Skocz do zawartości

Moose"owa ostoja...


Recommended Posts

Cytat

Aaalllee alee... nie z łosia icon_eek.gif ...


Z Osia byłaby trująca... icon_wink.gif

Cytat

icon_mrgreen.gif To może z małża... icon_eek.gif ?


Cytat

Może to i jakiś krab tam był...


Błeeee robali nie lubiem... icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Szyneczka we wersyji tradycyjnej jeno... icon_lol.gif


Cytat

i jak wyjszło? icon_wink.gif
zapętoliłaś?


Prawie... jeszcze garaż do sznurowania siem ostał na wiosnę... icon_lol.gif

Cytat

Ha! Zgadywuję, żeś do ofajdanej icon_wink.gif "perełki" przywiązana wielce icon_confused.gif A z gościnności jej wątpliwe, bym se skorzystała (chocias korzyśc pewnikiem niepowetowana by była icon_mrgreen.gif ), jakowoż prędzej, aniżeli bym doń z dzikiego Zachoda dolecioła, naznaczyłabym Ci ja trasę, rolnikom glebę użyźniła, a autostradę figurkami z brązu przyozdobiła. Przyjechał by walec tedy, a asfalt jak się patrzy gładziutki by powstał icon_lol.gif I to za darmochę! icon_biggrin.gif A mogłoby byc i tak, że kto figurki z brązu za modlitewnik by wziął i by się narobiło icon_lol.gif



Zgadywam, iż jak mowa o tych jakże wdzięcznych tematach to niebawem i Rycerz Chędożony siem zjawić powinien...
Czekam... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Zgadywam, iż jak mowa o tych jakże wdzięcznych tematach to niebawem i Rycerz Chędożony siem zjawić powinien...
Czekam... icon_mrgreen.gif


Chędożony, czy chędożący? icon_eek.gif
Zmiarkować nielekko, a przecie Rycerz nie kiep.
Mimo, iż w cuglach, to cięgiem patrzy czy dziewkę urodziwą, czy polewkę obaczy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ja cóś chyba dziś tu zbroję,
jeśli tylko ściągnę zbroję.

I na ławie się zabawię,
lub na stole poswawolę.

Zwać Rycerza kpem, rzecz to nie byle jaka, bo taki jeden z drugim rycerz, jak raz wypłazować mieczem zdolen, dalece zgrabniej niźli ten chudopachołek Kliczko, pięściami. Co zawsze na uwadze mieć należy.
Link do komentarza
Cytat

Zaś Ośkowym srocykiem nicem nie zainteresowan, gdyż posiadam równie urodziwy w "dalszej" części swej posiadłości.
A jak wszem wiadome jest, każda SRACZKA swój wychodek chwali ...



To tzw. pokój gościnny, zgadywujem icon_mrgreen.gif Dyc Ośka zaprOŚieła do takowego icon_confused.gif

Cytat

Chędożony, czy chędożący? icon_eek.gif
Zmiarkować nielekko, a przecie Rycerz nie kiep.
Mimo, iż w cuglach, to cięgiem patrzy czy dziewkę urodziwą, czy polewkę obaczy icon_biggrin.gif



To zalezy od jego orientacji. Sexualnej, czy cośik w tym stylu;-)

[

Prawie... jeszcze garaż do sznurowania siem ostał na wiosnę... icon_lol.gif



Trza było z rozpęda i garaż zapętlowac icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Zaś Ośkowym srocykiem nicem nie zainteresowan, gdyż posiadam równie urodziwy w "dalszej" części swej posiadłości.
A jak wszem wiadome jest, każda SRACZKA swój wychodek chwali ...


Wieedziałam, że przybędziesz... icon_twisted.gif


Cytat

Ja cóś chyba dziś tu zbroję,
jeśli tylko ściągnę zbroję.


Nie strasz nie strasz, bo się... hmmm... jak to było... icon_mrgreen.gif
Ni i znów wrócilim do clou rozmowy... icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Wciórnośći!!! Trzymajcież mnie bo nie zdzierżę....


Czyżbym cośik nie tak pedzioła? icon_lol.gif Jest insza opcja: Ośka na trasie wychędożyła w/w Chędożonego icon_mrgreen.gif

Cytat

Wieedziałam, że przybędziesz... icon_twisted.gif



Nie strasz nie strasz, bo się... hmmm... jak to było... icon_mrgreen.gif
Ni i znów wrócilim do clou rozmowy... icon_mrgreen.gif


Clou rozmowy jest pieeeeekne icon_biggrin.gif Ni mo jak swojskie, odprenżające klimaty icon_mrgreen.gif

Cytat

Bukłaczkiem go, a on wilcze doły …… icon_biggrin.gif


Za demokrację czy, jak to zwą, wolnośc słowa? icon_eek.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Uchowajktośtam... icon_mrgreen.gif Wszak Pani Frau wyrwałaby mnie wszystkie kudły a nie wiem czy i łba przy samej rzyci bym nie postradała... icon_rolleyes.gif


Ja uchowam. Ktośtam tys. Jak w banku icon_lol.gif Co do kudłów, coś o przeszczepach wcześniej wspomniołoś icon_mrgreen.gif ..

