Skocz do zawartości

Ocieplenie Scian.. Co Dalej Po Drugiej Warstwie Kleju?


Recommended Posts

Mam problem bo nie wiem co dalej położyć na ścianę żeby moc ja pomalować...
Dom mam ocieplony styropianem,położone są dwie warstwy kleju... lecz są nierówności..
I chciałbym je wyrównać przed malowaniem..
Słyszałem o jakimś gipsie na zewnątrz który później można dotrzeć...
Doradźcie coś mi w tej sprawie. icon_smile.gif
Ściany chce mieć gładkie ponieważ mieszkam na wsi i wiadomo ze jest kurz itp.

PS.. widziałem jak nie którzy malują odrazu po drugiej warstwie kleju...
Tylko ze oni maja gładkie ściany.... wiecie jak się nakłada tak równo klej.. Dociera sie go na mokro czy w jakiś inny sposób.. bo mi się to nie udaje..

Pozdrawiam wszystkich..

Aha jest to mój pierwszy temat i jeśli go nie zamieściłem w odpowiednim dziale to proszę o przeniesienie go i wyrozumiałość.. icon_smile.gif Edytowano przez mateusz3 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
u mnie drugą warstwę ładnie wyszlifowali a potem pomalowali. 3 lata temu gładkie tynki były koszmarnie drogie a ja chciałam na gładko. Pomalowali Caparolem podkład i silikonowa farba w tym samym kolorze
Generalnie nie polecam. Ładnie wygląda ale jednak jest znacznie mniej wytrzymałe, niż tynk. Mam z tynku narożniki i bonia to mogę porównać. Wystarczy ścianę mocniej puknąć i odpryskuje. Tynk nie.

A w dodatku teraz gładkie tynki (bodaj STO) są już dostępne w normalnych cenach. Tylko położyć trudno.
Link do komentarza
Cytat

Mam problem bo nie wiem co dalej położyć na ścianę żeby moc ja pomalować...
Dom mam ocieplony styropianem,położone są dwie warstwy kleju... lecz są nierówności..
I chciałbym je wyrównać przed malowaniem..
Słyszałem o jakimś gipsie na zewnątrz który później można dotrzeć...
Doradźcie coś mi w tej sprawie. icon_smile.gif
Ściany chce mieć gładkie ponieważ mieszkam na wsi i wiadomo ze jest kurz itp.

PS.. widziałem jak nie którzy malują odrazu po drugiej warstwie kleju...
Tylko ze oni maja gładkie ściany.... wiecie jak się nakłada tak równo klej.. Dociera sie go na mokro czy w jakiś inny sposób.. bo mi się to nie udaje..

Pozdrawiam wszystkich..

Aha jest to mój pierwszy temat i jeśli go nie zamieściłem w odpowiednim dziale to proszę o przeniesienie go i wyrozumiałość.. icon_smile.gif



Jeżeli masz nierówności to albo nie doszlifowałeś uskoków styropianu przed położeniem kleju na siatce,albo nie umiesz jeszcze  posługiwać się pacą stalową  . 
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...