nie pomogę, kuchnia "z klimatem" pewnie dla każdego oznacza coś innego icon_smile.gif
te na ostatnich zdjęciach mają coś w sobie, ja osobiście na pewno wolałabym taką kuchnię niż te super nowoczesne...

pies wygląda tak, jakby ugotował obiad i czeka teraz na resztę rodziny icon_lol.gif

a na tym zdjęciu powyżej to ziemniaki są pod kuchenką? icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

katee, ja Ci raczej nie pomogę, kuchnia "z klimatem" pewnie dla każdego oznacza coś innego icon_smile.gif
te na ostatnich zdjęciach mają coś w sobie, ja osobiście na pewno wolałabym taką kuchnię niż te super nowoczesne...

pies wygląda tak, jakby ugotował obiad i czeka teraz na resztę rodziny icon_lol.gif

a na tym zdjęciu powyżej to ziemniaki są pod kuchenką? icon_rolleyes.gif


Chyba orzechy... na ziemaki za małe.
A przez kuchnię powoli mam wojnę z mężem. Tzn. do wojny jeszcze daleko, ale cóś tam grzmi na horyzoncie. Bo ja bym chciała drewnianą, porządną, ciepłą... Taką domową. A luby twierdzi, że te z MDF - u niczym się nie różnią... No jak się nie różnią jak tak!!! Choroba, mogę przez rok żyć bez kuchni ale ma być taka, jak chcę, a nie prowizorka znowu... Tym bardziej że w piwnicy robimy kuchnię letnią - tam wstawi się "byle co" i mozna żyć, no nie?
Link do komentarza
Cytat

katee, gdzie znalazłaś tę pierwszą kuchnię (tę z orzechami)? Ja okrutnie choruję na taką...no może nie identyczną, ale własnie w takim stylu. Rustykalną, tradycyjną...dla mnie kuchnia to serce domu. Musi mieć taki klimat i duszę icon_smile.gif


sama już nie pamiętam, gdzie ją wyszperałam... Póki co zbieram pomysły... mam jeszcze inne ujęcie tej kuchni:

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...