Cytat

:-D


Mniałyga z "Alicji w krainie garów" te oto słowa wypowiedzioła: "Kocie, Ty psie" icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak Gordyjski to trza miecia... a może to o miecz chodzi... hmmm... icon_mrgreen.gif


Trzylwy z pochwy dobył miecia (czyt. miecza), icon_redface.gif
radośnie mruknął, po czym odleciał.
Sprawę załatwiło jedno tylko cięcie,
by usunąc całe obojga napięcie.
Ochów, achów nie było końca,
to robili tak bez końca! icon_biggrin.gif

Cytat

Zawiązuje?


icon_eek.gif A to zdaje się, ze flirtuś już trwa...
Najmocniej przepraszam za swoje faux pas icon_lol.gif icon_redface.gif

Cytat

Zmiana:
I się kółko zamkło . icon_eek.gif bo wracamy do tematu gównego icon_mrgreen.gif


Czujem, że to bedzie śmierdzonco sprawo... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
No wiesz .. jak już ode mnie widać .. to coś to chyba znaczy.



Cytat

icon_eek.gif A to zdaje się, ze flirtuś już trwa...
Najmocniej przepraszam za swoje faux pas icon_lol.gif icon_redface.gif


Obiecaj ładnie poprawę, flaszkę postaw .. nie .. nie flaszkę, dwie flaszki, bo Oś ... no mniejsza z tym ... więc dwie flaszki i się łaskawie zapomni ... na jakiś czas.
Link do komentarza
Cytat

Przypominam , iż nadal jest to mój dziennik budowy!!!
Jak chcesz sobie pogadać to do hajdparka idź...icon_smile.gif


Jeśli do mnie ten post adresujesz, to wybacz, ale ja mam bardzo duży dystans do słowa tu pisanego i, np. w tym wypadku, nie traktuję skrobaniny tu całkiem serio (przynajmniej nie całej). Podziwiam Twój dziennik, którego mi wskazałaś. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie życzysz sobie mnie tutaj, możesz na mnie liczyc. Bez okazywania nawigacji. Pozdrawiam ciepło i rychłego zakończenia walki. Z chołpką icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
icon_biggrin.gif
A ja to byłem w Łosiowej ostoi .... icon_mrgreen.gif
Tam jest ... hmmm .. dużo fajniej i ładniej niż wynika ze zdjęć. Tam jest nastrój .. i zapach. Jest prawdziwy taras ... równie fajny jak u Baru, a biorąc pod uwagę zadaszenie i "drewnianość", to nawet nie wiem czy nie odrobinkę fajniejszy. icon_wink.gif
Tam jest las, któren se lekko szumi w słoneczny dzień. Jest na dojeździe "rozjechany" płot, któremu brak kilku cherlawych sztachet.
W salonie są meble, o których Moose mówi jakoś tak lekceważąco "A tam, starocie", ale te meble się gdzieś starzały tylko po to, żeby ostatecznie pasować tam gdzie teraz się znalazły. I pasują.
Jest tam pies. Straśliwy. Wielgi. Mientki. Sielny. I moja progenitura się w nim zakochała.

... hmm .. cholera .. chyba jeszcze bym długo tak mógł .. ale mam wrażenie, że się nadmiernie rozpędzam. Bo tak naprawdę, to najbardziej mi się podobały upieczone przez Ośkę babeczki .... icon_twisted.gif

Dzięki Osiu.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki Osiu.


TY KOcie, straśnie siem cieszem, żeśta mnie nawiedzili całą familiją icon_smile.gif
Musimy siem na jakiś odczyt literacki domówić coby niedosyt po Was pozostały nieco zamaskować... icon_lol.gif
Pozdrówka icon_smile.gif
PS Urodziny mnie dobiły... icon_wink.gif
PS Jak główny cel Waszej podróży??? Zanabyli wsio???

Link do komentarza
Cytat

Literatura .... ja strasznie słabo czytam ..... icon_redface.gif


Zwłaszcza jak mieszasz gatunki...literackie icon_lol.gif
Trenuj czytanie, bedzie dobrze icon_mrgreen.gif


Ja jutro zaczynam kolejny sezon budowlany... roboty co niemiara... olinować garaż trza, płytki położyć na schodach, ocieplić fundament, kostkę położyć, zrobić ogrodzenie ode fronta...i śmietnik... ożeszty... ale siem rozfantazjowałam... ciekawe ile z tego uda się zrealizować...
O jeszcze drewno leży i czeka na pocięcie...
A w kabzie dziura... zalamka.jpg
Chyba zaczniemy od płytek...
Link do komentarza
Jak postanowilim tak i zrobilim...icon_wink.gif
Płyteczki aligancko na schodkach położone przez naszego nieocenionego K.
OD PRZODKA

DSC01446.jpg


TUDZIEŻ ZADKA...

DSC01446.jpg


Przy gospodarczaku, powstała też wiatka na drewno...

DSC01446.jpg


Pocięłam też trochę drewna dokominkowego ale pogoda skutecznie mi w tym przeszkadzała... icon_evil.gif
Poza tym zamówiłam 200 metrów sznurka i od przyszłego tygodnia działamy w garażu...

I to by było na tyle...

A na theser icon_wink.gif, Mości Gadzinowski...

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Przyszła wiosna, czas więc dziennik odkurzyć. Męczę się z brakami wszelakimi, głównie w kieszeniach i kontach bankowych... icon_rolleyes.gif
Ale twardo idziem do przodu, bo wyjścia nie ma...
Z braków finansowych wzbogacili my się o wyobraźnię i stworzyliśmy exkluzywny komplet tarasowy, łosiobiście przez Osia szlifowany i malowany pracowicie dwukrotnie wałeczkiem...

DSC01446.jpg





Kostkujemy poooowoooli podwórko

DSC01446.jpg



No i jeszcze kawałek zwierzątka na deser wrzucę

DSC01446.jpg




Poza tym nuda...
Za oknami piękne okoliczności przyrody...
Pod dom wieczorami podchodzi dziczyzna i buchtuje tuż za płotem, wcale nie zwracając uwagi na fakt imprez tarasowych z grrilem i gitarrą...

I TO BY BYŁO NA TYLE...




Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...