Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Hej, a co to za kolorowe bloczki i ten krzyżyk na jednym zdjęciu??


No wlasnie kolorowe malowidla to mojs impresja malarska bo ulewalo mi sie od bieli bloczkow i resztka farby podkladowej a znaczek z twierdzy krzyzackiej, male wiaractwo i tak bedzie ocieplenie i tynk. Sasiedzi maja ubaw i kurierzy wiedzy gdzie maja trafic;D
Link do komentarza
Cytat

No wlasnie kolorowe malowidla to mojs impresja malarska bo ulewalo mi sie od bieli bloczkow i resztka farby podkladowej a znaczek z twierdzy krzyzackiej, male wiaractwo i tak bedzie ocieplenie i tynk. Sasiedzi maja ubaw i kurierzy wiedzy gdzie maja trafic;D



no , ale jazda ..... icon_eek.gif icon_biggrin.gif
ja też czasem ozdabiam malunkami , ale wewnątrz ... icon_wink.gif
ogólnie ... bardzo przyjemny domek ... rzutami dysponujesz?
Link do komentarza
Cytat

no , ale jazda ..... icon_eek.gif icon_biggrin.gif
ja też czasem ozdabiam malunkami , ale wewnątrz ... icon_wink.gif
ogólnie ... bardzo przyjemny domek ... rzutami dysponujesz?


Dysponuje, a racji powyzszego ze projekt byl na zamowienie rzuty sa olbrzymie i musze je jakos zmniejszyc co by sie zmiescily na jednej stronie w skanerze, ale to jutro. Dzisiaj sie zmeczylam walka z tymi zdjeciami. Jutro wrzuce i reszte mojej, naszej pracy w srodku rowniez.
Link do komentarza
Brak obrazka
Brak obrazka

Kotłownia


Brak obrazka
Brak obrazka

Malenka lazienka na dole, poki co bez farby i reszty bibelotow wykonczeniowych oczywiscie kibelek narozny tez jest ale nie widac go za lewym rogiem.


Brak obrazka
Brak obrazka

Salon od kuchni, narozny kominek i obok scianka do wyburzenia


Brak obrazka

I kuchnia, ah meble juz tez sa ale czekaja grzecznie;p

Brak obrazka

Schodami do gory zapraszam,...


Brak obrazka
Brak obrazka

Pokoik corki w paskudnej farbie podkladowej(efekt koncowy bedzie inny bialy z rozowymi wstawkami)


Brak obrazka

I wlascicielka pokoju oczywiscie pomaga


Brak obrazka
Brak obrazka

Sypialnia a na dole widok z tarasu gornego

Brak obrazka
Brak obrazka



A reszta to gole przetarte tynkiem sciany i kupa balaganu


No i ja, zeby nie bylo potargana, bez makijazu i zmeczona jak na fizola przystalo.
Brak obrazka


I NA KONIEC BUZIAKI DLA AKTYWU FORUM BUDUJEMY DOM OD POLCI
Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

Dla mnie szokujące jest połączenie stanu domu przed tynkami i mebli w foliach. Chyba trochę przeszkadzają podczas wykańczania? Albo kolejność prac, bo łazienka prawie na tip-top a reszta jeszcze do zrobienia. Jak na moje oko nietypowa sprawa.




Nie ma ich tam tak dużo więc chyba można przeżyć. Po drugie pewnie nie ma gdzie trzymać i już. Dla mnie by nie przeszkadzało. icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

Dla mnie szokujące jest połączenie stanu domu przed tynkami i mebli w foliach. Chyba trochę przeszkadzają podczas wykańczania? Albo kolejność prac, bo łazienka prawie na tip-top a reszta jeszcze do zrobienia. Jak na moje oko nietypowa sprawa.


Przed wylaniem fundamentow zakupila komplet do salonu i teraz nie mam gdzie ich wcisnac bo nasza chaupinka w ktorej obecnie mieszkamy nie miesci wszystkiego! A do wszystkiego da sie przyzwyczaic to tylko 1 folet i 1 dwojka i jakiesa stare biurko do gabinetu. Nam na cale szczescie nie przeszkadzaja icon_lol.gif

Łazienka co by nie latac na kazde siusiu kilometr, a wybacz jak lubisz se wietrzyc do droga wolna ja nie bronie, a sciany lecimy od gory co by zamknac kazde pomieszczenie i nie wnosic syfu z dolu na gore i spokojnie puscic wodze fatnazji w malowaniu i wykanczaniu.

Ale reasumujac chyba o to chodzilo co by szokowac ;D
Link do komentarza
Cytat

Mi się podoba ta zajeb...... czerwień w kotłowni. Mój mąż lubi takie kolory. W domu sie nie odważe, ale w kotłowni. Czemu nie?


Ja wyszlam z tego samego zalozenia;) Odwazne kontrasty w malych zamknietych pomieszczeniach. Poczekajcie do garderoby, juz ja cos wymysle ze cenki poopadaja.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Oto najnowszy zakup!!
Zdziwieni?!



