Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Spokojnie, demo!!!To nie jest kombinowanie, tylko lokata kapitału!   To właśnie dobrze o nich świadczy, że nie rozpieprzają kasy, tylko inwestują i zabezpieczają się na przyszłość!!!   Żeby  UTRZYMYWAĆ SIĘ z wynajmu, to te dwa mieszkanka nie wystarczą, trzeba by mieć kamienicę, ale mogą podbudować budżet domowy przy jakiejś pracy...   To nie jest ich wymysł... większość deweloperskich mieszkań o powierzchni do ok. 50 m2 wykupują zamożni ludzie pod wynajem... Sam przed dziesięciu laty robiłem trzy mieszkania, które przez inwestorów od razu były przeznaczone na wynajem... Córka mojej koleżanki, która po kłótni z mamą jeszcze w ubiegłym wieku tuż przed maturą uciekła z domu z plecakiem ciuchów, pracowała od zmywaka, przez kelnerstwo, teraz zarządza kadrami w niewielkiej sieci hoteli, kosi dużą kasę i oprócz wykupienia domku w UK, wyjazdów na Karaiby itp, ma w Lublinie cztery mieszkania dla studentów i przymierza się do zakupu kolejnych, przy czym ostatnio mówiła, że nie planuje powrotu do Polski... szuka zarządcy tych mieszkań... Kuzynka mojej lepszej połowy właśnie kupiła w Gdyni 56 m2 w budynku z 1954 roku, szuka ekipy do remontu i dopytywała jak wymienić podłogę, aby było tanio i nie żal, jak lokator ją zniszczy... Dokładnie tak ma być!!! Przy czym, najpierw zarobi na remoncie ekipa budowlana i meblująca lokale!
    • Mnie to bardzo dziwi takie podejście do życia chyba młodych ludzi. Jeszcze narzeczeństwo a już kombinują z wynajmowaniem mieszkań. Nie zamierzacie pracować tylko kombinować i utrzymywać się z wynajmu, czy jak.  Dla mnie to jest chore podejście do życia, bo widać że macie kasę, skąd wy takie wzorce czerpiecie.  Plan mają, tylko nie wiedzą jak go wykonać, a może ten plan jest goowno wart, ale wiedzą że musi być do remontu, dlaczego do remontu - bo musi być tanio, a dlaczego tanio - bo to oni mają zarabiać a nie inni.  No po prostu polscy Janusze biznesu, to może do wróżbity Macieja czas dzwąchnąć co się bardziej opłaca.  
    • Przez kogo? chyba przez Ciebie 
    • Najlepsze drzwi które mogę polecić z czystym sumieniem pochodzą od firmy VOX, od lat posiadam ich produkty i zdecydowanie jestem zadowolony, dodatkowo polecam salon https://www.vox.pl/salon-piotrkow-trybunalski-wnetrza-laczone-462 który uznawany jest za jeden z najlepszych w Polsce.
    • Przed Świętami kupiłem BOSCH SPV 45MX02E jestem zadowolony. Trzeci kosz na sztućce i fajny program godzinny który domywa nawet bardzo brudne talerze i garnki.   
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...