Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzien dobry,

To mój pierwszy post na forum i od razu z grubej rury. Jestem właśnie na etapie wyboru ogrodzenia wokół domu. Ze względu na brak miejsca, skłaniam się ku opcji bramy przesuwnej. Brama dwuskrzydłowa o szerokości skrzydła ok 1,5 m też by się zmieściła, jednak wjazd byłby nieco utrudniony. Martwię się jednak czy brama przesuwna poradzi sobie z obfitymi opadami śniegu, a nie chcę robić sobie kolejnych wydatków przez dodatkowe ogrzewanie podjazdu. Temat mnie martwi od dłuższego czasu, bo chciałbym wyrobić się przed zimą. Dzisiaj znów powrócił z racji tego, że razem z wyborczą dostałem ulotkę z promocją na automatykę właśnie do bramy przesuwnej. Jeśli zrobiłbym za jadnym razem dwa boki ( chociaz planowałem jeden ), automat do bramy kupie za uwaga... 1 zł! Promocja jak w telefonii komórkowej. Gdyby ktoś nie kupił gazety, te same informacje można znalezc na stronie producenta ( http://www.xcel.pl/strona.php?mi=801&lang= ). Zastanawia mnie jednak to czy za takie pieniądze można wymagać czegoś sensowengo. Jak ma się prezentowany tam automat faac 740 do innych firm? Słyszałem sporo o nice i came, ale kazdy chwali to co sam ma i nie wiem co wybrać. Druga sprawa, czy ogrodzenia xcel są wporządku? Jak jest z ich jakością? Na zdjęciach wyglądają wporzadku. Na chwilę obecną czekam na wycenę całości, zobaczymy jak to wyjdzie.

Na co zwracać uwagę przy wyborze automatu?

Prosze o szybka odpowiedz. Z wyrazami szacunku, Kurzajewski.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Nie można wymagać niczego sensownego, to chyba jasne icon_smile.gif
Ja osobiście od ok 10 lat użytkuje nice do bram skrzydłowych. Miałem z nim już rożne przygody w tym czasie i na dzień dzisiejszy na nic innego bym nie zamienił icon_smile.gif Z przygód to np przegryzanie przewodów zasilających napęd przez psa:) Od momentu jak przewód został włożony do takiej sprężyny jak w starych łóżkach problem się skończył icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzien dobry,

. Martwię się jednak czy brama przesuwna poradzi sobie z obfitymi opadami śniegu, a nie chcę robić sobie kolejnych wydatków przez dodatkowe ogrzewanie podjazdu. Temat mnie martwi od dłuższego czasu, bo chciałbym wyrobić się przed zimą


Miałem bramę przesuwna przez 5 lat i przerobilem na dwuskrzydłową... Teraz jest super.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Niezły patent! icon_smile.gif



Na początku wkładaliśmy te przewody w rurki miedziane, takie jak do ogrzewania, ale nic nie dało. I mimo ze przecież było napięcie to psy kilka razy mi je przegryzały. Ze sprężynami jest tak, że jak psu podczas zabawy wszedł wąs miedzy zwoje to piekielnie go bolało i tak się nauczyły nie dotykać. Pieski to dwa wilczury icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...