Skocz do zawartości

Ogrzewanie Kawalerki


Recommended Posts

Witam!
Posiadam Kawalerkę 30m2. Jest to środkowe mieszkanie na pierwszym piętrze, wiec z każdej strony ktoś mnie ogrzewa.
Sień w nowych oknach plastikowych oraz nowe drzwi. Nie wiem na jakie ogrzewanie się zdecydować (godzi tylko o ogrzanie pomieszczeń, bez wody - junkers gazowy). Waham się nad ogrzewaniem gazowym lub elektrycznym. Nie jestem obeznany w tych tematach. Ogrzewanie elektryczne - myślę o akumulacyjnym grzejniku do dużego pokoju. Ogrzewanie gazowe- piec dwu funkcyjny (ogrzewanie wody i mieszkania) i 3 grzejnikach (kuchnia, pokój i łazienka). Moje pytanie dązy mianowicie do tego, które o ogrzewań było by bardziej opłacalne pod wzgledem instalacji oraz co najważniejsze KOSZTOW UZYTKOWANIA. Posiadam 7 tys. zł, które moge zagospodarowac w ogrzewanie w Zabrzu. Co mogę dodac, to wiem, że sasiedzi co niektórzy maja gazowe wiec mysle, ze z instalacja ogrzewania gazowego nie było by problemu, a znow elektryczne jest nowa instalacja elek. na sieni... trzeba by bylo polozyc nowa w mieszkaniu o ile sie orientuje. Chcę zainwestować pieniadze raz a pozadnie nie martwiac sie o wysokie rachunki na przyszłośc.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...