Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

14 godzin temu, Draagon napisał:

Podbitka montować podbitkę ? No i kiedy ? 

1) Przed tynkami

2) Przed obróbkami blacharskimi

3) Po położeniu dachu

Dach mi przecieka - leje się po deskach, papiaki fruwają ( za krótkie były 3cm nie przebiły deski ) papa SBS za 98 zł po 3 latach nie spełnia już swojego zadania, więc wniosek pozostaje jeden - trzeba robić dach.

Dach generalnie z uwagi na koszty i robociznę i pomimo tego że kupiłem już łaty i kontrłaty, to w tej kwesti postanowione, że będzie gont bitumiczny - skłaniam sie ku GAF-owi, ale jeżeli jakiś producent, czy przedstawiciel handlowy z gontami bitumicznymi tu zagląda to czekam na oferty :) 420m2 do krycia :(.

Gont chcę montować za pomocą gwoździarki na gwoździe 4cm - taka grubość starczy i bez problemu bedzie się trzymać pokrycia.

Podbitka po dachu i ociepleniu ale przed tynkiem dekoracyjnym.

Dach przecieka bo mróz wyciąga  papiaki za pomocą podkładek metalowych jak woda zamarza.

Zastosuj podkładki z tworzywa to dach przestanie przeciekać.

http://sprzedajemy.pl/podkladki-papowe-nr30520052

animus

animus

14 godzin temu, Draagon napisał:

Podbitka montować podbitkę ? No i kiedy ? 

1) Przed tynkami

2) Przed obróbkami blacharskimi

3) Po położeniu dachu

Dach mi przecieka - leje się po deskach, papiaki fruwają ( za krótkie były 3cm nie przebiły deski ) papa SBS za 98 zł po 3 latach nie spełnia już swojego zadania, więc wniosek pozostaje jeden - trzeba robić dach.

Dach generalnie z uwagi na koszty i robociznę i pomimo tego że kupiłem już łaty i kontrłaty, to w tej kwesti postanowione, że będzie gont bitumiczny - skłaniam sie ku GAF-owi, ale jeżeli jakiś producent, czy przedstawiciel handlowy z gontami bitumicznymi tu zagląda to czekam na oferty :) 420m2 do krycia :(.

Gont chcę montować za pomocą gwoździarki na gwoździe 4cm - taka grubość starczy i bez problemu bedzie się trzymać pokrycia.

 

×
×
  • Utwórz nowe...