Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Jarek
      Co to za sterownik?Pytam bo większość wanien ma możliwość obniżenia temperatury max do 26 st, podyktowane jest to względami ekonomicznymi bo ponowne nagrzewanie do 36 st trwa w przedziale 1,5-2,0 st/1h zależnie od temp.otoczenia.
    • A ja tak po wysłuchaniu dzisiejszej solo-debaty Trzaskowskiego kilka spostrzeżeń  nie naobiecywał gruszek na wierzbie — to dobrze, bo by mu kiedyś wypomnieli jeśli pytanie było: czy podpisze Pan coś tam - odpowiedał, że jeśli uzna, że coś jest wbrew społeczeństwu i państwu, to nie podpisze, konsultacje - to mi się podobało najbardziej ... Duda pofrunąłby na fali swojego rozdawnictwa i kiełbasy wyborczej jak jaskółka na wietrze - a on nie ... on powiedział, że jeśli czegoś nie będzie pewien, to będzie konsultował, prosił o analizy i wtedy podejmował decyzje, już wiem, że nie będzie partyjnym prezydentem — będzie potrafił wznieść się ponad Budkę i Po ... gdzie Duda nawet nie pierdnie bez Kaczyńskiego i PIS, Jest trochę egocentrykiem - i dobrze, bo to pomoże mu w podejmowaniu decyzji bez żadnych partyjnych nacisków z zewnątrz, mogą mu naskoczyć, jest samorządowcem — zarządzanie budżetem i dużym miastem jest mu znane od podszewki .... gdzie Duda zna się tylko na nartach, długopisach i wykonywaniu woli z Nowogrodzkiej, Wierzę, że byłby może nie prezydentem doskonałym .... ale na pewno lepszym i bardziej świadomym niż Duda. Tyle A teraz lać pomyje .... pierdoły prorządowe. Czas start  
    • Zastanów się czy musisz walczyć... Nie walcz...
    • To taka gra wstępna, żeby było nam trudniej? Ale memów doszło przez sztormiaka. https://dziennikpolski24.pl/andrzej-duda-i-powodz-memow-prezydent-w-sztormiaku-to-hit-memy-znow-zalaly-internet-300620/ar/c15-15042344
    • To nie zemsta, tylko chłopczykowi chciałem pokazać, że i jego guru osobisty nie daje sobie pewnych rzeczy wmówić... Ale zenkujesz..., nie, to nawet nie zenkowanie, tylko normalne p i e r d o l e n i e  głupot... co paluszki chłopczyka na klawiatuekę bezmyślnie wrzucą...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...