Skocz do zawartości

Kto lubi Budujemy Dom?


Recommended Posts

A jak ktoś nie ma konta na facebooku bo nie chce to od razu nie lubi "budujemy Dom"

Albo ma i nie chce mieszać prywatnego życia z tym tutaj forumowym ..... to też jest ,że nie lubi.

Nie wszyscy lubią się upubliczniać w ten sposób icon_biggrin.gif


Już dawno temu przeglądałam ten profil na facebooku i też aktywności nie przyuważyłam ......

Link do komentarza
Gość adiqq
podpisuje sie pod tym co napisal Kalumet.
Lubie BD, ale po poczatkowym zachwycie portalami społecznosciowymi(Nasza Klasa) - skasowałem tam konto i na pewno nie założę konta na facebook. Jakas taka moda do nas przyszła....kazda firma/instytucja/itd (niepotrzebne skreslic) zakłada sie na facebooku.....kolejny powod by tam nie wchodzic.....straszne icon_smile.gif
Link do komentarza
A ja mam konto na FB i kliknęłam na "Lubię Budujemy Dom" wink.gif Przecież to nikomu nie szkodzi. A przecież widać, że BD niedawno wystartowało na FB więc tym bardziej trzeba naklikać, że się "lubi" wtedy i aktywność może będzie większa icon_wink.gif rolleyes.gif

teraz to wygląda tak: lubię Budujemy Dom ale nie kliknę... (ale z drugiej strony zgadzam się, że nie każdy musi być "w sieci") icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

teraz to wygląda tak: lubię Budujemy Dom ale nie kliknę... (ale z drugiej strony zgadzam się, że nie każdy musi być "w sieci") icon_smile.gif



hm ... niektórzy nie chcą się upubliczniać z imienia i nazwiska .... i ja to rozumiem .....
aczkolwiek jak już ktoś kiedyś .... każdego da się namierzyć tak czy siak .... icon_wink.gif
są tez tacy którzy nie lubia portali typu facebook i nie maja tam konta .... ja generalnie tez do niedawna nie miałam , i założyłam tylko z jednego powodu - jimt prosił o kliknięcie żeby pomóc potrzebującym zwierzakom .... i do tego trzeba było sie zarejestrować ... tom się zarejestrowała, kilku znajomych mnie tam znalazło - ale żeby tam szaleć - ni mom chęci .... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

hm ... niektórzy nie chcą się upubliczniać z imienia i nazwiska .... i ja to rozumiem .....
aczkolwiek jak już ktoś kiedyś .... każdego da się namierzyć tak czy siak .... icon_wink.gif
są tez tacy którzy nie lubia portali typu facebook i nie maja tam konta .... ja generalnie tez do niedawna nie miałam , i założyłam tylko z jednego powodu - jimt prosił o kliknięcie żeby pomóc potrzebującym zwierzakom .... i do tego trzeba było sie zarejestrować ... tom się zarejestrowała, kilku znajomych mnie tam znalazło - ale żeby tam szaleć - ni mom chęci .... icon_lol.gif



Po pierwsze primo: Lubię BD a nie lubię Facebooka,nk, itp itd.. miałem ale juz nie mam konta icon_biggrin.gif

Po drugie: Szanowni użytkownicy. Admini naszego forum doskonale znają miejsca skąd piszecie. Zresztą nie tylko oni..
No chyba, że Wasze adresy IP są zakamuflowane icon_smile.gif w tym też rejestracja na koncie e-mail icon_smile.gif
Więc proszę się nie łudzić, że macie zapewnioną anonimowość w "sieci" icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Dagullka ty mnie nie poznałaś widocznie.. crazy-crazy-mad-straight-jacket-smiley-emoticon-000187-medium.gif



no jak nie jak tak icon_mrgreen.gif .... i wydałeś mi się całkiem fajnym zrównoważonym miłym facetem ... icon_biggrin.gif

Cytat

Kto normalny porywa się na budowanie domu w "dzisiejszych czasach" headache-pain-ache-headache-smiley-emoticon-000549-medium.gif



no porywa , porywa .... a potem spłaca ....dożywocie jak ja .... bo za marzenia i luksusy się płaci -słono ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

A pan Marcin Szymanik na Fb przeglądał mój profil ..... wystarczy jak sie zna czyjś mejl to można go namierzyć ( w przypadku,gdy nie ujawnia sie w profilu nazwiska bądź imię pisze zdrobniale/inaczej)



tragedia narodowa , naprawdę ... teraz Pan Marcin skoro już Cię namierzył to wynajmie Panów bez szyj i zrobi Ci najazd icon_rolleyes.gif
acha , nie zapomnij tego opisać .... czekam z niecierpliwością , fotki mile widziane ...
Link do komentarza
Cytat

tragedia narodowa , naprawdę ... teraz Pan Marcin skoro już Cię namierzył to wynajmie Panów bez szyj i zrobi Ci najazd icon_rolleyes.gif
acha , nie zapomnij tego opisać .... czekam z niecierpliwością , fotki mile widziane ...


jej (stokrotce) chyba nie o to chodziło. Ale jak widzę prowokacja to Twoje drugie imię. Z igły zrobić widły = to Ci wychodzi zdecydowanie najlepiej.
Wystarczy ruszyć głową (mózgiem jeśli ktoś ma). Przecież wysyłają gazetki co miesiąc. Jakie nazwisko, jacy panowie bez szyi.. naprawdę icon_mad.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...