I o to chodzilo.

Po co babie wygodka jak juz ma lazienke zrobiona, wariatka albo cos? moze moze- odrazu odpowiadam- kobieta z fantazja.

Otoz to jest poczatek mojej kuchni letniej ktora zamierzam cegielka po cegielce postawic. A wygodka bedzie malym zartem dla moich gosci. No coz nie bedzie im sie chcialo smigac do chaupki sa kazda potrzeba i to przez mostek dla bardziej wprawionych moze to byc problem pokonania takiego dystansu przez wode i nie skapania sie. A na podlewanie mojej wodnej rozslinnosci badz innych krzaczorow nie pozwole. To tak jak kuchnia letnia to i kibelek letni. Czynne tylko w sezonie.

W srodku zamontujemy normalny kibelek podlaczony do szamba mala umywaleczke z woda; do wyboru do koloru, ciepla zimna i bedzie git! Prada i wode mam juz doprowadzonego nad miejsce rozpusty letniej. Trza jeszcze wykopac male szambo na kregi i jesli chodzi o toalete to wsio.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
No to prosze w drugim roku budowy nastepujace posuniecia do przodu:

Lukarny obite przez mego zdolnego malzonka:

lukarna zew

W salonie jednak wyburzylismy scianke jak widac to miejsce zakropkowane i mamy przejscie punkt A to miejse na kominek z lewej strony dziury miejsce na TV.

dziurka

Jak widac sciany sa wykonczone goldbandem czekaja na megaronik jednak mamy ostani pokoik na dole do wytynkowania jeszcze.



Na gorze sufity i sciany pokonczone tylko w lukarnach pozostaje nam obrobka drewniana dookola okien ale to juz zostawimy stolarzoewi wraz z parapetami.

lukarnawew

Garderoba i lazienka na gorze czekaja na okna dachowe, poki co jestesmy wstrzymani z ociepleniem i plytami.
stelarze

I wspomniane miejsce zdrodni nad schodami i zlama na barierka, ale plyta przykrecona;D


sufity
schody

teraz ja musze sie wdrapac i naciagnac gladz na sufity;D



A tak ogolnie to wszystko jest juz przygotowane pod wylewke, by najmniej na pietrze
wylewka
I dzieki zdolnemu mezowi instalacja poprawiona i dziala, grzeje i jest cieplutko w srodku;D



Podstawa kazdej budowy - zdolny maz i podziekowania dla niego bo tylko chyba dzieki niemu jeszcze nie zwariowalam.

Kolejna walka zaplanowana na srode wstepnie, zobaczy sie nam nadzieje ze okna i dach za tydzien juz beda na swoim miejscu cdn...
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Tymczasowe polożenie pralki także bez zdziwienia, dwa miesiace pale w piecu i jest czysto no w miare zależy kto jak odnosi sie do czystości budowlanej;D

A teraz sprawdzam czy jeszcze pamietaj jak wklejać zdjęcia , moment ....



Tymczasowe polożenie pralki także bez zdziwienia, dwa miesiace pale w piecu i jest czysto no w miare zależy kto jak odnosi sie do czystości budowlanej;D

A teraz sprawdzam czy jeszcze pamietaj jak wklejać zdjęcia , moment ....

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Czyli udało się to jest moja praca wlasna. Babci rozbiła się patera czy półmisek nawet nie wiem jak to się nazywa i stwierdziłam ża każdy ma po babci, prababci swoje skarby porcelanowe. Wiec nowy disignerski wyglad i jest...


A teraz kolejne zdjecia dach juz w końcu jest. Pomalutku kolejne pokoje na gotowo. Jak widać drzwi obstawione juz w niektoryuch pomieszczeniach(tu akurat skrzydlo zostalo zdjete), półeczki z k/g tez gotowe. Oczywiscie poddalam sie i wykonczenie gipsowe zostawilam dla profeslionalistow. Garderoba i lazienka na gorze w koncu doczekaly sie okien dachowych . W lazience nawet okienko jest juz obrobione.
Troszeczke zaczelismy ocieplac, ale w tym roku tylko zaciagniemy siatka. tynki w przyszlym roku. Powiekszylismy choc nie widac przedsionek co by czworonogi mialy gdzie mieszkac drzwiczki dla psow i kotow zakupione teraz trzeba tylko zamontowac je w drzwi.


Yyyy mysle co jeszce. Tak czy siak od poniedziaslku moge juz malowac cala gore tzn ze bedzie juz skonczona. Ach zapomnialam parapety jeszcze w lukarnach- brak. Stan douzupełnienia. Zaczynam oczywiście od wielkiego wyzwania czyli pokoju dziecka. Pomysl i koncepcja jest, zobaczymy jakie bedzie wykonanie;D Samam jestem ciekawa.

Ach widzicie wylewki sa oczywoscie juz zrobiona i sufity sa tez wszedzie zapiete. Skleroza mala.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...