Skocz do zawartości

Obowiązująca linia zabudowy


Recommended Posts

Czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie mojego problemu???????? Mam działkę o głębokości ok. 80m, ogólnie ma ok0,3ha czy jest jakieś rozwiązanie(zgodne z prawem oczywiście) aby wybudować dom w głębi działki. Jeszcze napisze co już wiem i czego próbowałam: nie ma drugiej linii zabudowy, nie mogę stawiać budynków gosp. w pierwszej linii (żeby dom oddalić), nie interesuje mnie podział działki.
Link do komentarza
Cytat

Czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie mojego problemu???????? Mam działkę o głębokości ok. 80m, ogólnie ma ok0,3ha czy jest jakieś rozwiązanie(zgodne z prawem oczywiście) aby wybudować dom w głębi działki. Jeszcze napisze co już wiem i czego próbowałam: nie ma drugiej linii zabudowy, nie mogę stawiać budynków gosp. w pierwszej linii (żeby dom oddalić), nie interesuje mnie podział działki.


Budynki gospodarcze (raczej nie mogą stanowić linii zabudowy) , małe , stawia się na zgłoszenie , bez projektu - pewnie dlatego nie możesz ...
Dowiedz się czy może w 1-szej linii możesz wybudować garaż wolnostojący - taki z projektu , na pozwolenie na budowę.
Miałem tak samo , tak mi sugerowano w urzędzie :
"później se pan go zburzyć może jak będzie mocno przeszkadzał".
Koniec końców odpuściłem i stoję w 1-szej linii...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...