Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A mi się wydaje, że za bardzo wszedłeś w Zenkowanie. Chodziło mi o pierwsze wrażenie i ocenę wyglądu. Nie o głębsze poznanie. Przy tym pierwszym kontakcie od razu widać, jakiego rodzaju są spojrzenia ludzi. Tego nie oszukasz. No i nie wiem, czy 85.000 mieszkańców to takie znowu całkiem małe miasto Raczej chodzi o to, że żyją tu ludzie, którzy najchętniej spędzają czas przed telewizorem z piwem w ręku, a niedzielę tuż po mszy na działce przy "zakrapianym" grillu z kolegami. Ambitniejszych, chcących się rozwijać jest garstka. Młodzi stąd spieprzają, jak tylko jest okazja. Taka mentalność. Nie ma dziwne, że tutaj rządzi PIS.
    • Niiieeeeeee... moja rodzina jest bez zarzutu... nawet statystycznie... tak więc  - statystycznie - te jabole sączą... jakby... u ciebie... w twojej rodzinie... tak statystycznie.... bo musi być połowa przecież... statystycznie...
    • Witam, zrobiłem ocieplenie ściany ze styropianu. Na ten styropian dałem klej do styropianu, który utworzył mi ściankę. Czy teraz do uzupełnienia ubytków na tej ściance  mogę użyć gipsu szpachlowego, czy też racze użyć j klej do styropianu? Pozdrawiam, Łukasz
    • Haaaaahahahhaha ... disco polo nie jest passe .... jest tworem pozbawionym jakiegokolwiek polotu. Żenujące teksty, gołe zady i cyce w teledyskach i bogate fury .... hmmm ... to raczej oni mają kompleksy Cóż chcą zasłonić tymi obrazkami? Pomyślmy ... bingo - kompletny brak gustu muzycznego     Nie jest wstydliwa. Jest żenująca - kaleczy mi uszy Nie mam absolutnie żadnych kompleksów na tle muzycznym - słucham metalu, ale nie pogardzę dobrym rockiem zarówno w starym, jak i nowym wydaniu. Bywałam na koncertach jazzowych i popowych i również mi się często podobało. Nie odrzucało mnie, jak przy disco polo. Więc - jak widzisz. Kompleksy sobie wymyśliłeś. Jak wiele innych bzdur Ogólnie to mnie rozwaliło   "Gusta muzyczne nastolatków są powiązane z wykształceniem ich rodziców" - zauważa jednak NCK. "Wyraźnie powyższej średniej lokują się rodzice nastolatków słuchających rocka (45 procent matek oraz 35 procent ojców ma wyższe wykształcenie). Równie wysoki poziom wykształcenia mają jedynie rodzice nastolatków słuchających jazzu, smooth jazzu i chiloutu" - czytamy w opracowaniu. Na drugim biegunie są nastolatki słuchający disco polo - tylko 23 procent ich matek oraz 14 procent ojców ma wykształcenie wyższe." Źródło: https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/190209942-Badanie-Dzieci-dobrze-wyksztalconych-Polakow-najchetniej-sluchaja-rocka-slabo-wyksztalconych---disco-polo.html
    • Witam, mam posadzkę z betonu i chce położyć na nią płytę OSB, a później panele. Czy mogę pod taką płytę OSB wykorzystać kantówki sosnowe mokre?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...