Skocz do zawartości

Podłoga w kuchni


Recommended Posts

  • 5 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Czarny jest niewdzięczny, widać plamy z wody (przy zlewie) i każdą plamkę. Wybierz coś w beżach lub szarościach z plamkami lub wzorem kamienia - wówczas zabrudzeń tak nie widać. Myśmy na starym parkiet dla wygody zamienili właśnie na płytki - jest wygodniej. A jak ktoś się upiera, to zawsze może położyć płytki imitujące drewno i po sprawie.

Panowie zarys historyczny podłogi - Brawo! icon_lol.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Możesz wkleić zdjęcie? Bardzo jestem ciekawa tego połączenia z teakiem. Jestem na etapie rozważania wymiany kuchni i generalnego remontu (w tym podłogi). Szukam inspiracji. Z góry dziękuję!
Cytat

Kuchnie mam cala w kafelkach, ale do pewnej wysokosci. Nie koncza mi sie kafle zaraz przy suficie


Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Ja mam kuchnię, którą urządzała żona, ale w związku z tym, że to jej królestwo to całkowicie przystałem na jej pomysły. Koniec, końców kuchnia jest w skandynawskim stylu (taka moda ostatnio). Szafki białe z czarnymi retro uchwytami, pomiędzy szafkami dolnymi i górnymi są płytki w kolorze bieli złamanej szarością (mozaika). Na podłodze nietypowo bo panele. Kuchnia jest połączona z salonem, więc panele są takie same na całej powierzchni i salonu i aneksu. Jestem zadowolony bo wygląda to estetycznie (nie ma łączeń) i nie trzeba tak bardzo uważać (jak coś spadnie na panele to nie ma takiego ryzyka uszkodzeń jak w przypadku płytek). Nie mówiąc już o tym, że przyjemniej bosą stopą chodzić po panelach niż po płytkach icon_smile.gif Polecam takie rozwiązanie
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Do białej kuchni można także zastosować także białą, jednorodną posadzkę. Wygląda pięknie i jest łatwa do utrzymania w czystości. Nic nie pęknie, nie odpryśnie, nie ukruszy się.
Płyta betonowa może być udekrowana barwnikami polimerowymi w kolorze białym i zabezpieczona bezbarwną żywicą na bazie wody, która odpowiednio zabezpieczy posadzkę.
Efekt jak na przykładowym zdjęciu
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...