Skocz do zawartości

Przyłacze wody przed rozpoczęciem budowy


konkol

Recommended Posts

hej, mam takie pytanie, jak technicznie wygląda przyłączenie do wody przed rozpoczęciem budowy. Wątpliwości mam, bo przecież takie przyłącze musi mieć jakiś licznik, jakiś zawór na końcu i naziemna część przyłącza przeceż może zamarznąć razem z licznikiem na zimę.

Jak rozwiązać sprawę przyłącza wody, żeby wszystko sprawnie działało bez problemów przez cały okres budowy?
Link do komentarza
Cytat

hej, mam takie pytanie, jak technicznie wygląda przyłączenie do wody przed rozpoczęciem budowy. Wątpliwości mam, bo przecież takie przyłącze musi mieć jakiś licznik, jakiś zawór na końcu i naziemna część przyłącza przeceż może zamarznąć razem z licznikiem na zimę.

Jak rozwiązać sprawę przyłącza wody, żeby wszystko sprawnie działało bez problemów przez cały okres budowy?




Ten kto będzie ci to robił na pewno będzie wiedział jak sprawę rozwiązać(specjalna studzienka), także nie masz się o co martwić icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

A kto ci zrobi odbiór icon_wink.gif
Specjalna studzienka wkopana w ziemię.
W środku jest licznik i zawór.
Wkopana na odpowiednią głębokość nie powinna zamarznąć zimą.

LINK



Dzięki, takie informacje mi wystarczą. Domyślam się, że przyłącze razem ze studzienką robi lokalny zakład komunalny, potem w trakcie budowy przyjeżdżają i przekładają przyłącze do domu
Link do komentarza
Cytat

Dzięki, takie informacje mi wystarczą. Domyślam się, że przyłącze razem ze studzienką robi lokalny zakład komunalny, potem w trakcie budowy przyjeżdżają i przekładają przyłącze do domu


Przekładają albo i nie. Przecież nie ma potrzeby przekładać, jeśli licznik jest w studzience. Tak myślę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...